Skype
Pardavė BMW ir atvažiavo į Alfa Vyras mokymus Vilniuje - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Pardavė BMW ir atvažiavo į Alfa Vyras mokymus Vilniuje

pardave bmw ir atvaziavo i alfa vyras mokymusSveiki, vyrai, kaip laikotės? aš ką tik iš Odesos grįžau, įdegęs kaip mulatas ir su naujomis žiniomis.

Šiame straipsnyje noriu pasidalinti mano mokinio istorija, kaip jis priėmė labai svarbų gyvenime sprendimą.

Papasakosiu istoriją, kaip vienas mano klientas pardavė apynaujį BMW, nusipirko senesnį ir pigesnį automobilį bei atvažiavo į mokymus
Jis buvo klaipėdietis. Nusipirko mano knygą: „Kaip suvilioti moterį. Teisingas vyro mąstymas“. Perskaitė ją, pritaikė, per tris mėnesius suviliojo gal 6 moteris. Ta knyga jam stipriai padėjo. Į mokymus jis nesikreipė. Vieną kartą aš per skelbimus pirkau mikrofoną ir paskambinau jam, kad jis man jį pažiūrėtų Klaipėdoje ir jeigu ką išsiųstų tą mikrofoną man į Vilnių. Taip užmezgiau artimesnį kontaktą.

Jis atsiliepė telefonu, labai pagarbiai kalbėjo su manimi, jis buvo supratęs, kad tai ką aš rašau knygose, veikia. Jo balsas man buvo pritariantis ir norintis padėti. Tuo mūsų pokalbis užsibaigė. Deja mikrofoną man išsiuntė kitas mano mokinys, kuris jau buvo praėjęs Alfa Vyras mokymų pirmąjį etapą.

Mūsų keliai su juo kuriam laikui išsiskyrė. Gal už kokių 3 savaičių jis man parašė elektroninį laišką su noru atvykti į mokymus ir pasiteiravo kainos. Paskambinau jam, norinčiu padėti balso tonu klausiau kodėl nori atvažiuoti į mokymus. Sutarėme kada jis pas mane atvažiuos.

Gal praėjus mėnesiui po mokymų, gavęs rezultatus jis tiesiai į kamerą tėškė aklą tiesą:

  • „Vyrai, pardaviau savo fainuolį BMW. Buvo odinis salonas, „čipuotas“ 3 litrų dyzelis, niaukti langai ir t.t. Nusipirkau senesnių metų SAAB`ą. Likusius pinigus sukišau į mokymus. Prieš tai padarydamas aš paėmiau baltą lapą, perbraukiau brūkšnį, dalinantį tą lapą į dvi dalis ir susirašiau pliusus turint Naują BMW ir pliusus turint SAAB`ą panašių metų, bet žymiai prastesnės klasės mašiną ir turint žinias po Alfa Vyras mokymų. Mano lapas atrodė panašiai štai taip:
APYNAUJIS BMW

Gali pasipuikuoti ir nuvažiuoti iš taško A į tašką B
Prideda pasitikėjimo savimi kai sėdi už vairo, kai išlipi jau nebe
Brangios detalės, daug kuro ryja.
Bandai moteris papirkti ir pakabinti savo BMW`U, tokiu būdu pritrauki barakudas arba visai atstumi moteris.

SAAB (daug pigesnis automobilis) + ALFA VYRAS MOKYMAI

Gali prieiti ir suvilioti kokią tik nori ir tau visai nereikia mašinos.
Turi stiprų, nesulaužomą pasitikėjimą savimi ir galią įtakoti realybę taip kaip tu nori
Moki šokti ir duoti stiprias emocijas moteriai.
Kuras daug nekainuoja, nes ekonomiškas variklis
Detalės pigios arba vidutinės kainos nes automobilis senesnių metų
Važiuodamas į auto servisą nesijaudini, kad teks pakloti kelis tūkstančius ar keliasdešimt tūkstančių už metalo gabalus…
Moki parduoti save ir moki parduoti savo idėjas. Tau gyvenime niekuomet nereikės galvoti apie pinigus, jų trūkumą, nes dabar moki įtikinti žmones, parduoti savo idėjas, produktus, paslaugas.
Gali bet kurią moterį per pirmą-antrą pasimatymą pamylėti karštai taip, kad ji norėtų grįžti.
Gali užkalbinti grupes žmonių ir iš tų grupių suvilioti patinkančią moterį.
Sugebi kontroliuoti savo norus ir suvoki jog daiktai atneša tik laikiną laimę, maksimaliai poros dienų, o tvirta psichologija – visam gyvenimui.
Gebi sukurti ilgalaikius santykius ir juose turi moterį kokios visuomet troškai ir moki valdyti tuos ilgalaikius santykius, suvoki psichologiją dėl ko vyrai praranda moteris. Sutaupai pinigų ant skyrybų ir nervų.

Klaipėdietis susirašęs į dvi dalis pliusus pamatė, jog turint senesnį ir pigesnį automobilį su Alfa vyras mokymų žiniomis kur kas labiau gyvenime apsimoka. Po savaitės jis pardavė savo BMW, dalį pinigų atvežė į mokymus, už likusius gyveno ir nusipirko SAAB.

PatrauklusVyras.lt

Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį