Skype
Pardavimai ir merginų kabinimas turi panašumų - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Pardavimai ir merginų kabinimas turi panašumų

Sveiki vyrai. Vieną dalyką, kurį stipriai pastebėjau šiame tobulėjime, jog merginų kabinimas, kas mums vyrams yra įgimta – t.y. medžioti yra panašus į šių dienos būdą užsidirbti, išgyventi – t.y parduoti savo prekes ar siūlomas paslaugas.

Pardavimuose:

1. Neparodykite per didelio susidomėjimo preke

Ypatingai šis dalykas svarbus – turguje, kioskuose, kur gali būti, jog prekės nebus paženklintos kaina. Turite būti atsargūs, stengtis neparodyti per didelį susidomėjimą preke, nes tokiu būdu pardavėjas greitai pajus ir kainą automatiškai pakels. Pardavėjas jaus, jog jūs esate pasiryžęs už ją sumokėti daugiau.

Kartą buvau knygų išpardavime. Pamačiau vieno vyruko daromą klaidą. Jūs būtumėte matę, kaip jis stipriai pasiėmęs laikė knygas, drebančiomis rankomis ir prašė nuolaidos. Vyrukas visiškai nekreipė į savo kūno kalbą, kuri apie jį viską išdavė ir faktas, jog jis nuolaidos negavo, tačiau knygas vis tiek nusipirko. Iš šio vyro kūno kalbos matėsi, kad jis buvo jau pasirengęs pirkti tas knygas ir tai reiškė, jog pardavėjas jokiu būdu nenuleis kainos.

Pardavėjams ar paslaugų tiekėjams patarimas būtų toks: jeigu žmogus dar nėra pasiryžęs įsigytį jūsų paslaugos ar prekės, matomai, jis dar nėra suvokęs jūsų siūlomos prekės ar paslaugos vertės. Nemuškite kainos, o kelkite vertę. Kas pigu, niekada nebus kokybiška. Gero daikto pigiai nepagaminsi ir pigiai neparduosi.

Kad geriau suprastumėte, duosiu Jums pavyzdį: pas mane buvo atskridęs vyras į alfa vyras mokymus iš Dublino. Mes atlikome individualius mokymus 2 dienų ir jam suma už dirbtas valandas ir įsigyta knygą gavosi X Lt.

Vyras nenorėjo tokių pinigų mokėti, o aš nenorėjau padaryti nuolaidos. Vienos valandos kaina buvo tarta iš anksto, bet matomai, tokių rezultatų, kokių tikėjosi vyras per dvi dienas negavo ir todėl buvo nepatenkintas.

Šią susiklosčiusią situaciją išsprendėme štai taip. Aš jam pridėjau 4 valandas konsultacija skype, per kurias jis gaus realių patarimų, kaip reikėjo pasielgti tam tikrose realiose situacijose, nes Dubline jis turės praktikuotis ir sutarėmė, jog pridėsiu knygą „Alfa Vyras“, kai baigsiu parašyti. Praėjo 2 mėnesiai po mūsų susitikimo. Konsultuodamas vyrą, matau jo veide šypsena ir tai kad jis yra patenkintas investicija.

2. Parodykite, jog ketinate „nueiti“..

Jeigu jūs neparodote pardavėjui, jog ketinate nueiti ieškoti norimos prekės kitur, jūs negausite  geriausių kainų. Ar pastebėjote šią situaciją su „legaliais“ „kvepalų pardavėjais“ – kitais žodžiais tariant – vagimis, žmonėmis kurie kvepalus vogia iš parduotuvių ir bando juos „įkišti“ gatvės praeiviams.

Kai tik jūs pradedate nueiti nuo jo, jis pajunta jūsų susidomėjimo praradimą ir puola mušti kainą bei stengtis vėl sulaikyti jūsų susidomėjimą. Jūs akivaizdžiai pajuntate, jog ta prekė nėra verta tos kainos. Ketindami nueiti, jūs parodote pardavėjui prarastą susidomėjimą, o tuo pačiu priverčiate jį numušti kainą arba kelti vertę.

3. Leiskite pardavėjui pirmam „numušti“ kainą

Kaip tai padaryti? Parodykite savo nesusidomėjimą kūno kalba ir pardavėjas greitai pajus, jog jo siūloma kaina neatitinka  jūsų suvokiamos prekės vertės. Tokiu būdu Jūs nieko nerizikuojate. Jeigu nueisite nuo jo, juk bet kada galėsite grįžti pas jį ir įsigyti už jo pasiūlytą kainą. Čia iš tikrųjų tupi problema kitur.

Dauguma mūsų labai jau save sureikšminame ir taip kaip į mus reaguos aplinkiniais, kuriems mes iš tikrųjų visai nerūpime. Mes labai sunerimę, kaip į mus žiūrės, kai mes pabandysime sumažinti kainą. Pasirodysime įžūlūs? Nagli? Negerbiantys kito? Arogantiški? Nesąmonė..

4. Leiskite pardavėjui suprasti, kad gali įsigyti tą pačią prekę ar paslaugą kitur

Kai tai padarote, pardavėjui nieko kito nelieka, kaip išskirti save iš konkurentų ir kodėl būtent pas jį jūs turėtumėte pirkti, o ne pas kitą, t.y. dar kelti savo prekės ar paslaugos vertę.

Kainos derinimo procesas, kai Jūs suvokiate ką jūs darote ir kokiame žingsnyje esate, tampa labai paprastas. Jeigu jūs žinote ką darote, jūs galite panaudoti šiuos principus moterų viliojime. Pažiūrėkite, kaip tai veikia.

Bendravime su moterimis:

1. Neparodykite  jai per didelio susidomėjimo ja

Moterys niekada nenori jaustis, jog jūs puolate į meilę iš pirmo žvilgsnio kai pamatote ją. Iš kur šią nesamonę girdėjote? Aišku kad iš Media`os (televizijos, filmų, „gerų“ straipsnių). Šis variantas nebent tinka, kai moteris yra nemačiusi vyro kokius metus laiko ir ją kamuoja vaginos depresija bei ši moteris praktiškai renkasi iš nieko.

Čia pati didžiausia klaida, kurią daro Lietuvoje 90 procentų vyrų. Pamatę „ledinę mergą“ išsimuša  iš koto ir puola ją garbinti, meilintis, rodo pernelyg didelį dėmesį. Taip darydami vyrai parodo savo žemą savigarbą, tai kad jie nori jos pripažinimo, ją laiko aukščiau savęs ir kad ji jiems yra gyvenimo iššūkis.

2. Būkite  pasiruošęs visada nueiti

Vyro vertė iššauga, kai moteris pajaučia kad jis turi iš ko rinktis. Nepainiokite svarbaus dalyko: mes vyrai, kuomet matome moterį, kuriai rodo simpatiją ne vienas ir ne du vyrai, mums tai nepatinka.. Bet.. Tuomet kai moteris jaučia, jog mums simpatiją jaučia daug merginų, mes joms tampame įššūkiu ir sustiprėja jaučiamas susidomėjimas mumis.

3. Jei ši „pasikėlus“ (gauna daug dėmėsio iš aplinkinių) – muškite jos vertę.

Apie tai mokymuose, tik neraštu ir ne čia.

4. Duokite jai suprasti, kad jūs turite pasirinkimą.

Apie tai mokymuose, tik neraštu ir ne čia.

Šokėjas

Kūno kalba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį