Skype
Pažintis su mergina autobuse - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Pažintis su mergina autobuse

18:00 stoviu autobusų stotyje. Mano mažąjį miestelį aptemdžiusi tamsa. Aplinkui sninga, pučia lengvas šaltukas. Lėtais žingsniais, pakėlęs galvą žingsniuoju link atvažiuojančio autobuso.

Nuotaika puiki. Autobusas pustuštis, keletas žmonių žiūri pro langus. Prie įėjimo skubomis išsitraukęs piniginę sumoku už bilietą. Nepamirštu ir  vairuotojui padėti litą arbatos.

Na štai čia viskas ir prasidėjo. Priešais mano veidą atsivėrė nuostabaus grožio vaizdas. Aukšta kakta, riesta nosimi, storomis lūpytėmis geltonkasė mergina nekaltu žvilgsniu žvelgė man į akis.

Nieko nelaukdamas tą pačia sekundę, žvelgdamas jai į akis, su šypsena veide pasakiau: „labas, ateik į galą atsisėsti“. Praeidamas pro ją netikėjau, kad ji pakils ir ateis. Atsukdamas galvą atgal pamačiau, kaip ji pasuko savo dailiąsias šlaunis iškišdamas batelius į praėjimo taką. Ši daili aukštakojė gazelė stiebėsi, atsukdama savo, iš tolo švytintį veiduką.

Pajutau viduję karštą ugnį. Priešais mane, – dailūs klubai, lingavo į abi puses, kaip jūroje laivas ant bangų. Ji atrodė, kaip podiumu einanti lėlytė. Gražių akių žvilgsnis su susidomėjimu buvo nukreiptas į mane.

-„mes pažįstami ?“ šypsodamasi, švelniu balsu ištarė mergina. Lengvai šypsodamasis, ištiesdamas ranką atsakiau: „ne, susipažinkime, aš Šokėjas“. Ranka merginai parodžiau kur atsisėsti. Sėdėjome vienas šalia kito. Tarp mūsų buvo keleivių praėjimo koridorius. Geltonkasė pantera nebuvo itin kalbi. Pokalbio pradžioje aš pasakojau savo nuotykius soliariume.

Šie nuotykiai sukėlė merginai  gerą juoko dozę. Tvyrojo puiki atmosfera, abu mėgavomės bendravimu. Po truputį mergina atsivėrė, vis prašydavo, kad papasakočiau ką nors dar. Jaučiau stiprų susidomėjimą manimi.  Visgi už viską labiau man rūpėjo nuotykiai.

Velnio ir šėtono mišinys kunkuliavo manyje. Viduje velnias rėmė kardą, versdamas vestis ją į autobuso galą. Pažvelgiau į jos akis, lėtai atsistojau. Ramūs ir užtikrinti žodžiai, kaip žuvytės vandenyje išplaukė iš mano lupų: „Einam Dovilę, aš tau kai ką parodysiu“. Švelniai paėmęs jai už rankos nusivedžiau į autobuso galą.

Gale nebuvo nei vieno žmogaus.Priešais mus,  pora senučių priekyje aptarinėjo turgaus reikalus, priekyje dešinėje pora vyriškių kalbėjosi apie automobilius. Autobusą temdė tamsa. Intymi aplinka buvo mano pagalbininkė.

Praėjo nemažai laiko, nuo mūsų kelionės pradžios. Sužinojau, jog mergina turi vaikiną, bet į tai visai nekreipiau dėmesį. Jaučiau, jog dailiosios lyties atstovė šalia manęs jaučiasi gerai. Įdomumo dėlei pasiūliau pažaisti „kubą“.

Apie merginą sužinojau įdomių dalykų. Kubo testas rodė, jog mergina paprasta ir santūri. Nėra išsišokanti, bet už viską labiau gyvenime mėgsta nuotykius.

Sėdėdami gale prisislinkome į patį kampą , uždėjau savo rankas jai ant pečių ir lėtais judesiais lengvu paspaudimu pradėjau masažuoti jos pečius. Ji visa suglebo ir vienu momentu atrodė jau bemieganti. Puikiai pabendravome ir praleidome laiką.

Sekančioje stotelėje sustojus autobusui, šiltu žvilgsniu palydėjau merginą. Ši eidama žvelgė laimingomis akimis į mane ir dailiomis rankomis mojavo man. Mintyse skambėjo žodžiai, galbūt kada dar pasimatysime…

Tai buvo dar vienas man įrodymų, kad tik socialinės baimės mus žlugdo ir daug ko liepia atsisakyti. Nebijodamas ir nesilaikydamas sukurtų socialinių rėmų elgiausi taip kaip norėjau ir svarbiausiai puikiai su mergina praleidome dalį kelionės.

Kelionė autobusu neprailgo, o praleistas laikas ir patirtas nuotykis išliks ilgam mano širdyje.

Šokėjas

Pasitikėjimas savimi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį