Skype
Artėja vasaros atostogos?:). Kaip susipažinti su patikusia panele? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Artėja vasaros atostogos?:). Kaip susipažinti su patikusia panele?

Sveiki, vyrai dar kartą. Turbūt paskutinis seminaras šią vasarą :/.

Kadangi žadėjau, jog padarysiu seminarą ta pačia tematiką, kaip ir praeitas, tęsiu savo pažadą.

Dėmesio: Vilniečiai ir kiti Lietuvos miestų gyventojąi, prieš artėjant vasaros atostogomis, kviečiu sudalyvauti smagiame seminare :).

Seminare viskas nuo pradžių! To dar nebuvo! Taip paprasta susipažinti su mergina. Tik tu to nežinojai..Paprastas ir natūralus susipažinimas su mergina nejaučiant didelės baimės.

Viskas nuo pradžių“  Ką sakyti po „labas“ ?, kaip kovoti su baime, kaip vystyti pokalbį, kaip atsipalaiduoti, kaip nesusimauti, kaip pasiimti telefono numerį?. Viskas mano išbandyta praktikoje ir veikia 100 procentų. Tai garantuoja mano mokinių atsiliepimai.

Noriu šia savo atrasta susipažinimo technika pasidalinti su tavimi. Jokių makaronų kabinimo, tik natūralus, vyriškas, moteris traukiantis susipažinimo būdas, kurį pristatysiu seminare.

Aš nežinau kokioje stadijoje esi tu:

 • Galbūt niekada nesi priėjęs prie merginos gatvėje?
 • Tau jau virš 25 ir jauti jog gyvenimas tirpsta, o reikalai su moterimis negerėja?
 • Nežinai, kaip susipažinti su patinkančia mergina darbe, gatvėje, sporto klube draugų kompanijoje?
 • Jauti, jog tavo bendravime su moterimis kažko trūksta?
 • Domiesi asmeniniu tobulėjimo, tačiau jauti kad trūksta praktikos?
 • Nori turėti didžiulį moterų pasirinkimą?
 • Galbūt esi nekaltas ir labai nepasitiki savimi?
 • Nesi turėjęs nei vieno pasimatymo?
 • Bijai pabučiuoti merginą?
 • Neseniai išsiskyrei su mergina ir negali jos išmesti iš galvos?
 • Pastoviai kyla klausimai, ką daryti toliau?
 • Jauti didžiulę baimę bendraudamas su gražia mergina?
 • Išeini šiltą pavasario dieną, pamatai gražią merginą, bet  baimė tau pakerta kojas prieiti?
 • Vasarą važiuosi atostogų ir galvoja kirba mintys, kaip susipažinti su merginomis kitoje šalyje?

Nesvarbu! Ateik! Ir Įgauk milžinišką pasitikėjimą savimi!

Seminaro vieta ir laikas:

• Data: 2011m. gegužės 21d. šeštadienį
• Laikas: 14:00-16:30
• Vieta: Vilnius, tiksli vieta patikslinama užsiregistravus
• Amžius: Nuo 18 metų

Seminare tu sužinosi pačius efektingiausius būdus, kaip užkalbinti merginą, kaip ją sudominti. Suprasi iš kur kyla tavo pačio potraukis merginai ir kodėl kartais neužsirašo tie skaičiai, prasidedantys 86. Garantuoju, jog viską atsakysiu į Tavo rūpimus klausimus.

Nesėdėk namuose, o atvyk pas bendraminčius :)

Seminaro autorius – Patrauklus Vyras

SEMINARAS JAU ĮVYKO. ĮSIGYKITE PRODUKTŲ – https://www.patrauklusvyras.lt/produktai-2

Seminarai

6 komentarai

 1. Sokejas:

  Chebra registruojamės, liko 2 vietos :-).

 2. Paulius:

  Seminaras tikrai patiko, iš pat pradžių matėsi, kad Šokėjas jam pasiruošęs ir turi planą, dėstoma teorinė medžiaga gerai išaiškinta, ją leista pasilikti ir po seminaro. Labai patiko, kad kiekvienam buvo duodami praktiniai patarimai, pataisomos klaidos, t.y. ne tik pateikiami „openeriai” bet kiekvienas turėjo šokėjui parodyti kaip sugeba jį panaudoti. Buvo atsakyta į pateiktus klausimus, Šokėjas parodė kaip pats panaudotu openerį ir vystytų pokalbį. Seiminarą labiausiai rekomenduočiau tiems, kam truksta pačios pradžios, t.y. kaip prieiti prie merginos, palaikyti pokalbį ir gauti telefono nr.

 3. Vertas07:

  Seminaras buvo smagus. Atmosfera buvo gera, buvo ir alaus ;D. Matėsi, jog Šokėjas šneka iš savo asmeninės patirties. Seminarą rekomenduočiau vyrams, kurie nežino ką pasakyti priėjus prie merginos, kaip tęsti pokalbį, kaip pasiimti numerį. Seminare į šiuos klausimus buvo atsakyta.

 4. Rolandas:

  Dalyvavau sokejo seminare si sestadieni. Man labai patiko. Kambaryje susirinko 4 mokiniai ir sokejas. Atmosfera buvo draugiska, laisvai bendravom bei analizavom visas problemas susijusias su merginu gundymu.

  Gavome gera medziaga, kuri padeda pradeti pokalbi su mergina, ja sudominti bei paimti telefono numeri. Praktikavome priejima gatveje. Kaip visada , negaliu nieko blogo pasakyti apie sokejo mokymo sistema ir jo metodus.

  Pazistu si zmogu jau gan nemazai laiko, ir siaip visi sokejo seminarai ir treningai man patinka, ir kai yra galimybe as juose sudalyvauju:) Tiems kas dar abejoja – rekomenduociau sudalyvauti seminare, o dar geriau individualiai konsultuotis pas sokeja. Zmogus zino ka daro ir daro tai aukstame lygyje. Tai kodel nepabandzius? Gyvenam tik viena karta, nu tai ir gyvenkim pagal maksimuma!

 5. Vaidas:

  Gera atmosfera tarp bendraminčių, manau todėl ir praėjo viskas greit bei sklandžiai. Išsiaiškinom, ko norėjom, niekas nebuvo ignoruotas. Reziume – liuks, išsiaiškinau tai ko norėjau :).

 6. Nerijus:

  Kodel verta eiti i Sokejo seminarus?
  Si seminara vede charizmatiska asmenybe, laisvai bendravo, mokejo pralinksminti, suformuluoti atsakymus i rupimus klausimus, viskas ko reikia, geram mokytojui. Pateike kabinimo scenariju, kuriu dauguma buvo super, informacija buvo surasyta ant keliu lapu, kuriuos kiekvienas gavome ir pasiememe kartu su savimi iseidami. Papasakojus ir teoriskai prapletus suvokima apie „pick up”, surenge egzamina, kiekvienas turejom imituoti situacija gatveje su tikslu gauti numeri. Tiesa, butu dar smagiau jei praktikuotis reiketu su mergina, tad kitam kartui atsivesk drauge kokia :)))
  Seminarai geriau nei skaityti knygas ar forumus, o praktika tobulas variantas, tad po Sokejo seminaro bandziau ir pavyko, turiu numeri.
  „PRACTICE KEEPS YOU PERFECT!”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį