Skype
Rapmix Alfa Vyras mokymai - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Rapmix Alfa Vyras mokymai

Paulius Sargelis Alfa Vyras mokymaiRapmix atvažiavo į Alfa Vyras mokymus iš miestelio kuris nutolęs 280km nuo Vilniaus. Kai pravedi Alfa Vyras mokymus Amerikoje, Anglijoje, tokie atstumai, kaip 280km tampa ne tokie jau dideli. Rapmix rezervavo mane dar man būnant Amerikoje. Padarėme su juo kartu apie 30 vaizdų įrašų. Gerai vienas kitą jau pažinojome, te liko susitikti.

Šokėjo pirmasis įspūdis apie Rapmix:

Kūdas, sulinkęs, nevalgantis daug, greitų, nervingų judesių, pozityvus, gerai nusiteikęs, rimtas, pasiruošęs mokintis vyras. Rapmix jau atvyko su savo šokių partnere. Tai parodo, kad jis gyvenime yra apsuptas moterų, o nėra kaip visiškas Beta atsiskyrėlis, užsidaręs kambaryje ir vienišas. Atminkite, gebėjimas nupirkti šiuos Alfa Vyras (pačius brangiausius mokymus Lietuvoje ir pasaulyje) rodo žmogaus statusą, intelektą, darbštumą uždirbti ir susitaupyti. Taisyklinga rašysena, kokybiškas gražus, šiltas, su pagarba bendravimas į jo gyvenimą atvedė moteris, tačiau beveik visoms jis tapo draugas. Todėl jis atvažiavo pas mane – Šokėją, pasaulinę super žvaigždę ruošime vyrų, kaip manipuliuoti valdyti moteris. Atminkite, jog 2015 metų pabaigoje aš buvau samdytas amerikiečių multimilijonieriaus atskristi į Šarlotę (Šiaurės Karolina) ir išmokinti jį kaip tą pačią dieną permiegoti su mergina. Todėl negalvokite, kad aš čia lakstau pagal kiekvieną klientą ir dirbu už 500EUR. Aš noriu dirbti su rimtai nusiteikusiais vyrais, kurie supranta Alfa vyras mokymų vertę.

sodyba sirvintu raj 230k euru

230000 Eur. Tokia kaina už kažkokį namelį, kuris net ne Vilniaus centre. Tu sumoki milijoną litų ir gyvensi ten vienas. Nes kad į šią sodybą važiuotų merginos ir tavo draugai, tau reikia turėti viliojimo ir socialinius Alfa Vyras įgūdžius, kurie yra išlavinami Alfa vyras mokymų metu. Kad tu įtikintum moterį važiuoti kartu gyventi į šią sodybą, reikės mokėti ją suvilioti. Kad išlaikyti moterį santykiuose ir gyventi kartu laimingai šioje sodyboje, reikės mokėti išlaikyti ją santykiuose, plėsti savo verslą.

Todėl, Alfa vyras mokymų kainų net nėra su kuo lyginti. Moterys, merginos iš Lietuvos išvažiuoja. Vyrai pristato butų, sodybų, namų ir galvoja, kad dabar jau moteris pas juos apsigyvens. Deja tame name ar sodyboje jai greitai atsibosta, nes vyras nežino, kaip išlaikyti jos susidomėjimą juo. Nesupranta, kaip kelti jai emocijas ir valdyti ją santykiuose. Nesupranta giluminių jos motyvacijų, kodėl ji nori išvažiuoti į užsienį, kodėl jos vos ne visos draugės jau Anglijoje, Norvegijoje, Švedijoje ar Amerikoje.

Turėjau klientą milijonierių, kuris kasėsi trijų metrų skirtingų aukščių, aukščiausio lygio apšvietimo prūdą, konkuravo pirkdamas sklypą ir laimėjo varžybas. Namas buvo pabaigtas statyti. Namas prestižiniame Vilniaus rajone, bet niekas į jį nenori važiuoti gyventi. Kodėl? Todėl kad mano klientas, kaip ir kiti Lietuvos vyrai neinvestavo į mano žinias, kuriose aš išanalizavęs lietuvių merginų, moterų motyvacijas ir būdus, kaip jas suvilioti. Jis atvažiavo pas mane į mokymus ir per ne pilnai 3 savaites suradome jam žmoną. Tačiau jis toliau eina mano mokymus ir tobulėja, tam kad netaptų Beta.

Tu turi toliau eiti kalbinti kiekvieną dieną vyrus ir moteris, kad vystytum savo socialinius įgūdžius bei pasitikėjimą savimi. Dauguma vyrų atvažiavę į mano mokymus nori nusipirkti moteris. Bet ar moterys nori būti nupirktos? Ne. Jos nori būti suviliotos.

Todėl, Alfa Vyras mokymų kaina čia yra nesvarbu. Alfa vyras mokymų nėra su kuo palyginti. Tai geriausia šiandieninė investicija Lietuvos vyrui, kai Lietuva taip stipriai yra priklausoma nuo Anglijos ir Amerikos.

Paulius Sargelis ir Airinas Arutiunian Alfa vyras mokymai Paulius Sargelis Alfa Vyras mokymai

Taigi Rapmix Suprato šį principą ir nusipirko pirmąjį Alfa vyras mokymų etapą – Pakeitimas apsirengimo stiliaus į patinkantį moterims, kad jas galėtum dar greičiau suvilioti ir išmokimas šokti. Išmokimas šokti leidžia su moterimi šokti prie bet kurios muzikos, bet kur ir bet kada, sukelti jai daug, nepatirtų emocijų bei greitai ją sujaudinti seksui.

Pradėjome Alfa vyras mokymus. Pasiekti rezultatai per 15 valandų:

 1. Nupirkti du komplektai Alfa vyras drabužių. Juodi blizgantys batai, juodos kelnės, baltas švarkas, raudoni marškiniai, juodas diržas.
 2. Nupirkti balti marškiniai, šviesiai mėlynas lininis švarkas, juodos su mėlynu atspalviu kelnės.
 3. Ištiesinta laikysena.
 4. Padidintas trigubai pasitikėjimas savimi.
 5. Išmokinimas šokti ir suvilioti šokyje merginą (Ateityje turi nusipirkti papildomai valandų ir užbaigti moters suviliojimą šokiu namuose.). Nuo visiškai nemokančio šokti paverstas į vyrą, kuris gali laisvai pašokdinti ir sukelti daug emocijų.

Pauliaus Alfa vyras mokymų DVD galite įsigyti štai čia.

Save

Save

Mokiniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį