Skype
Justas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Justas

„Sėkmei su moterimis reikia pastovumo. Reikia praktikos. Žmogus jaučia baimę ir įtampą dar nepatirtai, nematytai situacijai. Situacijai tapus pažystamai, nebejaučiama jaudulio ir galima labiau mėgautis Alfa statusu. Yra trys rūšys vyrų, alfa, beta ir bad-boy. Moterys nori Alfos. Alfa Vyras moterį renkasi ir moteriai reikai nusipelnyti jo dėmesio. Alfa Vyras parodo kai šiam pokalbis su kitu žmogumi yra nuobodus, jis nebijo pertraukti žmogaus, kai šis pliurpia mykiančiu balsu.” – Justas.

Justas pas mane į mokymus atvyko iš Rokiškio. Šiuo metu apsistos Vilniuje. Suradęs mano puslapį, pasiteiravo dėl nemokamos konsultacijos ir atvyko į ją.

Pagrindinės priežastys dėl kurių Justas atvyko į mokymus:

  • Visada pamatęs simpatišką merginą gatvėje pabūgdavo susipažinti
  • Nepasitikėdavo savimi socialinėse situacijose
  • Nežinodavo apie ką kalbėtis su mergina

1 pamoka

Nuvariau pas šokeja. Jis man iš pražių išdėstė teoriją  kaip užkalbinti merginą, po to pamokė keleta frazių kai priėjus prie panos ką sakyti ir mokė kūnų kalbos .Tada varėm į miestą, einant link stotelės

Šokėjas :

–sako priekį eina mergina.

Aš priėjau sakau:

–labas.

Bet per tyliai pasakiau ir  ji šiek toliau nuėjo , atsisuko šypsodamasi, o aš supanikavau ir nieko nebesakiau. Važiuojam trulu sėdi mergina. Šokėjas sako:

–          Užkalbini  ją.

Vis dar nedrįsau, sakiau :

–          Kad prie jos sėdi močiūtė

Ir taip neužkalbinau, be to ji buvo labai jauna. Išlipom iš trulo, Šokėjas  pamatė einant paną į Gedimino 9, ja pasivyjo. Užkalbinęs norėjo man parodyti pavyzdi.  Einam Gedimino prospektu. Vienai merginai sakau:

–          Ar  žinai kaip pasigaminti gulešą?

–          Nežnau

Tuo ir viskas baigėsi. Tada to paties klausimo paklausiau dar keletos merginų, tai su viena mergina įšėjo ilgesnis pokalbis, bet ji skubėjo pas draugę, o manęs į kompaniją nepasiemė. Na ir Šokėjas pamatė einant merginą su šuniuku.  Sakau:

–          Labas, koks šuniuko vardas?

Aš to vardo neatsimenu, nes labai įdomus ir gana sudetingas. Tada paklausiau šuniuko veislės ir taip šiek tiek pabendravom, ir  paprašiau jos numerio, bet ji sako:

–          Aš ištekėjus.

Tuo ir baigėsi  pirmoji pamoka.

https://www.youtube.com/watch?v=n26ZhchV7DI

 

 

 

 

 

Mokiniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį