Skype
Pripažink sau, kad kažko nemoki, nesuvoki - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Pripažink sau, kad kažko nemoki, nesuvoki

laikas keistisVisuomenė dažnai teigia, kad būti nevykėliu – tai blogai. Bet ištikrųjų blogai būti nevykėliu ir vaidinti, kad pas tave viskas ok. Kam save apgaudinėti? Būk nuosirdus pats sau. Sunkiausias dalykas pasaulyje yra pripažinti, kad tu kažko nemoki, nesuvoki. Dauguma vyrų susiduria su šia problema. Vietoje to, kad veiktų, jie bijo… Bijo, kad draugai arba visuomenė juos pasmerks. Jų problemos! Nebandykite įtikti kitiems, būkite savimi. Tas rūpestis, ką galvoja apie tave kiti, tai tiesiog bandymas įtikti kitiems. Aš manau, kad kiekvienas vyras pakankamai didžiuojasi savimi, kad eitų savo keliu, o ne visuomenės nubrėžtais takeliais.

Tikras vyras tuo ir patrauklus, kad turi savo nuomonę. Ir tu ją turi!Kiekvienas turime. Tik dažniausiai jos nereiškiame. Pradėk klausyti savęs.Jeigu tau nepatinka kažkas, taip ir sakyk. Žmones turi žinoti, ką jie gali daryti, o ką ne. Tave gerbs už tai. O jeigu negerbstegu pasitraukia tau nuo kelio.

Jeigu tu kažko nori, tu tai turėsi. Paprastas dalykas, nes bus motyvacija. Tu skaitysi, veiksi, vaikščiosi į seminarus, ieškosi bendraminčių. Mesk ant žemės tą kaukę – aš tiesiog “neturiu laiko”. Pats žinai ne laike esmė. Nes kai turėsi laiko, rasi kitų pasiteisinimų, kodėl to nedaryti.

Kai aš pradėjau užsiiminėti klubiniu žaidimu, as neturėjau draugų, neturėjau teisių, bei mašinos. Man reikėdavo eiti vienam į klubą. Aš ėjau nuo namų pėsčiomis, ir poto turėjau taip pat grįžti (užtrukdavau valandą, ir taip kiekvieną klubinę naktį). Aišku mieste būdavo tais laikais pavojinga, man tekdavo bėgti nuo girtų su peiliu… Bet tai manęs nestabdė. Nestabdė manęs nei koliokviumas kitą dieną ryte, nei egzaminas. Aš nesislėpiau po kauke, o pripažinau sau, kad turiu problemų su merginomis ir pradėjau keistis. Motyvacija buvo!Surask, dalyką, kur tu norėsi tobulėti. Kam tu gali paskirti savo laiką? Ką naudingo padaryti? Ir veik, nestabdyk 🙂 Pasaulis pastoviai keičiasi,o tu? Jeigu nori turėti gražią išvaizdą, tai gal pagaliau laikas užsirašyti į sporto salę? Arba pakeisti stiliuką. Tave panelės iš karto pastebės.

Aplamai tos visos baimės kyla iš baimės gyventi savo gyvenimą pagal savo supratimą. Tavo galvoje yra tobulo Aš įvaizdis.Toks tu turi būti realybėje. Aš neseniai atsisėdau ir paklausiau savęs koks gyvenimas man būtų 10 iš 10. Aš viską užrašiau ir tai darau ir vykdau. Atsisėsk ir tu, ir pagalvok koks tu turi būti, kad sau patikti? Aš noriu, kad atsikėlęs ryte tu stovėtum prieš veidrodį ir didžiuotumeisi savimi! Būk Alfa vyras! 🙂

A1

Patarimai

1 komentaras

  1. Aurimas:

    Geras, motyvuojantis straipsnis 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį