Skype
Pritrūksta drąsos ir motyvacijos stygius - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Pritrūksta drąsos ir motyvacijos stygius

pritrūksta drąsos ir motyvacijos stygiusSveikas, Patrauklus Vyras
Jau ilga laiką galima sakyti kaip ir seku tave ( ne tiesiogine prasme 😀 ) Skaitau straipsnius, pradėjau žiūrėti video įvairius. Susiradau svetaine galbūt tada, kai net nekūrei iš viso video, arba aš jų nemačiau .. J
Taigi užtektu apie tai. Mano kaip ir bėdos esmė yra ta, bandau tobulėti kiekvieną dieną, bent kažkiek, vis daryti kažką naudingo, žiūrėti į ateitį ir siekti savo tikslų, nešvaistyti savo laiko. Dažnai pažiūriu tavo video, tavo nuomonę apie viską. Taip pat kyla problemų ir dėl merginų ir dėl „vyriškumo„ arba lyderystės ..
Problemos būna tokios, pvz pritrūksta drąsos arba minimaliai savo nuomonės tam tikroje situacijoje ir retkarčiais motyvacijos stygio. O dėl merginų, viskas kaip ir tvarkoj būna, jokių problemų, bet vis visada padarau kažkokia klaidą, kad viskas „susiknisa„ ir  realiai nebepasitaiso dažniausiai tai. Abiejose dalykuose pritrūksta vis kažko. Dėl pirmo varianto, galbūt laikas tai pakeis, nes vis stengiuosi rasti savo klaidas, ir tai vis kartas nuo karto ir pavyksta. Bet dėl moterų, vis tas pats per ta pati kartojasi. Buvau nusipirkęs seminaro įrašą ( nežinau, kaip tai atrasti, bet galbūt pats žinosi, ten buvo toks „alfa„ su kostiumu, tu paprašei, kad pasitrauktu nuo kėdės, o jis toki atšovė „aš alfa taigi, nesitrauksiu„ kažkas tokio.. Galbūt reikės vėl pasižiūrėti tai.
Turėsi gal kokių nors pasiūlymų sprendimui? Aišku, bus pamokos, pirkti medžiagos. Bet pradžioj gal koks žodinis.. J Bet neslėpsiu, turiu planuose atvykęs į Lietuvą, galbūt ir susimatyt, pasiimti pamokų . J

Vienu žodžiu, lauksiu atsakymo. J Iki greito..

Sveikas,
ką tu gerai darai?
1. Save analizuoji ir stengiesi keisti. Kiekvieną dieną stengiesi tobulėti.
Ką kitam kartui pakeisk?
1. Aiškiai suformuluok klausimus, kai rašai žmogui laišką. Suformuluok tikslą ir ko tikiesi iš atsakymo. Jam bus lengviau atrašyti.
2. Motyvacijos pritrūksta, nes nėra sistemos pas tave. Tave įkrauna vadinamoji svarbiausioji valanda tavo dienoje. Tai yra atsikėlimas ryte. Dauguma žmonių ima tikrinti el. paštą ir taip jau juos išblaško laiškai. Ką aš darau, kad užsimotyvuočiau visai dienai? Aš klausau asmeninio tobulėjimo medžiagos, savo vaido įrašų, mokinių pasiekimų, ir taip pakyla mano asmeninė savivertė ir motyvacija, kad kažką veikiu reikšmingo šiame pasaulyje. Tavo atveju tau tiesiog užtektų klausytis asmeninio tobulėjimo įrašų ir paruošti savosmegenis visai dienai.. Realiai mano dižioji motyvacija atrodys štai taip: kambaryje stovės mano portretas, per video monitorių eis geriausi visų laikų mokinių rezultatai ir pasikeitimai. Gros „The Cinematics” muzika, kabės tikslai su nuotraukomis ką aš noriu pasiekti. Ir užrašas: „Alfos niekas neatstumia. Tai Alfa renkasi ką atstumti ir laikyti šalia prie savęs”. Gros garsiai muzika per 4 S90 kalonėles, motyvacijos Liūtų muzika, kuri skina pergales. Tai pats įsivaizduok, kaip pas mane eina motyvacija ir suprasi kodėl aš ir mano mokiniai pasiekiame, na sakykime kitiems neįtikėtinus dalykus.
3. Nekonkuruok su vyrais. Kaip Gintaras Lunskis sako: „nepriklausyk nuo stengimosi būti vyru prieš kitus vyrus ir varžytis programą” – pamatysi palengvės. Vietoje to, ieškok būdų kaip galėtum su jais bendradarbiauti/partneriauti. Tavo sėkmingi santykiai su žmonėmis turi būti pastatyti tuo, jog kiekvieno žmogaus energetiką keltum į viršų.
4. Sustiprink kitam kartui savo nuomonę, praplėsdamas ją naujomis žiniomis. Suvok esminę dinamiką, kaip veikia visas šis pasaulis, bus taip lengviau išlaikyti tvirtą` nuomonę bet kurioje situacijoje.
5. Taupykis pinigų ir ateik į mano mokymus.
Sėkmės

Pasitikėjimas savimi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį