Skype
Šokėjo mama: besidalindama išgyvenimais, lydinčiais diena iš dienos, kviečiu žvilgtelti kitu kampu į šią istoriją - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Šokėjo mama: besidalindama išgyvenimais, lydinčiais diena iš dienos, kviečiu žvilgtelti kitu kampu į šią istoriją

Noriu pasidalinti išgyvenimais, kurie mane lydi diena iš dienos jau trečias mėnuo bei dėl šio įvykio susiformavusia mano nuomone, nusivylimu ir nuolatine baime dėl ateities. Galbūt šis mano atvirumas įneš šiek tiek aiškumo šioje istorijoje ir pasitarnaus kažkam kaip įspėjamasis signalas. Taip pat pateiksiu nuorodų į faktus, galinčius pagrįsti sūnaus nekaltumą dėl išžaginimo bei šios bylos atsiradimo priežastis.

Taigi, kviečiu kartu besididžiuojant mūsų Valstybės 100 metų sėkmės istorija, žvilgtelti akies krašteliu ir į vieno iš mūsų, Lietuvos piliečio, susiklosčiusią gyvenimo sėkmės/nesėkmės istoriją.

Tai apie mano sūnų Šokėją.

Provincijoje užaugęs vaikinas, turintis kaip ir daugelis eilę kompleksų, tačiau užsibrėžęs tvirtą tikslą keistis ir tobulėti, pasiekė rezultatų, kurių dėka šiandien yra yra treneris svetainėje patrauklusvyras.lt. Nueitas jo kelias nebuvo lengvas, juk visi gerai žinome auksinę gyvenimo taisyklę – norint kažko pasiekti, reikia labai daug dirbti, tobulėti, įdėti pastangų – sėkmės niekas neatneša ant lėkštutės! Nors ir retai jį lydėjo visuomenės palaikymas, tačiau Šokėjas visada sugebėjo save motyvuoti, jis išsiskyrė darbštumu, savo idėjos plėtojimu, tikslo siekimu ir drąsa būti kitokiu.

Šiandien Šokėjas yra kalinamas Lukiškių kalėjime – jam pareikšti kaltinimai dėl išžaginimo. Policija šių metų liepos 18 dieną viešai kreipėsi į visuomenę informuodama apie jo suėmimą, pareikštus kaltinimus ir paragino atsiliepti merginas galimai nukentėjusias nuo jo.

Žiniasklaidai pažeisdama nekaltumo prezumpciją, pamindama garbę ir orumą  suteikė visuomenei puikią progą pagaliau išlieti savo susikaupusią tulžį ir iš visos širdies džiūgaujant, su pasimėgavimu, stebėti kaip griūva žmogaus ir jo artimųjų gyvenimas, nes tą minutę jis jau buvo nuteistas! Kam įdomu kas ir kaip? Vieša nuomonė suformuota, visuomenės pasitikėjimas palaužtas, privati informacija neteisėtai iškelta į pirmus puslapius, per visą šalį ir už jos ribų paskelbta, kad jis – žagintojas, svaigintojas, iškrypėlis, gašlūnas, armėnas, to neįrodžius teisme, – trumpai tariant – nevertas būti mūsų visuomenės dalimi. Namų darbai atlikti puikiai!

Juk labai lengva jį vadinti iškrypėliu, prievartautoju, viešinti asmeninio gyvenimo detales, teigti faktus neatitinkančius tikrovės, nes jis – įkalintas, jo laisvė stipriai suvaržyta ir apsiginti jis tikrai negalės! Nebeįdomu nei priežastys nei tiesa. Visuomenės nuomone yra labai teisinga, kad jis pateko pagaliau į kalėjimą, kur gyvenimas tebeverda sovietinės subkultūros ritmu, kad patyrė čia PRES kameros ypatumus, kad yra žeminamas jo orumas ir garbė – viso to juk nusipelnė! Nesvarbu, kad mūsų valstybė yra teisinė ir teisingumą vykdo teismai. Nesvarbu ir tai, kad aplink mus klesti neteisingumas, kad teisėsaugos organų veiksmuose vis dar sėkmingai vyrauja sistemingi žmogaus teisių pažeidinėjimai!

Bet labai svarbu sau nuolat priminti ir nepamiršti prievolės būti doru, sąžiningu, laiku mokančiu mokesčius piliečiu ir aklai tikinčiu, kad esame svarbūs ir valstybė mus apgins. Tačiau taip pat privalome toleruoti kasdien matomą neteisybę, nedorai besielgiančius aukštus pareigūnus, o valstybės valdyme matomus trūkumus, pažeidimus bei nevykdomus įsipareigojimus priimti kaip leistinus ir nereikalaujančius asmeninės atsakomybės, nes mes piliečiai esame tik silpnoji valstybės grandis – įstatymų galia ne mūsų pusėje!

Mano vidinė nuotaika atspindi šiandien didelį nusivylimą ir nepasitikėjimą teisėsauga. Nuoširdžiai linkiu niekad nepatekti į panašią situaciją, nes tai palietė ne tik mano sūnų, bet ir visą šeimą ir padaryta žala yra nepamatuojama. Ir sunkiausia yra tai, kad tu prašai, kreipiesi, dedi visas įmanomas pastangas ir vis tiek iš to jokios naudos. Niekas tavęs negirdi – atsimuši kaip į sieną. Ir tada tu suvoki, kad valstybė tavęs tikrai neapgins, o tik galutinai sužlugdys gyvenimą visapusiškai.

Dėl Šokėjo kalinimo dar iki teismo, nuomonės išsiskiria – vieni džiūgauja ir linki kuo ilgiau jam čia likti ir patirti zonos ypatumus, kiti supranta, kad nėra normalu įtariamą išžaginimu kalinti kalėjime ir, kad taip daroma, norint priversti žmogų prisipažinti ko nėra padaręs ir reiškia, kad nėra taikoma nekaltumo prezumpcija. Šokėjo advokatas taip pat įsitikinęs, kad jis nepelnytai sėdi uždarytas iki teismo. Tačiau yra dar viena svarbi detalė šioje byloje – sūnaus žinomumas, kuris ir nulėmė jo suėmimą, nes policija nurodė, kad viešai kreipiasi į visuomenę sulaukusi didelio žiniasklaidos susidomėjimo, dėl ko ši byla tapo rezonansine.

Dėl šios bylos atsiradimo ir sūnaus kalinimo, mano įsitikinimu, tiesiogiai galėjo prisidėti 15min portalo aktualijų žurnalistė Dovilė Jablonskaitė. Tačiau kartu savo straipsnyje „Nepilnametes erotikai viliojęs „fotografas” – ir teistas, ir baustas gašlūnas „Alfa vyras”, publikuotame 15min portale šių metų liepos 2 dieną, ji pateikė ir svarių faktų, kuriais remiantis kyla stiprių abejonių dėl merginos pateiktų kaltinimų dėl išžaginimo. Žurnalistei mergina nei žodžiu neužsimena apie išžaginimą, o tik atskleidžia, kad savo garbę dėl vaizdo paviešinimo ketina ginti teisme. Plačiau čia: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/nepilnametes-erotikai-viliojes-fotografas-ir-teistas-ir-baustas-gaslunas-alfa-vyras-56-995772

Kaip matome, šiame straipsnyje žurnalistė viešina privačią informaciją apie mano sūnų – jo teistumo straipsnį, baudos dydį, aplinkybes, civilinio ieškinio neturtinės žalos atlyginimo sumą, jo veiklą, prastą reputaciją, gimimo vietą, amžių, kur augo, telefoninius pokalbius, susirašinėjimus. Man kyla įtarimų, jog tai buvo sąmoningas tikslas pakirsti visuomenės pasitikėjimą juo. Žurnalistė taip pat teigia, kad jis armėnas – taip jo biologinis tėvas armėnas, tačiau nuo 1991 metų Šokėjas niekada daugiau nesilankė Armėnijoje, augo Lietuvoje ir yra Lietuvos pilietis. Klausimas – gal tokiu būdu buvo siekiama sudaryti precedentą neapykantos kurstymui?

2018-07-18 tiesioginės transliacijos metu 15min portalo žurnalistė Dovilė Jablonskaitė atskleidžia kokia drama įvyko merginos šeimoje pamačius nuotraukas internete, kad ji su tėvu nuvyko į sūnaus namo laiptinę pasižiūrėti buto numerio, nes ketino kreiptis į teismą dėl nuotraukos paviešinimo, tačiau į policiją kreipėsi su pareiškimu dėl išžaginimo…

Pokalbio video įrašą rasite čia: https://www.15min.lt/video/alfa-vyra-demaskavusios-zurnalistes-papasakojo-apie-slapta-susitikima-su-juo-141374

15min publikuoti įrašai apie Šokėją, padarė daug pažeidimų už kuriuos 15min ir kitos žiniasklaidos priemonės turės atsakyti įstatymų numatyta tvarka

Šokėjo mama

Be PatrauklusVyras.lt leidimo draudžiama naudoti ir platinti paskelbtą informaciją svetainėje PatrauklusVyras.lt kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse

Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį