Skype
Paulius - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Paulius

Sokiu pamokos Vilniuje Pauliaus atsiliepimasPaulius atvyko iš Norvegijos į Patrauklus Vyras  vedamus Vilniuje šokių mokymus. Jis atvyko dėl, jog norėjo pagerinti santykius su merginomis, išmokti jas vesti, valdyti ir šokyje suvilioti.Patrauklus Vyras šokių pamokos kaip tik buvo paslauga užpildyti ir patenkinti jo poreikius.

Paulius apsistojo pas Patrauklus Vyras  bute Vilniuje. Jam kaip ir kitiems mokiniams buvo suteiktas kambarys. Ji gėrė arbatą, kavą su Airinu, kalbėjosi ir tuo pačiu mokinosi šokti. Paulius išmoko šokti per nepilnai tris dienas. Buvo nustebęs Patrauklus Vyras  ir Godos darbu, greitu mokymu bei suvokimu kokie iš tikrųjų yra paprasti šokiai ir kad juos gali išmokti kiekvienas.

Paulius įveikimui psichologinių baimių sušoko striptizą su daktaro kostiumu ir taip pašalino kompleksus per patirtį. Goda ir Airinas susakė jam visas pastabas ką jis darė gerai ir blogai.

Grįžęs į Norvegiją Paulius pritaikys šokių žingsnelius, sėkmingą šokėjo filosofiją ir grįžęs į Lietuvą dar kartą užsuks pas Airiną ir paprašys papildyti žingsneliais arba pakonsultuoti.

Patrauklus Vyras  ir Godai buvo be krašto smagu dirbti su Pauliumi.

Mokiniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį