Skype
Penkios paslaptys, kad ji sutiktų - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Penkios paslaptys, kad ji sutiktų

Penkios paslaptys, kad ji sutiktų  (čia yra moters nuomonė. Nelyginkite su kitais Patrauklus Vyras straipsniais)

       Ne visos moterys yra nepieinamos ir užkalbinti ją ar pakviesti į pasimatymą nėra taip jau sunku, jei tiksliai žinai, ką reikia daryti. Šiame straipnyje pateikiame Jums kelis pagrindinius dalykus, kuriuos reikia atsiminti kalbinant merginą. Atsakingai žvelgiant į šį sąrašą nepasisekti negali. Jei tinkamai įvaldysite šiuos penkis pagrindinius punktus, mergina tiesiog negalės Jums atsakyti.

 1. Pasitikėjimas savimi. Turi prieiti prie jos drąsiai ir ryžtingai. Pasitempęs, nesidairantis, tiksliai žinantis savo tikslą. Jau baigia nusivalkioti legenda apie vyrus medžiotojus, bet ji gryna tiesa, o moterys mėgsta būti sumedžiojamos. Laikysena turi sakyti, kad Tu nesilygini į aplink esančius vyrus, nes žinai, kad esi už juos pranašesnis. Moterys tiesiog negali atsispirti tvirtiems, savimi pasitikintiems vyrams.
 2. Protas. Žinia, kad tikrai aukšto lygio mergina norės parodyti Tau išprusimą kaip įrodymą, kad ji nėra lengvas ir paprastas grobis. Žinok, kad iš Tavęs ji laukia to paties. Pasistenk pratęsti jos gvildenamą temą, užsimink jei ne apie literatūros ar meno klasikus, tai bent apie žinomus sportininkus ar tiesiog šiuo metu pasaulyje vykstančias aktualijas. Taip paliksi jai vyro, kuriam rūpi ne tik jis pats įspūdį.
 3. Vyriškumas. Atidaryk jai duris. Visada visur ir visas (automobilio, kambario, lifto, spintos, dušo), panešk jos rankinę, sumokėk už jos gėrimą, pasiūlyk pirštines ar švarką jei ji atrodo sušalus, padėk išlipti iš taxi ar troleibuso. Įvairios mažos jau daugelio vyrų pamirštos džentelmeniškos smulkmenos kasdien (taip pat ir lovoje), kurios aiškiai jai rodo, kad esi tikras vyras, išties veda moterį iš proto.
 4. Pasirinkimo laisvė. Visada leisk jai rinktis. „Galėsim eiti, kur nori“, „Išsirink, kas Tau labiausiai patinka.“,“Viskas bus taip, kaip pati norėsi“. Moteriai būtina pasijausti, kad tai ji valdo situaciją. Ir slapčia žinoti, kad tai Tu jai leidi taip jaustis. Visada primink, kad ji gali laisvai jaustis ir niekas nėra daroma prieš jos valią, ji pati gali rinktis kaip kas jūsų santykiuose ar susitikime turi vykti. Tegu ji pajunta, kad ji Tau rūpi ir gali jaustis saugi, o vėliau ji nepamirš Tau atsilyginti.
 5. Intriga ir paslaptingumas. Visada palik intrigą. Neplanuok antro susitikimo, kol dar nepasibaigė pirmasis, neišklok kaip ją dievini jau pirmą vakarą. Nepulk pasakoti slapčiausių ketinimų, šeimos problemų ar dar blogiau – erotinių fantazijų. Moterims patinka paslaptingi vyrai. Juk ne veltui sakoma, kad žmonės vieni kitus traukia tol, kol lieka ką naujo sužinoti.

Justina

Šokėjas pridės: „Moteris negali tau jausti traukos ir potraukio, jeigu tu jai stengiesi įtikti”. Nerekomenduoju daryti viršuje išvardintų dalykų, dėl noro įtikti moteriai. Viršuje išvardintos savybės turi tapti tavo natūraliąja puse. 4 punktą turite suprasti taip, jog Alfa Vyras kontroliuoja moterį, šiai galvojant, jog ji kontroliuoja situaciją :). Duok moteriai laisvę, žinodamas ką darai ir ką darysi.

 

Patrauklumas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį