Skype
Prarasta forma viliojant merginas - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Prarasta forma viliojant merginas

Čia žinai kaip sporte. Gali būti sportavęs nuo 16 metų visą gyvenimą, bet žiūrėk nesportuok pusę metų ir forma nukrenta ir nukrenta taip, kad per savaitę neatstatysi į buvusią. Gera žinia ta, kad raumenys turi atmintį. Vadinasi tu greičiau grįši į formą nei tas kuris iš viso nesportavęs gyvenime ir nepasiekęs kažkokios reikšmingos formos.

Tas pats su merginų kalbinimu. Jeigu nepraktikuosi viliojimo bent 6 mėnesius, forma stipriai kris, o jeigu padarysi vienerių metų pauzę, forma viliojimo labai kris ir prireiks mažiausiai kokia mėnesio laiko, kad ją bent grąžinti kažkiek į buvusią.

Forma tai yra tai kiekvieną dieną pabendravimas, viliojimas merginų. Naudojimas kūno kalbos. Darymas viliojimo žingsnių, o nestovėjimas įkaltam priėjus prie merginos. Padaręs vienerių metų pertrauką, priėjęs prie merginos jausiesi jau nejaukiai, jeigu ir nebūdavai tarp žmonių.

Reikės paprastų dalykų, aplamai tik išėjimo iš namų ir pabūvimo tarp žmonių. Ir taip po laiptelį tobulėsi. Po to užkalbinsi vieną merginą. Kitą dieną jau užkalbinęs tą vieną merginą, panaudosi žiedo istoriją iš mūsų knygos – Šokėjo moterų viliojimo istorijos ir moters svajonė alfa vyras knygų bei kaip suvilioti moterį.

Labai lems taip kaip atrodai šiuo metu. Kokia tavo fizinė forma, įdegis, šukuosena, stilius aplamai, kūno kalba. Juk su šitais visais dalykais prieini susipažinti su nepažįstama mergina. Taip pat lems koks yra dabar tavo planas pristatyti save ir ką pasakoti apie save. O jos žinai labai jaučia, bet ir nekažikiek jaučia. Pavyzdžiui mūsų DVD programuose visi priėjimai yra nufilmuoti taip, kad jos nematytų, bet ir tada gali matyti kaip jos elgiasi iš tikrųjų, o ne taip kai žino jog įjungta kamera yra į akis. Tai ką jos sako į kamerą visiškai skiriasi nuo to kaip jos elgiasi kai yra išjungtos kameros. Mes tą jų elgesį tyrinėjome ir sukūrėme patrauklusvyras.lt ir alphamantraining.com produktus.

Tai va sėkmės tau grįžtant į formą kurią turėjai ir net aplenkiant ją 😉

Žemiau yra nuotrauka karštos tatuoruotos blondinės, kurią šiandien suviliojome būdami prie vandens. Turime vaizdo įrašą kaip su ja mylimės. Jeigu nori tai pamatyti kontaktuok su mumis

Patrauklusvyras.lt

Vilnius PUA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį