Skype
Partneriavimas su Patrauklus Vyras striptize - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Partneriavimas su Patrauklus Vyras striptize

Tapk Airino partneriu ir šok striptiząSveikas Patrauklus Vyras .Naujas iskvietimas ir striptizas mergvakariui. Pasiruosimas programos,muzikos suderinimai,įrašymai,aprangu sutvarkymas ir įvykiu pasukimas tau ir klijentui tinkamiausia kryptim tampa mūsų kasdienybe.Mane ši veikla tiesiog veža.O atpildas už triūsą,neskaitant pinigų atperka viską.

Tai va pasiruošėm ir išmoviau is Vilniaus i Kauną.Ši kartą striptizas buvo jachtklube,su daug graziu merginu.Cia neliesiu emocinės pusės,kaip aš jaučiausi,tiesiog papasakosiu savo bendravimo įgudžius.Žodžiu nuvykus,susitikus ir susipažinus su organizatore iš karto dominavimas,iš mano puses.Tiesa dominuoti reikia jau kalbant telefonu.Tiesiog duodu jai komandas tvirtai,vyriškai,užtikrintai.Jai leidžiu vygdyti tik tai kas paskirta vygdyti kaip organizatorei mergvakario.Mandagiai sudigtuoju ką ir po ko jai reiks daryti.Ir jokių gal galetum ?!!!! Viskas vyksta taip kaip as noriu,nes aš duodu komandas.Moteris tai pastebi ir tiesiog dregsta,jos lipa ant manęs,jos mato prieš save vyriška vyrą.Po mano pasirodymo sušokus stiptizą,moterys dar labiau įkaista,jos stebisi iš kur pas šitą gražuolį tokia drąsa.Jos nori pažinties su manimi,jos mintyse kuria ateities planus ir nori susilaukti palikuoniu nuo manęs.Štai kokią realybę aš kuriu.Su lyg kiekvienu tokiu išvažiavimu aš patebiu,kaip laisveja mano bendravimas su moterimis ir vyrais,su pavieniais ir su grupelėmis.Aš vis geriau ir geriau gebu sukontroliuoti grupelės energiją,atkreipti į save dėmesį ir leisti kalbeti po vieną tam kam aš noriu.Po šitiek klaidžiojimų ir jieskojimų metų,deka Airinai tavęs aš pagaliau pradedu suprasti kas yra moteris,ko jinai nori,kaip ją sudominti ir padaryti laimingą.Ir aš teisingam kely !

2014-09-01 Vilnius – Kaunas

Sveikas, tiesiog tobula, tiesiog įspūdinga. Aš dievinu su tavimi partneriauti. Tu nepagaili litų ant savaiminio įdegio kremo, ant depiliacinių pleistrų, įsirašai muzikos diskus, pasidarai profesionalias aprangas. Tu tiesiog darai su meile ir nuoširdžiai. Man yra patikima, kai tu išvažiuoji į iškvietimą, aš žinau kad tu nepavesi ir padarysi tikrą Alfa Vyro šou.

Kai pagalvoji nuo ko mes pradėjom – turėjai aibę kompleksų, susivaržymų, o ką dabar išdarinėji. Tu Afrikos Liūtų Liūtas. O kas laukia ateityje?

darbas stirptizas

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį