Skype
Penktadienio Rytas prie "Vogue" žurnalo - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Penktadienio Rytas prie „Vogue” žurnalo

Sveiki, tai mano vieno draugo, kuris man davė puikių minčių šiam projektui, kelios mintys ir nuotykiai…

Labas, alfa vyre ! Atsikėlęs penktadienio rytą sumasčiau, kad reikėtų išlysti į miesto centrą, paganyti akių, nes po darbo savaitės jaučiausi gerokai prislėgstas begalės darbų.
Žinau tiek, kad geriausias penktadienis prasideda mieste su puodeliu kavos rankoje, bei „Vogue” žurnalu parankėje. Na štai nusiprausiau bei įšokau į drabužius, o prieš išbėgdamas iš namų apsišlaksčiau gaiviais kvepalais ir užsimaukšlinau akinius nuo saulės.
Patraukęs miesto link ilgai mintyjau, kur ,,nutūpti” aromatingos kavos. Galutinis sprendimas buvo ,,VeroCaffe”, jaukiai  prisėdęs prie lango gurkšnojau kavą, bei verciau fashion’istišką leidinį.

Po kelių minučių pastebėjau mergina sėdinčią greta. Iš ,,face control” (nuožvalgos) atrodė mažų mažiausiai tobulai. Pastebėjau, kad dailiosios lyties atstovė vis dirsčioja į mano žurnalą. Tuomet įsidrąsinęs tariau : manau Tau nėra ko žiūrėti į mano žurnalą, nes pati žengei iš jo. Toliau sekė 2 sekundžių tylą ir jos atsakas : Seniai negirdėjau gražesnio komplimento už Tavo. Gal galėčiau prisėsti prie Tavęs ir kartu apžvelgtumėm mados industrijos ,,virtuvę” ?

Užsikalbėjęs nepastebėjau, kad įpusėjau jau 5 kavos puodelį ir iš mano lūpų išskrido žodžiai : Klausyk man laikas jau keliauti, parašyk man, susibėgsim vakarienės, kurią dieną. Mergina atsakė : ei padiktuok man savo numerį !

Pasakęs savo nr patraukiau link draugo, kuris įkyriai skambinėjo jau gerą valandą.
Susitikom su draugu ,,Sushi”. Ir nusprendėm vakare lėkti į kokį ,,lounge”‘ą. Na lauktai atėjęs vakaras. Davė daug vaisių. Paprasčiausias būdas užkalbinti merginą klube būnant su draugu yra : susiginčyti dėl kažkokios stiliaus detalės pvz dėl mano skarelės. Draugas sako, kad ji atrodo netinkamai, o aš sakau priešingai. Tai išgirdusios merginos įsiterpia į ,,ginčą”. Ir toliau vystosi pokalbis, kuris gali baigtis, kaip Tu norėsi, Alfa vyre…

– Marketingistas

Patrauklumas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Susitikimai Gyvai

    susitikimai gyvai kaune 2
  • Įvesk paštą ir žiūrėk Live Kaip tapti Alfa Vyru 3 dalis

  • Naujas DVD: Kaip suvilioti merginą moterį pandemijos metu 2021-06