Skype
Pasirink tinkamą moterį ilgalaikiams santykiams - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Pasirink tinkamą moterį ilgalaikiams santykiams

pasirink tinkama moteri ilgalaikiams santykiamsNeseniai vienas vyras, vardu Eligijus labai mąstė pirkti ar nepirkti mano DVD – „Kaip išlaikyti moterį santykiuose“, tačiau panaikinus visas vyro dvejonės, jis įsigijo programą ir mes sutarėme, kad kai jis ją peržiūrės, jeigu norės – galėsime susiskambinti ir pasikonsultuoti dar. Konsultacija buvo kaip pridėtinė vertė prie produkto.

Susiskambinome  per skype ir jis man papasakojo savo situaciją. Prieš trejus metus, kai nebuvo pradėjęs savo verslo – buvo užsisportavęs, jog kai eidavo gatve – aplinkiniai atkreipdavo į jį dėmesį. Eligijus mušdavo už save vyresnius, kurie buvo fiziškai už jį silpnesni. Viskas klostėsi gerai, susirado labai gražią, tame miestelyje išskirtiniu grožiu pasižyminčia panelę. Visi jam pavydėjo. Mergina jautėsi prie jo saugi ir laiminga.

Šiuo metu, kadangi jis išvystė vieną verslą, savo visą energiją skyręs verslui – sukūdo. Grįžo į tokią pradinę padėtį, kurioje buvo prieš sportus. Ir tie jo pažystami, kai kurie net iš jų – jo draugai, kuriuos jis kažkada mušė, dalyvaus Eglės (Eligijaus draugės) draugės gimtadienyje ir kaip Eligijus sakė, tikėtina kad bandys kaip nors keršyti – kelt pavydo senas, prigaudinėti, užmetinėti replikas ir t.t.. Eligijus sako: „aš pats į tą gimtadienį visiškai nevaryčiau. Esu ramaus būdo, man tų pasilinksminimų nereikia tiek. Be to jaučiu, kad esu nebetoks, kaip seniau. Aš tiek negeriu, kaip jie. Man taip blogai nesiseka kaip jiems, aš kažką įkūriau, o jiems rūpi tik išgerinėjimai. Aš jaučiuosi – kad tai ne mano bendraminčiai ir chebra.

Tačiau  jo panelė labai nori dalyvauti tame draugės gimtadienyje, kadangi ji nori atsipalaiduoti, pasišokti, pasibūti su draugėmis. Gimtadienyje bus apie 18 litrų šnapso ir 20 žmonių. Eligijus pripažįsta – „esu žiauriai pavydus, vieną kartą, tokiame vakarėlyje, Eglė – mano draugė, pašoko su mano draugu. Aš iš karto draugui stipriai pasakiau – ką tu čia darai asile??.. na jis nuo jos iš karto neatstojo, tai tas kelias sekundes  situacija buvo labai nemaloni. Tai gadina ryšį, aš su ja nenorėjau šnekėtis pora dienų…“, – „ką, Airinai, daryti, kaip man nepavydėti?“

Na mano pirmi žodžiai buvo – venk bet kokių vietų, kur gali būti potenciali grėsmė jūsų draugystės ryšiui. Alfa Vyras ir yra tas vyras, kuris vairuoja savo kiaušus, kuris renkasis su kokiais draugais bus, su kokiomis jos draugėmis, kiek kur ir kada. Jis yra santykių laivo kapitonas, todėl žino kur reikai vairuoti laivą ir kaip išvengti iš po vandens kyšančių ledkalnių.

Papasakojau jam pora būdų, kaip galima nepavydėti, tačiau priėjome prie to, kad jo mergina yra jauna, jai norisi prasilakstyti ir tai bus tikriausiai netinkama moteris ilgaliakiams santykiams. Su tokia mergina santykiai – DRAMA DRAMA IR DRAMA.

Kuo jaunesnė mergina ir kuo mažiau prasilakščius – tuo daugiau Dramos santykiuose

 Dabar artėjant tam gimtadieniui jis jai pasiūlys arba važiutoi pas jo tėvus, – nes tuo pačiu metu bus Eligijaus mamos gimtadienis arba į Eglės draugės gimtadienį? Iš jos atsakymo atsiskleis tikrosios merginos vertybės – ar ji nori tūsintis ar tobulinti santykius?

Kodėl yra pavojinga su savo panele eiti į draugų – pažystamų gimtadienį – vakarėly, kuriame bus tiek šnapso? Kai žmonės išgeria, jiems atsijungia loginis mąstymas ir jie elgiasi emocijų vedami – vyrai pradeda konkuruoti, rėkauti, varžytis dėl erdvės, dėl Alfa statuso, moterų. Tuo tarpu  merginos labiau atsipalaiduoja, elgiasi ne logiškai, o emocijų vedamos, valdomos.

Girtus žmones yra begalo sunku kontroliuoti, suvaldyti. Jeigu ir Eligijus nuvarys į gimtadienį, kaip mes kalbėjome, tai turės visų situacijų kontrolę ir supratimą kaip elgtis. Tarkim ką daryti jei esi fiziškai silpnesnis už vyrą, kuris kabina tavo merginą gimtadienyje? – perrimti pokalbį, pokalbio kontrolę. Kas valdo pokalbį? – tas kas užduoda klausimus. Jeigu kitas vyras kalbasi su tavo mergina apie keliones, bet iš tikrųjų flirtuoja, greitai gali perrimti pokalbio kontrolę tiek kūno kalba tiek žodžiu + HUMORAS: „Eglute, gal nori su Tomu į Dubajus nuvaryti? Pabūsit dviese be manęs, davaaai…“

Kuo tu ją labiau verti eiti su kitu vyru bendrauti, būti, tuo ji labiau nori prie tavęs likti

Ką padaryti savo merginai, kad galėtum ja pasitikėti? – APŠVIESTI IR TIESIOG PASITIKĖTI. O ką reiškia apšviesti? Aš savo merginai esu pasakęs santykiuose vieną dalyką: „tu gali eiti bendrauti su kuo nori, kiek nori ir kada, tačiau prisimink vieną dalyką – tu negali rinktis portraukio jausmo. Tu negali rinktis kada ir kiek tau gali nepažystamas vaikinas patikti. Kiekviena bendravimo su juo minutė tau didina riziką nusimauti kelnes ir pabaigti mūsų abiejų kurtus ilgalaikius santykius. Tu nė nepajusi kaip jis tau patiks. Galbūt jis į tave kažkaip pažiūrės, kažką pasakys, palies tave kažkaip. Tu negali rinktis potraukio jausmo, tu tiesiog jį pajausi. Bet tu gali rinktis pasakyti tiesiog – aš neieškau naujų pažinčių ir turiu savo vyrą su kuriuo esu laiminga. Tuomet tam vyrui kris motyvaciją bet ką su tavimi stengtis. O jei jis dar šakosis, tiesiog pasakai, gal tau duoti  jo telefono numeri ir pašnekėsi su juo?

Moters negali priversti elgtis taip ar anaip, bet gali ją apšviesti – ką ji gali rinktis ir kokios laukia pasėkmės

Taigi kuo pasižymi tinkama moteris ilgalaikiams santykiams?

 1. Ji turi moters, gebančios užauginti vaiką bruožus (mėgsta vaikus, nori su jais būti. Patys vaikai nori su ja būti. Ji patinka vaikams).
 2. Ji nėra karjeristė. Ji tiki šia nuostata: moteris nieko šioje planetoje negali gražiau nuveikti, kaip pagimdyti ir užauginti ir išauklėti tinkamai vaiką.
 3. Visi kiti požymiai DVD programoje

Gerai pamenu, kai turėjau Gintarę ilgalaikiuose santykiuose, ji sakė: „vaiko nebus, kol aš nebaigsiu mokslų ir neturėsiu tvirto pagrindo, iš kurio galėsiu išmaitinti ir pasirūpinti vaikais“ – čia moters, kuriai rūpi karjera bruožai. Ji dabar užsienyje studijuoja ir viliasi pabaigti mokslus. Moters esminis gyvenimo tikslas negali būti –  uždirbti pinigus. Kodėl? – Tai kaip tada šalia jos jausis bet koks, bent kiek norintis būti vyriškas vyras? Moters visa laimė yra namuose, vyro už namų. Ir jeigu tavo moteris laimę mato už namų – gerai pagalvok ar tinkamą moterį pasirinkai santykiams?

Aš su Gintare išsiskyriau, bet ši savybė nebuvo jos paskutinė, kuri lėmė išsiskyrimą. Apie kitas jos savybes aš pasakoju DVD programoje ir taip pat apie savo kitas moteris, su kuriomis turėjau ilgalaikius santykius. Prieš gal pusę metų man pavyko rasti moterį, kurios ilgą laiką ieškojau ir kuri pasižymi moters, tinkančios ilgalaikiams santykiams savybėmis. Myliu ją. Grįžkime prie Eligijaus.. Eligijus pats ką tik man parašė berašant šį straipsnį, per skype, jog suprato, kad pasirinko ne tą moterį ilgalaikiams santykiams.

Tinkamos moters pasirinkimas ilgalaikiams santykiams tau sutaupys tūkstančius valandų, nervų, pinigų ir t.t

Kaip seksis Eligijui per gimtadienį – mes su juo susiskambinsime, o visiems kitiems, kurie skaitote ir domitės kokybiškais ilgalaikiais santykiais, kuriuos galėtumėte valdyti ir vairuoti, kviečiu BŪTINAI peržiūrėti mano puikią sukurtą vyrams programą, kurią privalo peržiūrėti bet koks vyras, siekiantis ilgalaikių santykių, o ne skyrybų: „Kaip išlaikyti moterį santykiuose“. Aprašas štai čia

Šokėjas

Gyvenimo būdas

6 komentarai

 1. Kartais man tamstos mintys skamba labai nerimtai… 🙂 bet ši patiko: „Moters visa laimė yra namuose, vyro už namų. Ir jeigu tavo moteris laimę mato už namų – gerai pagalvok ar tinkamą moterį pasirinkai santykiams?”

 2. Kartais man tamstos mintys skamba labai nerimtai… bet ši patiko: “Moters visa laimė yra namuose, vyro už namų. Ir jeigu tavo moteris laimę mato už namų – gerai pagalvok ar tinkamą moterį pasirinkai ILGALAIKIAMS santykiams?”

 3. ILGALAIKIAI SANTIKIAI YRA MARATONAS 🙂

 4. Vyras mūras:

  Visi šitie įsipareigojimai ištikimybei ir t.t. yra sukurti dirbtinai. Ir tokių grasinimu, kad tik pabandyk nueit i kaire moteris paiso iki kol atsiranda vyras kuriam ji nesugeba atsispirt. Todėl grasink kiek nori, mokyk, buk alfa ar nealfa, vistiek bet kuria diena gali atsirast kitas patinas kuriam ji neatsispirs ir tiesiog pasimaus, blaivus protas neatsilaikys niekada pries inkstintus ir emocijas. Aisku ji poto gailesis atsiprasines kai vel gris i prota, jei tu jai atleisi taip vel nutiks bet kada. Jei paliksi ir susirasi kita, ta kita velgi greičiausiai kadanors isduos, tik tu gal net nesuzinosi. Žodžiu gaunas kaip loterija ir nuo taves moters ištikimybė nepriklauso, viskas priklauso nuo to ar atsiras tas kitas patinas ar ne.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį