Skype
Pirmasis pasimatymas ir nekaltybės praradimas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Pirmasis pasimatymas ir nekaltybės praradimas

Einu link susitikimo vietos. Vėlyvas pavasario laikas. Paukštukai prabudę, čiulba,  dvelkia švelnus vėjukas mano kūnu. Džinsiniai bridžai, balti marškiniai, šukuosena priverčia mane puikiai jaustis. Šokėjas savo kailyje.

Laukiu stotelėje, tolumoje pasirodo senas mercedes autobusas. Pridūsta dyzelinis variklis, atsidaro durys ir štai apie 175m. ūgio juodaplaukė, medžiaginiu juodu sijonėliu ir tampsiu pėdkelnėm dailiai nulipa laiptukais. Ji tiesiog spinduliavo gerą nuotaiką. Jautėsi, jog mergina išvažiavo  gerai praleisti laiką.

-„Labas“, su šypsena veide, paimu už rankos ir apsuku 360.- „Einam paieškoti įdomių vietų“. Gelžbetonine Neries pakrante judame link mano namų, jai to nežinant :). Vyksta įdomus pokalbis. Aš jai pasakojo istoriją apie jo žiedą ant rankos. Pajuntu, jog merginai įdomu manęs klausyti. Išklausau ją, žaviuosi jos humoro jausmu.

Mes tiesiog mėgavomės pavasario gaiva ir juokėmės, kad net pilvus skaudėjo. Štai besijuokiant, netikėtai priešais mane atrieda futbolo kamuolys. Matau tolumoje žaidžiant vyrukus futbolą. Priešais mane atbėga vaikinas ir prašo, kad paspirčiau kamuolį. Hmm.. man labai patinka futbolas ;). Įsibėgėjau ir pėdos šonu per kamuolio apačią  siunčiu kamuolį tolyn. Pasigirdo žodžiai „OHO!“

Vaikinai pasiūlė man ir draugei prisijungti žaisti, bet deja, ne to aš į lauką išėjau :). Tai buvo puikus „social proof“. Pajutau, jog mano vertė pakilo ir mergina jau su didesniu susidomėjimu į mane žiūrėjo. Paklausė: „ar aš žaidžiu futbolą“, atsakiau: „ne, aš šoku intymų šokį“ truputėlį šypsodamasis. Dailiajai panelei sukėlė juoką.

Hmmm.. jauduliukas didėja, nes tuoj tuoj teks žengti tą žingsnį ir surizikuoti prarasti ją. Aš dievinu adrenaliną.

Mano namai čia pat. Tuoj paliksime Neries pakrantę ir štai iš merginos lūpų pasigirsta žodžiai: „kaip norėčiau prie Neries pasėdėti, bet reikia kokių maišų pasikišti po šikna“, šiai atsakau: „galime pas mane greitai užeiti, pasiimti tuos maišus“, „mano namai čia netoli“. Ši, – „na gerai, bet tik trumpam užeisim“, aš – „jei būsi negera, tai palauksi apačioje laiptinės :)“.

Oplia oplia, šokdamas einu link namų. Nuotaika dar pagerėjo. Viduje kirba nežinomybės jausmas. Mergina šalia jaučiasi puikiai. Iš viso, labai buvo keista tą dieną. Tokia gera nuotaika buvo. Savo emocijomis mes vienas kitą papildėme.

Prisipildę šių emocijų, atėjome prie mano namų. Atrakinu duris ir įeiname į mano namus. Ranka parodau, kur mano kambarys, pasiūlau paragauti „japoniškos arbatos“.. Ši sako: „bet mes maišų atėjome“, aš – „mes neužtruksime“. Paėmiau už rankos, nuvedžiau į kambarį ir pasakiau: „jauskis kaip namuose, bet nepamiršk, kad esi svečiuose“.

Virtuvėje paimu du obuolius, nunešu vieną jai. Abu paskanaujame. Suvalgęs obuolį pakviečiau merginą šokiui. Ranką ištiesiu ir sakau: „einam prisiminsime mūsų pirmąjį susitikimą“ . Keletą lengvų apsukimų, pritraukiau ir prispaudžiu prie savęs.

Pirštų nagais vedu jai per šonus, ši jaučiu susijaudinusi. Ir staiga apsuku, užsidedu rankas už kaklo, pakeliu ją į viršų, padarau degančią žvakę ir beleisdamas ant žemės palenkiu ir aistringai pabučiuoju. Štai pirmasis bučinys šokio metu, suteikęs aistros pojūtį abiems.

Vedami aistros sūkurio, atsidūrėme ant lovos. Na toliau nebepasakosiu, kaip viskas ten vyko :).

Tą dieną mes pasimylėjome ir aš pajutau kas per dalykas yra seksas. Ryte pabudęs, atrodo kažkuom pasipildžiau“. Tai buvo pasitikėjimas savimi. Dabar aš žinau, kas tai yra. Pasitikėjimą kėlė tai, jog nereikėjo alkoholio, stengiantis palengvinti šį procesą. Svarbiausia tai, jog aš ir mergina to abu norėjome.

Šokėjas

Patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį