Skype
Rapmix 2 dalis Alfa Vyras mokymų - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Rapmix 2 dalis Alfa Vyras mokymų

rapmix-dvieju-dienu-alfa-vyras-mokymuoseSu Rapmix susibičiuliavome jau rimtai. Šį kartą jis atvažiavo į dviejų dienų Alfa Vyras mokymus tam, kad išmokti kaip užkalbinti dvi merginas, kaip nepasiduoti, kai gauni daug atstūmimų, pažinti geriau Vilnių, žmones, užmegzti naujas pažintis tiek su vyrais ir moterimis.

Rapmix atvažiavus į mokymus analizavome praeito karto priėjimus prie merginų. Parodėme, kaip Rapmix atrodo iš šono eidamas, sėdėdamas. Koregavome kūno kalbą. Išryškinome jo stiprias savybes, pakėlėme ir sustiprinome pasitikėjimą savimi.

Dar tokio pozityvaus, turinčio stabilią nuotaiką, laikančiosi savo žodžio, malonaus žmogaus ilgai nebuvome matę. Rapmix pasižymi išskirtiniais sugebėjimai būti patikimu žmogumi.

rapmix-dvieju-dienu-alfa-vyras-mokymuose2

Pirmąją dieną Rapmix padarė daug priėjimų prie merginų Vilniaus centre. Vakare važiavome į Kauną, kur susitikome su mūsų kolegomis. Šiek tiek padauginome, atsipalaidavome.

Sekančio dienos ankstų rytą išvažiavome atgal į Vilnių ir tęsėme Alfa Vyras mokymus šturmuodami Vilniaus centrą ir prekybos centrus. Pastebėjome padarytą didžiulę pažangą iš Rapmix pusę. Jis jau pradeda pakankamai neblogai susigaudyti Vilniuje, drąsiai užkalbina dvi merginas, išlaiko stabilią nuotaiką, puikiai valdo mintis galvoje.

PatrauklusVyras.lt

Video

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį