Skype
Pasitikėjimas savimi - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Pasitikėjimas savimi

Kaip aš pradėjau pasitikėti savimi?

Pačioje pradžioje, kaip ir 80 procentų Lietuvos vyrų aš nepasitikėjau savimi. Bijojau prieiti prie gražios merginos, varvindavau seilę, žiūrėdamas kaip kiti vyrai mėgaujasi gražiausiomis merginomis.

Dabar gerai supratau, kad tik per praktiką gali įgauti pasitikėjimo savimi. Aš ėjau ėjau ir ėjau. Šiandieną aš jau esu priėjęs prie apie maždaug 6000 merginų. Svarbiausia yra gavus merginos atstūmimą, eiti prie kitos. Nesukti sau galvos ir savęs nekankinti, kodėl taip nutiko.

Bereikalo vaikinai gaištate savo brangų laiką, skaitydami knygas apie merginų kabinimą, bet išėję į gatvę nieko nedarydami. Reikia skaityti po mažai ir ką perskaičius pritaikyti praktikoje. Beje literatūra reikia pasirinkti gerą, kur autoriai būtų parašę iš patirties.

Pasitiki tie žmonės, kurie turi daug praktikos. Pats prisimink, kai bandei pirmą kartą ant galvos  nunerti  nuo tramplyno. O gal net nesi nunėręs.. Bijojai pirmą kartą? Taip bijojai, bet antrą, trečią kartą kai užlipai ant tramplyno, jau jauteisi visai kitaip. Ir ketvirtą kartą tu taip grakščiai nunėrei į vandenį.. Tu pasitikėjai savimi, nes tai jau darei nebe pirmą kartą.

Su merginomis lygiai tas pats. Tik čia dažnai nerdamas užsigauni galvą. Todėl reikia lavinti savo atkaklumo raumenį ir nesustoti gavus smūgį!

Taip pat nepasitiki  tie žmonės, kurie yra priklausomi nuo santykių su kitais žmonėmis.

Kad taptum dar labiau pasitikinti, merginas kabinti turi eiti vienas, kaip pirštas, be draugo. Aš žinau kaip taip sunku. Pradžiai pabandyk su draugu, bet vėliau eik vienas. Atsiribok nuo jo, tapk nepriklausomu.

Pagalvok pats, ką darysi tarkim jei draugo nebus šalia, tarkime jis išvažiuos į užsienį ar išvis jo neteksi ? Ką tada darysi? Vienas bijosi išeiti į gatvę ir užkalbinti merginas. Ieškosi kito draugo? Taip kvaileli ir liksi visą gyvenimą priklausomas nuo kitų..

Didžiausią pasitikėjimą pradėjau spinduliuoti tada, kai tapau nepriklausomas nuo kitų žmonių.

Šokėjas

Pasitikėjimas savimi, Straipsniai

3 komentarai

 1. Mantas:

  Staipsnis su emocijomis, patiko, ir pavydžiu tavo drąsos 🙂

 2. Mantas:

  Šokėjau ar tu ištryniai mano komentarą?

 3. Sveiki, labai naudingas jūsų tinklapis, dažnai paskaitau. Labiausiai įstrigo išvardintos alfa vyro savybės, ypač „sukuria savo realybę”- todėl kad toks vyras žino jog nei visuotinai priimta pasaulėžiūra, nei dar kokios normos nesuiteiks universalios laimės, todėl jis turi kurti aplinkybes, turėti savo taisykles, dirbti sau ir tik sau- atrodo egoistiška, bet kaip žinia prie besidžiaugiančio gyvenimu žmogaus mielai šliejasi ir kiti žmonės, moteriai prie tokio vyro būti daug maloniau, taigi mylėdamas save ištikro moki mylėti ir kitus.
  Nuo savęs pridėčiau dar : Sugeba blokuoti kaltės jausmą, sugeba pajausti kai juo subtiliai manpuliuojama. Kaip ir minėjote alfa vyras dažniausiai nėra išpūstų raumenų kalnas, bet galvojantis vyras, štai kodėl tiek filmuose ir šiaip gyvenime raumenų kalnai tėra pavaldiniai tų kurie mąsto, o raumenų kalnas dažniausiai dirba kitiems per kvailus įtikinimus/įsitikinimus- kad visuomet turi įrodinėti savo fizinę jėgą. Alfa vyras nei sau nei kitiems nieko neįrodinėja: kai reikia atsikerta, kai reikia apgina save ir savo brangiausius žmones, jam nereikia nieko įrodinėti jis tiesiog dirba dėl savęs. Sugeba žiūrėti globalai ir toli- tai yra jei jam bandoma parodyti jog tėra du pairinkimai jis būtinai atras ir trečią ar ketvirtą…
  O taip siekius tūrėti tiesiog būtina- juk pats siekimo/kūrimo procesas neša laimę, o rezultatas tėra bonusas arba desertas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį