Skype
Prieiti prie merginos reikia net ir tada, kai ji su vaikinu - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Prieiti prie merginos reikia net ir tada, kai ji su vaikinu

Prieiti prie merginos reikia net ir tada, kai ji su vaikinu

Apsilankėme vakar tokiame senamiesčio bare, atsisėdau veidu į langus, plačiai, kad užimčiau daug vietos ir taip, kad matyčiau visą salę. Netrukus į barą atėjo nuostabi mergina, aukšta, tamsi, didelėm akim, kailiniai iki žemės, aukštakulniai, bet atėjo ne viena su vaikinu. Tas jos vaikinas toks aukštas, atletiškas, panašu, kad kokių tai arba atletikos ar kovų menų sporto meistras. Bet kartu pastebėjau, kad jis lėtas ir neįdomus jai. Aš dar neesu toks drąsus ir patyręs, kad kalbinčiau porelę. Bet stebint aplinką pradėjau pastebėti, kad ji sėdi atšiauriai vienas nuo kito, vaikinas jai perka gėrimus, vaišes, o ji vis vien žiūri atšiauriai. Pati labai dažnai vaikšto parūkyti, vadinasi jai neįdomi jo kompanija.

Netrukus išėjome į lauką, draugas parūkyti, o aš kaip nerūkantis pabūti prie kompanijos, nes būtent tokioje vietoje mezgasi įdomiausios pažintys. Išėjo ir ji, sako labas vakaras, vaikinai, kaip jums vakaras? Atsakėme, kad puikiai. O tau matau liūdnoka… – Toliau tęsiau pokalbį aš. Taip taip, ji atsakė. Sakau, pastebėjau, o tu mane stebi? Ne, tiesiog sėdžiu taip, kad matau visą barą, o kai mergina nelaiminga tai nori nenori tai pamatai. Tada ji paklausė ar lėksite šnd kur nors dar? Ir pasiūlė lėkti į MOJO klubą, čia ir prasidėjo mūsų klaidos, aš pats buvau išgėręs, o ten griežtas facecontrol, be to jau buvo vėlu, ~2:30, draugas taip pat nebuvo pasiruošęs lėkti į klubą, todėl pradėjome dvejoti ar mus ten įleis. O kaip moters akimis atrodo dvejojantis vyras?

Toliau bandžiau dar kartą ją užkalbinti, bet viduje ji bendravo ne taip drąsiai, nes viską matė draugas. Tada vėl išėjo parūkyti, aš išėjau irgi, susipažinome, sutarėme, kad vis dėl to lėksime į tą klubą, sužinojau jos vardą, ką veikia gyvenime. Paklausiau, kas tas vyras šalia jos… Atsakė, kad smėlio dėžės draugas… Štai kaip moteris atsidėkoja „perkantiems“ ir nuobodiems vyrams.

Toliau laikas bėgo, bet į klubą ji vis nėjo, priėjau dar kartą prie jos, ji atsakė, kad jūs lėkite ir kad už 15 min atlėks į klubą pati, nenori žeminti draugo. Pasiūliau jai įvesti jos kontaktus į mano telefoną, ji atsisakė. O mes priėmėme sprendimą į klubą nelėkti, nes iki jo darbo pabaigos jau geriausiu atveju viena valanda laiko liko.

Grįžęs namo radau ją internete… Parašiau, o ar bus kas toliau, matysime. Moralas tame, kad reikėjo prie jos prieiti bent jau tada, kai pastebėjau, kad ji nenori būti su tuo vaikinu ir visiškai nebijoti to, kad jis atrodo kaip sporto meistras, reikėjo tiesiog prieit ir pabendrauti ir taip sustiprinti gerą įspūdį. Tokia štai kertinė klaida.

A. K.

Patarimai

3 komentarai

 1. Viktoras Uola :):

  straipsniukas pasiskaitymui gal ir nieko.. bet nesutinciau del to kad reik prieit prie merginos kai ji su vaikinu.. nu nebbent tu kazkaip savo ribas prapletineji ar baimes trucini.. o siaiap tai negi pats noretum kad prieinetu bahuriukai prie taves kai tu su merga ir ten tel imtu ar pan.. nesamone.. tai kas kad jie sedi ir nesidomi viens kitu,, gal jie is tikro pora arba susituokia gal tik apsipykia siek tiek.. gal siaip nuotaikos nera ir t.t.t nefik ten lyst as nesuprantu.. nu nebent ten su pusbraliu ar dede kokiu sedi tai tada suprantu D::DD nu bet ok sakykim jau ilindai i ola tai ilindai.. tai daba ka toliau daryt.. kaip ir sakiai klaidos pirmame piokalbyje.. ji jus uzkalbina pirma.. pasiulo pirma kur nulekti i ta mojo.. ji jau elgiasi per daug vyriskai.. o jus dar lauzytis pradedat :))) jei merga vyriska elgiasi siek tiek tai jai salia reik dar vyriskesnio patino kad ji pasijustu moteriskesne arba reik moterisko vyro (siam atvejui netinka) taigi jus pradedat abejot lauzytis ir fsio viskas sugadinta paskui antra karta begat paskui jos sijona parukyt kaip mazi vaikai ir jau atceit apsisprendet kad vaziuosit i kluba :)) jauciu fyfa pagalvojo kad geriau sedesiu su tuo nuobodybe briusu li pampersusu juodu dirzu ir drugeliais negu eisiu su mazvaikiaid i kluba, toliau jau viskas sugadinta dar bandei pristoti tel nuraskyti jau prasidejo lindimas i uzpakali, ji nedave dar priejei paklaust tai kada vaziuosim kai iki to mojo darbo laiko liko maziau nei valanda.. cia zinai kaip sakoma blogas startas ir ragas nebent begi 10km bet jei 100 metru sprintra tai paveluok sustratuot nors sekundei ir fsio… reikejo pirmo susitikimo metu kai ji jus uzkalbino ir pasiule greit vyriskai apsiprest ir imtis veiksmu arba ne.. is kart susitari kad varom i kluba susitari konkreciai kada kad to raumeninio bico atsikratytu per kokia 30 min ir pan.. prie to pacio tel paimi nes ji jus uzkalbino seni ir dar i kluba pakviete jei tada butum vardo paklausias ir tel paprases daug kartu didesne tikimybe kad butu davus nes pati viska juk pradejo.. nebutu kur detis .. jei neduotu galetum pametit negatyvu drasiai.. tada reikejo viska ir sutvarkyt greitai ir ryztingai t.y. vyriskai.. o kad prie draugo lendi prie jos tai mano nuomone kaip tik nevyriska yra.. juk matai kad salia draugas nebent ten kokia situaciaja spec.. rikejo viska sutvarkyt kol ruke, paskui jau ten prasidejo kliedesys beprasmis, jau ir laiko neliko ir pasirodet neviriski.. tokios moteris antra kart nesiulo.. is vis geriau su prasirukiusiom neprasidet ;00) aisku cia kiekvieno reikalas.. kaip ir pats pastebejai gyveni mokaisi gauni pamokas.. tokios situacijos reikalingos kad kita kart galetum but universalesnis taktiskesnis.. tokie butu pamastymai.. sekmnes SENI!

 2. irmantas:

  labas kaveki

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį