Skype
Pragaras Šokėjui Lukiškių kalėjime (IX) - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Pragaras Šokėjui Lukiškių kalėjime (IX)

Įvykių detalės

Į Lukiškių tardymo izoliatorių-kalėjimą buvau atvežtas 2018-07-12. Viso parašiau apie 5 prašymus, kad mane apkirptų ir nuvestų pas odontologą. Iki šiol, 2018-08-03, manęs nenuvedė nei kirpti, nei pas odontologą. Paklausus prižiūrėtojų, kada mane apkirps?, – jie atsako – penktadienį arba antradienį. Neatėjus tam laikui, mane perkelia į KPZ (išankstinio kalinimo kamera) arba kitą korpusą ir aš vėl lieku neapkirptas ir nenuvestas pas odontologą.

Klausimas – ar mano teisės nėra pažeistos, jog aš nesu apkirptas nors jau praėjo 3 savaitės, o suimtųjų teisėse parašyta, kad priklauso 2 kirpimai į mėnesį?

Civilinio ir Baudžiamojo kodeksų knygų iš bibliotekos prašau jau nuo liepos 15-s dienos. Praėjo 18-a dienų ir vis dar negaunu. Auklėtojai pasiima mano prašymus, bet taip knygų ir neatneša. Kodėl?

14-a dienų, kaip nesu nuvedamas pas dvasininką atlikti religinių apeigų. Esu krikščionis, tikintis. Prašau išsiaiškinti šią situaciją.

Šokėjas

Be PatrauklusVyras.lt leidimo draudžiama naudoti ir platinti paskelbtą informaciją svetainėje PatrauklusVyras.lt kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse

Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį