Skype
Pragaras Šokėjui Lukiškių kalėjime (VIII) - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Pragaras Šokėjui Lukiškių kalėjime (VIII)

Įvykio detalės
2018-07-29, laiku 10:00-18:00 val., man nebuvo suteikta prižiūrėtojų pagalba. Aš buvau duryse įjungęs skambutį ir laukiau 2 val., tačiau niekas nepriėjo. Kai atnešė pietus – tik tuomet atsidarė durys – nenorėjo priimti mano prašymų režimui, kur prašiau išsiaiškinti, kodėl manęs nekvietė skambinti 2018-07-29 9:30 val., kai buvau prašymą parašęs 2018-07-28. Atžagariai ir atsainiai permetė akį per mano prašymus ir iki šiol nesulaukiau atsakymo.

Taip ir neišvedė ir į skambutį nereagavo iki pat vakarienės padavimo 17:00 val. Kai atsidarė durys, aš iš karto paklausiau kada mane ves į pragulą ir prižiūrėtojas, apie 184 cm ūgio, tamsių plaukų pasakė, kad jis manęs neves. Taip pat ir prašymo nepriėmė.

Prašau Jūsų išsiaiškinti, kodėl man kiekvieną kartą reikia 10 kartų prašyti, kad išvestų į pragulą, jeigu man priklauso, pagal suimtųjų teises, ne mažiau kaip 1 valandą būti gryname ore, o gydytojų nurodytu prašymu reikia būti ir ilgiau ir kodėl jie neateina, kai nuspaudi skambutį.

Šokėjas

Be PatrauklusVyras.lt leidimo draudžiama naudoti ir platinti paskelbtą informaciją svetainėje PatrauklusVyras.lt kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse

Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį