Skype
Pažintis su italu Vilniaus Disco Buddha klube - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Pažintis su italu Vilniaus Disco Buddha klube

Šis straipsnis vertas atsidurti čia ne dėl kažkokio kabinimo rezultato – kad pavyko suvilioti merginą, bet dėl pažinties su į mane panašiu žmogumi. Kažkokią dalelę turinčio manęs – pietietiškumo, noro būti tarp moterų ir mėgautis jų kompaniją bei noro šokiams.

Penktadienis. Skambutis draugui: mano pasiūlymas ir „let`s go“. Su draugu, kuris taip pat kaip ir aš  užsiima asmenine saviugda, atvažiavome prie klubo. Man labai patiko draugo vieta, kurioje jis pastatė automobilį. Ji visai arti klubo ir joje nė kvapo žmonių.

Nuėjome į klubą, sumokėjome po 10Lt, įeiname ir pamatome šokių aikštelė, kuri atsiveria iš karto kai įeini. Ji – visiškai apytuštė. Matosi net pačios merginos, kurios šoka šokių aikštelėje, jaučiasi ne itin patogiai, varžosi. Joms atrodo, jog visi į jas žiūri.

Kadangi mano bendramintis buvo pirmą kartą šiame Vilniaus Disco Buddha klube – apėjome, apsidairėme klubą. Jis žmogus, nesiartinantis prie šokių aikštelės, nors visai iš tikrųjų galėtų puikiai pajudėti, nes atrodo sportiškas, rangus ir mano manymu su juo merginos su mielu noru šoktų, nes jis turi puikią išvaizdą, gerą laikyseną. Balti marškinukai, klasikinės kelnės, rudi klasikiniai batai, barzdelė – išvaizda traukianti moteris. Plius jo kūno kalba yra patraukli ir jį rytų moterys, tik jam reiktų žengti tą pirmą žingnselį prie jų.

Taigi su juo išsiskyrėme, jis ėjo kalbinti merginų, aš ėjau jų šokdinti. Renkuosi, renkuosi ir pirmoji, kuri užkliuvo už mano akies buvo į sekretorę panaši panelė, kuri kai šoko, jaučiau jog klausytų mano vedimo. Priėjau pakviečiau ją šokti, stengiausi užimti jos draugę, skirsčiau dėmesį. Bet kai kitai paskiriu dėmesį, aš netenku traukos iš maniškės. Reikėjo vyrą prijungti prie šokio. Tačiau aplinkui vyrai stoviniavo prie barų. Su žiburiu gali tu jų ieškoti tinkamų. Viskas baigėsi tuo, kad jos pradėjo viena su kita šokti. Ach, kokios jos kartais juokingos.

Sekantis priėjimas buvo man nusišypsojusios ir kažkur matytos merginos. Ji vėlgi šoko viena su drauge. Priėjau prie jų abiejų, apsikabinau ir pradėjau šokti. Kūno kalba parodžiau jos draugei su pirštu, – „vieną minutę su tavo drauge pašoksiu, okey?“. Šoku su ja, ji pasirodo pažysta mano sesės draugą, buvo žiūrinėjusi mano facebook profilį, dėl to ir nusišypsojo kai pamatė mane. Viena akim šoku su ja, kita akim ieškau geriausio aplinkui vyro prijungti šokti prie mūsų. Deja, pastangos veltui. Vėl nė kvapo tinkamo vyro. Vėl jos kartu pradėjo šokti ir ta pati istorija.

Pasirautojau rankoves, masitaisiau marškinių apykaklę ir pradėjau eiti ieškoti geriausių vyrų šiam klube. Ir štai akis užkliuvo už su srybele besisukiojančio, akyse degančiu pasitikėjimu savimi, bet tuo pačiu ir neišsišokimu. Jis šoka su ta mano sekretore, su kuria aš šokau, puikiai ją veda, valdo. Apžiūrėjau su kuo jis atėjęs, – rodos be draugų. Jo kūno kalba patraukli, jaučiu kad jis puikus laimikis – moterims. Pabaksnojau jam per petį, ir galva linktelėjau link kitos salės pusės tarsi perduodamas sub žinutę, jog ten yra pora moterų ir man reikia tavo pagalbos. Kaip nekeista, jis viską iš karto suprato ir jau mudu kartu pradėjome judėti šokių aikštele.

Jausmas nerealus, einam, plojam, merginos atsisuskinėja, nes mes kvepiam tuom jog esam kažkuom kitokie. Pradžioje aš nebuvau atsipalaidavęs – įtemptas žvilgnis skanuoti ir ieškoti moterų, plius klubo atmosferą norimą tokią sukurti – jog čia Disco Buddha panelės yra labai aukštame lygyje ir neprieinamos. Normalu, klubai visada pasirūpins, kad tave atskirti nuo moterų. Jie įdės viską – garsią muziką, alkoholį, girtus žmones, neleis sėsti – nes lieps pirkti alkoholį. Kaip aš sakau, iššimk iš klubo garsią muziką, žmones, alkoholį, didžėjų, palik vieną moterį su bet kokiu vyru ir jie pasimylės. Ką mes darome klubuose – tai žaidžiam visuomenės sukurtą socialinį žaidimą.

Ta galią kurią pajaučiau su italu, kai ėjom buvo jausmas vertas vakaro. Einam, atidarom vieną, atidarom kitą moterų ratelį. Visos atsidaro, visos šoka. Su italu susikalbame tik kūno kalba. Nepamiršiu jo žvilsgnio į moteris. Prieiname prie ratelio ir jis nužvelgia nuo apačios iki viršaus, apžiūri visas, pirštą priremia prie smakro – tarsi mąsto ir renkasi. Kūno kalba visiškai kitokia nei lietuvių. Tas man ir buvo įdomiausia. Jis buvo grynas italas.

Mes tiesiog gerai leidom laiką, bet rinkomės protingai ir nesitaškėme. Neatėjome pasitaškyti į šį klubą. Labiausiai patiko moterų reakciją. Mes artėjame prie jų, jos jau šypsosi, akimis truputį pažvelgia, bet vėl nusuka. Kuri drąsesnė pažiūri kiek daugiau. Įeiname į ratelį ir jos jaučia jog mes grynai jas renkamės. Jos pradeda kitaip maivytis, save demontruoti. Tai tikrai juokinga būdavo. Įdomios tos moterys.

Paėmiau įtalą ir parodžiau ranką kryptį link vietos kur galima šiek tiek geriau susikalbėti. Prisistačiau. Ištikrųjų atradom bendrą dalyką. Abu klube susiduriame su ta pačia problema. Mergina nenori palikti savo draugės. Mergina nenori palikti savo grupelės. Reikia vyrų – partnerių, kurie tai užimtų. Italas galvojo, kad jis galbūt tik vienas susiduria su šia problema, bet kai ir aš pasakiau, kad susiduriu su šia problema – abu nusišypsojome ir suvokėme kuo būsime vienas kitam naudingi. Apsitarėme su italu keletą svarbių dalykų. Man patiko jo solidumas, tvirtas balsas, stilius ir kūno kalba. Jis patrauklus moteris. Geriausias variantas, ką galėjau rasti Buddhos klube.

Kai grįžome į klubą, situaciją keitėsi iš esmės. Galvoju parašyti savo knygą apie ypatumus ir nuotykius  klubuose.

Išvada būtų tokia: Atsipirko mano orentuotas dėmesys ne tik į moteris, bet ir į vyrus. Gavau puikų kontaktą ne tiek klubams lankytis, bet ir biznio kortelę. Italas užsiima italijoje stilingais drabužiais ir manau ateityje mes būsime vienas kitam kažkuom naudingi.

Patrauklus Vyras

Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį