Skype
Pragaras Šokėjui Lukiškių kalėjime (IV) - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Pragaras Šokėjui Lukiškių kalėjime (IV)

Ketvirta dalis

Po mano skundų kalėjimo viršininkui aš buvau nuvestas pas odontologą, kuris man priežiūrai ir gydymui paskyrė elektrinį dantų šepetėlį, bet kalėjimo direktorius Viktoras Davidenko neatsižvelgdamas į gydytojo pažymą, neteisėtai  vistiek uždraudė ir neleido mano artimiesiems perduoti elektrinio dantų šepetėlio. Aš nenoriu išeiti su geltonais, sugedusiais dantimis iš Lukiškių kalėjimo, tačiau kol kas neleidžia. Noriu, jog žurnalistai paklaustų Viktoro Davidenko, kodėl negalima elektrinio gero dantų šepetėlio ir ar jis man apmokės už sugadintus dantis kalėjime, kai išeisiu į laisvę ir norėsiu juos susitaisyti pas kompetentingą odontologą.

Taip pat po skundų ir DELFI straipsnių mane nuvedė pas kirpėją, gydytoją, tačiau gydytoja buvo šališka, feministė, neleido man išsipasakoti, nenorėjo manęs išklausyti, buvo kategoriškai nusistačiusi prieš mane.

Taigi, toks pragaras vyksta man Lukiškių kalėjime. Vienas gražiausių ir laimingiausių momentų yra gauti laišką nuo mane palaikančio žmogaus.

Laišką siųskite čia:

Šokėjui

Lukiškių skg. 6,

01108 Vilnius

o sąskaita yra Lukiškių kalėjimo puslapyje.

Parašykite man laišką, papasakokite su kokia nauja drauge susipažinote, gal vedėte kokią merginą, gal įvyko vestuvės, gal susilaukėte kartu vaikų, o gal įveikėte baimę prieiti pritaikę mano patarimus, o gal puikiai pritaikėte šokių technikas!

Šokėjas  Taip pat merginos, moterys parašykite savo situaciją – klausimą – istoriją santykiuose su vyrais, aš galėsiu kažką atsakyti, patarti.

Be PatrauklusVyras.lt leidimo draudžiama naudoti ir platinti paskelbtą informaciją svetainėje PatrauklusVyras.lt kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse

Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį