Skype
Šokėjas: Aš Ne "Alfa Vyras", Aš - Treneris Mokymų "Alfa Vyras" - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Šokėjas: Aš Ne „Alfa Vyras”, Aš – Treneris Mokymų „Alfa Vyras”

Aš esu Šokėjas, aš nesu Alfa Patinas, Alfa Vyras, aš esu treneris mokymų „Alfa Vyras”. Praeityje neįsigilinę žurnalistai , padarė pažeidimus. Niekas neturi teisės skelbti mano vardo, pavardės, kitų duomenų be mano raštiško sutikimo, vadinti visokiais garbę, orumą pažeidžiančiais epitetais, kaip „alfa patinas” , „alfa vyras” ir t.t.

Mes įkūrėme mokymus pavadinimu „Alfa Vyras”, nes tai yra aktuali tema vaikinams, vyrams kurie nori išmokti bet kur ir bet kada užkalbinti ir suvilioti patikusią panelę.

Todėl, per 10 metų studijuodamas išgryninau, aprašiau ir pats išbandžiau Alfa Vyro elgseną, bruožus, kuriems, nėra pasaulyje moters, kuri galėtų atsispirti.  Aš galiu naudoti Alfa Vyro elgseną.

PatrauklusVyras.lt puslapyje, pvz.: „kaip įsitempti merginą į lovą”, „kaip tapti pasitikinčiu savimi vyru” ir t. t., visos šios frazės yra ieškomos vaikinų, vyrų internete. Todėl, mes norėdami atsakyti į šiuos klausimus, parašėme straipsnius, sukūrėme DVD programas pagal tai ko jie nori, o ne mes. Tačiau yra žmonių, kurie to nesupranta, smerkia už šias frazes. Čia ne frazės, čia – vaikinų ir vyrų aktualūs klausimai.

Šokėjas

Be PatrauklusVyras.lt leidimo draudžiama naudoti ir platinti paskelbtą informaciją svetainėje PatrauklusVyras.lt kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse

 

Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį