Skype
Penkios dažnos pasimatymų klaidos - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Penkios dažnos pasimatymų klaidos

Sveiki, brangūs skaitytojai, kaip sekasi ieškoti naujų pažinčių su merginomis? Tikiuosi gerai… ir kad mano patarimai jums padeda.

Šįkart nusprendžiau pakalbėti apie klaidas, kurias vaikinai nuolatos daro pirmuosiuose pasimatymuose su mergina. Tai klaidos, kurių vaikinai patys nepastebi ir įsivaizduoja, kad viskas vyksta puikiai, tačiau mergina staiga dingsta iš akiračio ir lieka neaišku kodėl. Taigi štai penkios dažnos pasimatymų klaidos. Užsirašykite į špargalkę ir nešiokitės ją su savimi, eidami į kiekvieną pasimatymą!

Susitikimo vietos ir laiko pasirinkimas. Visi susiduriate su šia situacija, kai tenka eiti į pasimatymą. Ir klaidos dažniausiai daromos tuomet, kai leidžiate merginai arba netgi prašote jos nuspręsti kurioje vietoje ir kada jūs susitiksite. Tai yra nevyriška ir neįdomu merginai. Jūs kviečiate merginą į pasimatymą, o jo organizavimą paliekate jai? Kagi, esu tikras, kad jūsų pasimatymas bus velniškai neįdomus, nes mergina tikrai nesuorganizuos jo įdomaus. Ji tikisi, kad tu esi savimi pasitikintis vyras, žinantis ko nori jos ir iš gyvenimo, tačiau tu nesugebi suorganizuoti pasimatymo? – tai nepatrauklu.

Kaip reiktų elgtis? Tai paprasta: nuspręsk kur ir kurią dieną susitiksite, o susitikimo laiką gali palikti nuspresti jai. Juk reikia ir meginai šiek tiek laisvės. Žinoma, tai kas paminėta nėra taisyklė, žinant, kad situacijų būna įvairių, tačiau nepamirškite imtis iniciatyvos – tai vyriška savybė.

Neapsisprendimas kur eiti ir ką veikti pasimatymo metu. Situacija panaši į pirmąją, tačiau čia slypi svarbus aspektas – lyderiavimas. Tu esi vyras ir santykiuose su merginomis tu turi būti lyderis. Veskis ją ten, kur tau patinka. Sugalvok įdomią veiklą ir įtrauk į ją merginą. Tu esi pasaulis į kurį mergina nori įsilieti ir jaustis saugi bei aprūpinta. Tad tu esi atsakingas už tai kas vyksta. Nebeklausk jos kur ji nori nueiti ar ką nori nuveikti – tiesiog nuspręsk už ją pats. Jai bus malonu patikėti savo laisvalaikį tau. Lyderiaudamas tu netik patraukliai atrodysi, bet ir greičiau sukursi pasitikėjimo jausmą tavimi.

Pažink savo miestą ir aplinką, susiplanuok ką veiksite pasimatyme iš anksto. Neatskleisk jai savo planų, palik šiek tiek intrigos. Jūsų pasimatymas gali būti kaip kelionė, kurioje tu esi gidas, o ji – turistė.

Neįdomios, banalios vietos. Kaip manote, ką turiu omenyje? Ogi kavines, restoranus, kino teatrus ir kitas tipines pasimatymų vietas. Jei atvirai, jums tikrai įdomu sedėti prie staliuko ir nuolatos pliurpti su mergina tarsi tai būtų kažkoks dalykinis pokalbis ar interviu? Įtariu ne. Ir merginoms taip pat tai nepatinka – joms toks pasisėdėjimas neįdomus ir keliantis nuobodulį. Neįdomi aplinka, pokalbis “iš reikalo” ir tos žudančios tylos minutės, kai kartais neturite ko vienas kitam pasakyti, tikrai nežavi. O ką jau kalbėti apie kino teatrą, kuriame išvis bendravimas minimalus – panašu į laiko stūmimą.

Žinoma, nesakau kad šias vietas apskritai reiktų pamiršti, tiesiog rekomenduoju jų vengti kuomet einate į keletą pirmųjų susitikimų. Geras įspūdis lieka ilgam, tad pasistenkite, kad laikas praleista kartu būtų įdomus ir nepamirštamas.

Manote tai sudetinga? Na tuomet klystate. Štai mano geras draugas, Šokėjas, eidamas į pasimatymą pasiima sausainių bei arbatos termose ir padaro mini iškylą kurnors ant pievutės, parke ar kur kitur, kur galima pasigrožėti gamta ar gražiais vaizdais… Nesvarbu ar žiema, ar vasara – net ir tokia paprasta įdėja veikia tikrai įspūdingai.

Pokalbis panašus į interviu. Na, dar neasibodo nuolatos tardyti merginos jums abiems neįdomiomis temomis? Užuot uždavinėjęs krūvą banalių klausimų – papasakok jai apie savę. Papasakok apie savo veiklą, karjerą, pasiekimus, pomėgius, tikslus, įdomias tau nutikusias istorijas. Parodyk jai jog tu žinai ko nori iš gyvenimo, gyveni aistringai ir kryptingai… Atverk duris į savo pasaulį ir ji mielai užeis vidun.

Gėlės, dovanos, apmokamos sąskaitos. Ech, suprantu jus, juk filmuose herojai perka merginoms gelės, dovanėles, gėrimus ir apmoka sąskaitas kavinėse… Ir, žinoma, jūs tvirtai tikite jog tai yra normalu ir netgi būtina, kad atrodytumėte kaip tikras džentelmenas, rodantis visapusišką palankumą merginai.

Deja, čia yra didelė klaida ir jeigu jūs taip darote – nustokite! Ištrinkinte tuos kvailus filmus iš savo galvos. Čia ne holivudas, o gyvenimas, kuris neturi iš anksto parašyto scenarijaus. Merginos nėra daigtai, kuriuos tu nusipirksi už pinigus, gėles ar dovanėles. Ir siekdamas tokiu būdu pelnyti jų palankumą tikrai neatrodai patrauklus, na nebent esi pasimatyme su barakuda, kuri mielai padės tau ištuštinti piniginę.

Kuomet tu taip elgiesi, merginos pasijunta kaip nuomojami daigtai. Tu tarsi susimoki jai už tai, kad ji atėjo į pasimatymą ir praleido kažkiek laiko su tavimi. Taip atvirai parodęs savo palankumą jai, tu jau nebesi prizas. Prizu tampa ji. Tu pats ją užkeli ant pjedestalo, nuo kurio ji žiūri į tavę iš aukštai, kaip į eilinį nevykėlį, maldaujantį jos dėmesio. O ką tai reiškia? – Tu jau nebesi tas tas alfa vyras, kurio ji trokšta ir dėl kurio dėmesio jai tektų pasistengti. Tu jau sumenkinai savo patrauklumą.

Žimona, tai vėlgi nėra taisyklė, taikytina visur ir visada. Tiesiog turėkite omenyje, jog dovanojame vieni kitiems gėles ar kitas smulkmenas esant kažkokiai progai, o ne tam, kad pelnytimėme kažkieno palankumą. Jeigu mylite merginą ir nuoširdžiai norite ją kažkuo pamaloninti – taip ir padarykite. Mergina pajus ar tu tai darai nuoširdžiai ar ne.

Kagi, tikiuosi supratote, ką jums norėjau pasakyti bei patarti. O dabar kvieskite savo merginas į pasimatymą ir padarykite jį nepamirštamą!

iš PUALifestyles dienoraščio

Pasimatymas

8 komentarai

 1. Mindaugas:

  su viskuo sutinku.. geri patarimai.. geras straipsnis, bet pvz del apmokejimu.. noriu paklausti sokejo ir visu kitu vyru .. vat pirmi pasimatymai ir tiketai ar netiketai uzeinat su mergina i kokia kavine, bara ar pan.. sakykim tavo iniciatyva.. mergina turetu susimoket ar tu sumoki? ee? taip pamascius tai zinoma priklauso daug kas nuo situacijos.. bet jus vyrai sumokat uz merginas tokiose situacijose bent jau per pirmus pasimatymus ar ne.. arba gal turit kokiu savo pamastymu kodel taip arba kitaip.

  • Alfa Vyrui neturi buti didelis reikalas ar jis sumokes ar nesumokes. Jeigu jis nori – sumoka, jei ne – per puse. Vyras supranta, jog svarbiausia padaryti taip, jog moteris nepasijustu paperkama.

   Nes jei jau taip moteris pasijaucia, tada .. aha… „Sis vyras man per ka ta ir ana, vadinasi nori sekso su manimi, davaii nukelkime jam..” – yra perduodama moteriai kontrole.

   • Tadas:

    As manau, jog tokiose situacijose deretu dzentelmeniskai pasisiulyti apmoketi saskaita, normali mergina tikrai nesutiks ir savo dali bus pasiryzus sumoketi pati, tad ikalbineti nereikia. Na, o jeigu jau sako OK, tai apmokekit saskaita ir bekit nuo tokios barakudos kuo toliau 😉 Tokia mano subjektyvi nuomone.

 2. Mindaugas:

  pritariu reik atsizvelgt i situacija..

 3. Simonas:

  As noreciau konkretesnaus paaiskinimo: jei mergina pasikvieti pietu i kavine, ar pasikvieti i koki kluba, ar i kokia kita vieta, kur reikia moketi ir jeigu mergina niekad nerodo iniciatyvos susimoket paciai, kaip tada? Nebeeit tenais, kur reik moket, ar ka.. Kaip elgtis tokiose situacijose, kai mergina nerodo noro prisidet finansiskai????

  • Žiuri pagal situaciją Simonai, jeigu tau didelio reikalo nėra sumokėti, esi vinansiškai pakankamai apsirūpinęs sumoki. Svarbiausia, jog elgesys eitų ne iš noro papirkti ją, o tiesiog gerai praleisti laiką.

 4. bumbum:

  iš tuščio į kiaurą papilstei, šaunuolis šokėjau

 5. Jonas:

  Is dalies sutinku su sokeju. Is tikruju viska inkstinktyviai butent taip ir darau. 😀 Dabar tai cia ir perskaiciau. Tiktais nesugebu suprasti ka reiskia buciniai pirmo pasimatymo gale? Ar tai kad vel susiradau pasileidele ar tai jog jai patika? 😀 Del apmokejimo. Daznai paneles atvaziuoja pas mane i miesta is kitu miestu, tuomet as uz jas apmoku sakydamas jog ji ir taip sumokejo uz atvaziavima pas mane. Tuomet manyciau ji yra is dalies yra pamaloninta, kad kazkiek ji rupi ir man. Svarbiausia panelei sudaryti keksiaus ivaizdi, tuomet ji taves pavydes o zinodama, kad kazkiek tau rupi bandys kovoti. O to juk ir reikia. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį