Skype
Pragaras Šokėjui Lukiškių kalėjime (VI) - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Pragaras Šokėjui Lukiškių kalėjime (VI)

Įvykio detalės

1 lapas

2018-07-18 aš Šokėjas, panaudojant kalėjimo prižiūrėtojo jėgą, buvau per prievartą išvesdintas į kitą korpusą, kamerą, numerio nežinau. Prieš prievartinį jėga išvesdinimą, aš buvau tris kartus rašęs prašymus, kad mane paliktų kameroje 168. Kameroje su sėdinčiuoju kartu mokomės rusų kalbos, meditacijų, einame į treniruotes. Prašymuose aš aiškiai išdėsčiau, kad jie neturi teisės mane talpinti su kitu žmogumi kameroje, kuris turi psichologinių problemų. Prižiūrėtojai ir kriminalinės žvalgybos vyriausiasis tyrėjas žinojo ir tyrė mano skundą.

Tris kartus buvo atėjusi prižiūrėtoja ir šaukdama ant manęs sakė: „susirenki savo daiktus per 5 minutes ir eini į kitą kamerą”. Aš nėjau, nes prašiau pateikti gydytojo išvadą.

Po 20 minučių (tikslaus laiko nepamenu) atėjo perpykęs prižiūrėtojas su mergina prižiūrėtoja ir pasakė: „man pochui, kad tu negali vienas gyventi ar su kažkuo (omeny turėjo šizofreniką), krauniesi daiktus ir eini į kitą kamerą”. Jis užtrenkė duris, išėjo.

Matote kiek ir kokių pažeidimų daro prižiūrėtojai kalėjime.

Šokėjas

Tęsinys 2 lape

Be PatrauklusVyras.lt leidimo draudžiama naudoti ir platinti paskelbtą informaciją svetainėje PatrauklusVyras.lt kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse

Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį