Skype
Privalote būti išskirtinis - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Privalote būti išskirtinis

Privalote būti išskirtinis.

Niekas nėra taip  vertinamas, kaip originalumas. Esant aplinkoje, kurije pilna žmonių pastebėkite, ką veikia poros ir kaip jos bendrauja. Pastebėkite, ką tipiško visi vyrukai daro ir gink dieve to paties nedarykite Jūs, o darykite tai KITAIP! Jūs privalote būti išskirtinis! Visų pirma reiktų suprasti, kad pasimatymai kavinėse yra kaip peilis Jūsų nugaroj. Mano manymu, tipinis „pasimatymas“ duoda priešingus rezultatus ir veda tikrai ne ten kur Jūs norite. Tai yra kliūtis Jūsų kelyje.

Tūkstantis ir vienas vaikinas iki šiol ją vedėsi į kavinę, tiek pat pasakojo apie savo darbą, dar daugiau -gyrėsi ir bandė daryti įspūdį su tokiais atributais kaip: mašina, kelionės, pažįstami žmonės, skaičiavo pinigus prieš jos akis (šis labai juokingas). Esu girdėjęs, kad vienas vaikis „įsigudrino“ sakyti: „jeigu šalta, tai gali apsivilkti mano ARMANI megztinį..”. Užuojauta merginoms.

Išskirtinumas, moterų tarpe, labai vertinamas. Pasisveikinkite ne taip kaip visi sveikinasi, nepatingėkite pasirūpinti savo išvaizda, kalbėkite ne apie tai, ką visi kalba, eikite ne ten, kur visi eina. Ji nieko negalės su savimi padaryti – Jūs ją trauksite. Tik nereikia įeiti į klouno vaidmenį ir pradėti būti „Minedu“. Užtenka to, kad apvilkę jai paltą ištrauksite jos plaukus ir švelniai pataisę jos rūbą perbrauksite per nugarą pirštu. To, greičiausiai, nėra daręs nė vienas jos gyvenime. Laikykite ją savo rankose lyg drugelį, kuriuo žavėtumėtės, o ne kaip kliūtį seksui gauti.

Jūs negalite sau leisti prabangos būti eiliniu. Juo būti yra daug sunkiau, nei sumastyti ką nors originalaus ir tai paversti realybe. Būkite juoda varna su rausvais sparnais. Jums tai pasitarnaus.

Patrauklumas

1 komentaras

  1. Justina:

    Puikus pamatarimas. Kartais užtenka vieno neeilinio poelgio per vakarą ir Tu tampi tuo išskirtiniu, kuris buvo kitoks nei visi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį