Skype
Praradau pasitikėjimą savimi būdamas ilgalaikiuose santykiuose su mergina - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Praradau pasitikėjimą savimi būdamas ilgalaikiuose santykiuose su mergina

Šiek tiek apie situaciją: Klientas būdamas 18 metų susirado merginą ir pradėjo ilgalaikius santykius. Po 5 metų jis susipyko su ja. Prarado visą pasitikėjimą savimi, kurį turėjo 18 metų, bendraudamas su merginomis naktiniuose klubuose. Tada surado PatrauklusVyras.lt ir įsigijo knygas ir DVD. Po 4 metų jis atėjo į PatrauklusVyras.lt mokymus ir susigrąžino prarastą pasitikėjimą savimi.

Kaip būnant ilgalaikiuose santykiuose ir nenorint prarasti savo draugės susigrąžinti pasitikėjimą savimi?

 • Ateik į šokių mokymus. Su šokiais yra toks dalykas. Jeigu tu eisi pas trenerį, kuris yra Beta (ne vyriškas, nesukeliantis traukos moterims, nepatrauklus, tiesiog geras žmogutis ir rūpinantis viskuo) tu iš jo išmoksi nepatrauklią kūno kalbą (judesius, manieras). Tai tave nustums į nesėkmę su moterimis. Mes natūraliai pradedame atkartoti judesius, manieras, žodžius žmonių, kurie mus supa. Taigi norint išmokti šokti taip, kad moterims „putės” drėktų (atsiprašau už žargoną, bet rašau taip kad iš karto suprastum), reikia trenerio, kuris turi patrauklų apsirengimo stilių, judesius, priėjimą, kalbėjimą, šokių technikas. Visą tai sukuria trauką moterims. Klausimas kaip tokį rasti?Kai ateini į šokių studiją, reikia „nuskaityti” trenerį. Reikia žiūrėti, kaip į jį reaguoja moterys. Ar jis joms tik draugas ar jis vyras, su kuriuo norėtų vos ne visos pasimylėti. Ar jis tik patinas (tai yra vyras vienos nakties nuotykiui), ar vyras (kuris ir trauką moka sukelti, bet tuo pačiu ir moka rūpintis moterimi, aplinkiniais taip kaip jie jaučiasi, leidžia jiems jaustis komfortabiliai aplink jį. Toks vyro pavadinimas yra Alfa Vyras) Tai gi tavo treneris turi turėti tas dvi puses – būti patrauklus ir mokėti rūpintis. Kitu atveju tu tapsi pernelyg patiniškas, kas leis, kad į tave žiūrės kaip į vienos naktis nuotykį ir tu niekada nepritrauksi savo antros pusės su kuria būtum laimingas, arba tu tapsi Beta – vyras, kuriuo naudosis ir nuo kurio „putės” nedrėks, arba tu tapsi Alfa Vyras – vyras, kuris tuo pačiu yra ir patrauklus ir sugeba rūpintis. Tai yra moterų svajonė.Jeigu tokio trenerio neradau? Ką daryti?
  Tuomet yra du variantai. Pirmas variantas yra sumokėti avansą ir rezervuoti mane šokių mokymams. Tai bus apie 7-10 val. privačių mokymų, per kuriuos aš su šokių asistente pilnai tave paruošiu. Nuo nemokančio šokti iki laisvai šokančio ir trauką sukeliančio Alfa Vyro.Antras, daugiau biudžetinis variantas yra paeiliui sakityti/žiūrėti šiuos produktus:
  1. Knyga „Šokėjo Moterų Viliojimo Istorijos“ (kaip naudodamas šokius suviliodavau moteris. Kaip tapau tuo per vidurį vyru) https://www.patrauklusvyras.lt/product/knyga-sokejo-moteru-viliojimo-istorijos

  2. Naktinio žaidimo DVD (šokių mokymų DVD. 1 Dalis): https://www.patrauklusvyras.lt/product/naktinio-zaidimo-dvd

  3. Kaip greitai suvilioti moterį šokyje 7 valandų DVD įrašai (šokių mokymų DVD. 2 dalis) https://www.patrauklusvyras.lt/product/kaip-greitai-suvilioti-moteri-sokyje-7-valandu-dvd-irasai

  Taigi knyga perkama tam, kad suprasti, kaip naudojant šokius greitai merginą privesti prie sekso ir tuo pačiu mokėti rūpintis. O likusieji DVD paketai žiūrimi kaip pats klientas nori. Vieni pasiima iš pradžių 2 dalį ir po to 1 dalį. Kiti atvirkščiai. O dar kiti, iš karto perka visus produktus gaudami nuolaidą.
  Dar vieni vyrai, kurie randa tokį pusiau Alfa Vyrą trenerį daro taip. Lanko pas jį grupines pamokas ir dar tuo pačiu skaito mano knygą ir žiūri DVD, kas atsveria tą pusiausvyrą, kad jie išsaugotų savo patrauklumą, patrauklias Alfa Vyro savybes.

 • Pradėk merginų užkalbinimo mokymus. Kai jau įgausi pasitikėjimo savimi pramokęs šokti su mergina, tu pasiryši nepažįstamų merginų užkalbinimo mokymams. Praėjęs juos tu galutinai susigrąžinsi prarastą pasitikėjimą savimi ir vėl stipriai pasitikėsi savo jėgomis.

PatrauklusVyras.lt

Pasitikėjimas savimi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį