Skype
Pirmos pamokos priėjimai - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Pirmos pamokos priėjimai

1.       Moteris prie stalo. Priėjimas gavosi pakankamai geras (kaip pačiam pirmam kartui), atsisėdau prie stalo (kas buvo labai gerai), bet jai pasakius „aš turiu vaikiną“ įjungiau galinę, t.y. prisistačiau, padaviau ranką (gerai, kad bent tai padariau) ir išėjau.

Išvada – nekreipiu didesnio dėmesio, jog ji turi vaikiną, tai pakomentuoju, pasisiūlau susipažinti su juo ar dar kokia nesąmonę, užtikrintai bendrauju toliau.

Šiame priėjime tau koją pakišo tavo elgetos kūno kalba. Užkalbink, pasiimk jų dėmesį ir pasakodamas istoriją, išlaikydamas akių kontaktą lėta kūno kalba prisėski.

2.       Dvi merginos kavinėje. Priėjimas gavosi geras, atsisėdau, pajuokavau su kava, vėliau biški nesąmones paskiedžiau su tą pačia kava, reikėjo pervesti temą. Joms pasakius, kad joms po 17m, nereikėjo nueiti. Reikėjo tęsti bendravimą (keletas klausymų apie egzus, apie kur stos), vėliau reikėjo ką nors sugalvoti, tipo reikia šokių partnerės, paaiškinti kodėl reikia, kodėl ji tinkama ir paimti telefono numerį.

Didžiausia klaida – bloga kūno kalba (elgetos kūno kalba).

Šiame priėjime tau koją pakišo tavo elgetos kūno kalba. Užkalbink, pasiimk jų dėmesį ir pasakodamas istoriją, išlaikydamas akių kontaktą lėta kūno kalba prisėski.

 

3.       Gatvėje greitai einanti moteris. Sustabdymas pavyko normaliai, klausymas kaip praeiti i Laisvės alėja, gal buvo ir iš pusės bėdos, bet po jo reikėjo viską daryti ženkliai drąsiau ir ryžtingiau. Vėl gi pasivedžiau, jog alia turi vyrą (nors pats taip klausymą uždaviau, jog jai beliko pasakyti taip), skuba pasižiūrėti krepšinį.

Klaidos – tos pačios kaip ir prieš tai. Negalima jungti galynės pavaros. Varai iki galo, kol negauni i snukį J

Taip, čia kai pardavimuose, niekas iš pirmo-antro karto neperka, reikia žmogui bent 5-6-ą kartą pamatyti, įsitikinti. Teisingas požiūris.

 

4.       Ant suoliuko kalbanti telefonu. Priėjimas ir pasakymas „perskambink“ gavosi blogai, dėmesio neatkreipė, manau priėjus reikėjo spragtelti pirštais jai prieš nosį ir liepiančiai pasakyti „perskambink, turiu tau ką pasakyti“. Antras priėjimas prie jos, jai einant Akropolyje, sustabdymas nepavyko, manau jis buvo nevykęs vien dėl nevykusio pirmo priėjimo.

Spragtelėjimas pirštu gali išgąsdinti. Dažniausiai darydavau tai, jog prieidavau priešais ją. Tame priėjime ji buvo kampu nusisukus. Todėl reikėtų prieiti priešais ją, atsistoti taip, kad ji pakeltų galvą į tave ir tiesiog pasakyti: „perskambink, nes turiu kai ką labai svarbaus apie tave pasakyti!“ – Tavo energija turi viršyti mažiausiai 30 procentų jos energiją, nes tik taip ji ryšis perskambinti.

 

5.       Dvi merginos gatvėje, priėjimas dviese. „Patrauklus vyras“ sustabdė merginas, priėjau aš, prisistačiau (čia buvo viskas gerai), po to aš tiesiog stovėjau ir buvau –žiūrovu. Išvada – reikėjo taip pat kaip ir „Patrauklus vyras“ kalbinti kitą merginą, atitraukti merginas viena nuo kitos, veiksmu planas standartinis.

Tik, kaip Patrauklus Vyras tave pristatė, reikia tau iš karto izoliuoti kitą merginą, tai yra atsistoti taip, kad ji nuo Patrauklus Vyras ir kitos merginos nusisuktų, nes tikslas yra tavo merginą pastatyti taip, kad ji nematytų Patrauklus Vyras ir savo draugės. Tavo užduotis yra savo pašnekovės valdyti dėmesį, kad ji savo akimis nematytų draugės ir Patrauklus Vyras. Tada į jos galvą neateis mintys: „ką jie ten daro?“ ,“ne, reikia eiti iš čia“. Nusukęs ją, sukurk ryšį pokalbiu ir lietimais.

6.       Parduotuvėje ant suoliuko. Atsisėdau šalia, tai buvo viskas ką aš padariau gerai, toliau buvo nesąmonė, kadangi iš pat pradžių nesudominau merginos. Klaidos tos pačios kaip ir prieš tai.

Taip

 

7.       Gatvėje su lagaminu. Sustabdžiau, gerai, pirmas juokelis su lagaminu buvo gerai,  merginos dėmesys buvo pritrauktas, toliau nepaleidau jai pabėgti, kažkiek pasiūlymas būti šokių partnerę praėjo, toliau telefono numerio paėmimas. Išvada – tokia kryptį ir reikia išlaikyti.

Šis buvo nuostabus tavo priėjimas. Rezultatas išlaikytas pokalbis apie 5 minutes ir pirmasis tavo numeris, kai gyvenime nebuvai nei vienos gatvėje užkalbinęs. Didžiausi sveikinimai.

 

Bendrai patarimas man:

Reikia daugiau pasitikėjimo, ryžto, ramesnės būsenos viduje (be chaoso galvoje), daugiau dėmesio merginos išvaizdai, aiškiai pasakyti kodėl ją sustabdžiau (priėjau) ir jog nori su ją pabendrauti kitoje aplinkoje, kitą karta, paimi telefono numerį.

Klientas Rapolas (vardas pakeistas)

Mokymai Patrauklus Vyras

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį