Skype
Priešas patapęs geriausiu draugu - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Priešas patapęs geriausiu draugu

Sveiki visi mano brangūs skaitytojai. Taigi dienoraščio pavadinimas paradoksalus, tačiau taip man jau atsitiko.

Kai atvažiavęs čia į Vilnių užsirašiau lankyti šokius, teko visų pirma susirasti šokių partnerę.. Ten buvo partnerės paieškos sistema ir 70 procentų ten ieškojo merginos, 30 –  vaikinai. Žodžiu, merginų 2-3 kartus daugiau nei vaikinų. Aš tiesiog pasijutau kaip rojui. Dabar teliko išsirinkti pačią gražiausią ir geriausiai šokančią partnerę.

Vos ne kiekvieną dieną eidavau vis susitikti su nauja partnerę. Aš tai panaudojau, kaip „prasilaužimas ant pasimatymų“. Kai pasimatyme mes sėdėdavome kokioje kavinėje ir ta panelė stengdavosi man įtikti, kad tik su ja eičiau šokti, tai aš tiesiog pašaipiai į tai žiūrėdavau,  nes žinodavau, kad dar eilė panelių yra, su kuriomis susitiksiu ir bus už ją gražesnės. Čia būtent buvo mano didžiausia klaida. Aš partnerėje ieškodavau išorinio grožio, norėjau susirasti gražią, patrauklią, o mažai kreipiau į jos šokių patirtį. Mane nubaudė gyvenimas.

Kai jau atėjo antradienis ir pati pirmoji Salsa La pamoka, aš jau buvau nusprendęs su kuom eisiu šokti. Buvau su ta panele susitikęs Europoje ir išgėręs arbatos. Akivaizdžiai rodžiau, kad ji man realiai – nesvarbi. Kad yra dar kitų. Ir nors jai sakiau, kad su ja registruokimės šokti, bet tai sakiau neužtikrintai, abejingai. Ir tai man atsiliepė.

Kai skambinau jai pirmadienį ir sakiau, viskas jau registruojamės, antradienį mūsų pirmoji šokių pamoka, ji man pasakė, kad jau užsiregistravo šokti su kitu vaikinu. Štai tas kitas vaikinas, – kuris nuviliojo nuo manęs mano partnerę, – mano priešas, vėliau patapo mano geriausiu draugu. Kaip tai atsitiko ?

Gerai pamenu pačią pirmąją pamoką, būtent tą momentą, kai atėjau ir pamačiau jį su ja. Mūsų žvilgsniai susitiko, jis žinojo, kad ji turėjo eiti su manimi šokti.

Tai buvo dviejų liūtų akių žvilgsnių mikrodvikova džiunglėse. Aš praeidamas, pagarbiai su visais savo būsimaisiais šokių grupiokais pasisveikinau. Kai pamačiau savo partnerę, su kuo man reikės šokti, nelabai net norėjau šokti.

Tai buvo rusakalbė, rūkanti, apkūnoka, su dirbtinai garbanotais plaukais ir raudonu veidu. Jis šokdavo su 3 kartus gražesne, grakštesnė ir daug geresnės nuotaikos panele. Mane tai labai nervuodavo, kad aš turiu šokti su tokia..

Kas buvo blogiausia, kad mano partnerė ir jo partnerė buvo draugės, kartu lankė anglų kalbos kursus. Norom ne norom man teko su savo „priešu susibendrauti“. Nieko ten šilto nebūdavo, pagarbus „basic shit“ informacijos apsikeitimas.

Vieną vakarą nutiko mano gyvenime nepamirštamas dalykas. Kai vežėme savo partneres namo, t.y jis vežė su savo automobiliu, paleidę jas, užsukome į Mindaugo maksimą. Nuėjome į tualetą ir išsišnekėjome apie merginas, jų kabinimą. Tuo momentu kažkaip pajutau, kad jis irgi domisi asmeniniu vyrų tobulėjimu. Neapasirikau.

Atsidarė visos durys, nugriuvo tarp mūsų nedraugiškumo siena, neliko jokių paslapčiu tarp mūsų. Tą vakarą, mes su juo nuvažiavome į kebabinę ir prašnekėjome iki 2 nakties. Patapome iš ties artimais draugais.

Šokėjas

 

Gyvenimo būdas

1 komentaras

  1. Mantas:

    Norėčiau sužinoti apie tas asmeninio tobulėjimo knygas kurias apsikeitėte. Jei gali parašyk kokios ten knygos ir trumpai pakomentuoti apie jas 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį