Skype
Striptizas mergvakaryje - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Striptizas mergvakaryje

striptizo sokejo darbas 2Sveikas Patrauklus Vyras ,

Stiptizas mergvakaryje. Mano potyriai ir pastebejimai ir kilimas pasitikejimo savimi i nezmoniskas aukstumas.

Si karta gavau pasiulyma is partnerio Patrauklusvyras.lt kartu susokti striptiza mergvakaryje.Man patinka sokti,todel mielai sutikau. Susiruose striptizo aprangas,ir visa kita reikalinga iranga, isvykome. Mus lydejo puiki nuotaika ir atsipalaidavimas.

Atvykome i sutarta vieta, astunta valanda vakaro.Tai buvo moderniai irengta sokiu sale,esanti zirmunuose,Vilniuje.

Pasiruoseme muzika,uztemdem langus,sureguliavom sviesas.Tai suteike daugiau jaukumo.Atmosfera buvo tiesiog nuostabi.Beliko sulaukti tik merginu.

O stai ir jos !

Visos tokios grazios,seksualiai ir skoningai apsirengusios.Ju dailius plaukus puose roziu puokstes,veiduose spindejo placios sypsenos.Viena ju buvo ipatingai grazi. Jos nuostabu,seksualu kuna puose raudona suknele. Ziurejau i ja ir jutau,kaip manyje bunda zveris. Jutau,kaip kaista kraujas,pritvinkes aistros ir buliaus energijos. Zinojau,netrukus sia grazuole padarysiu pacia laimingiausia pasaulyje.

Po Airino Salsos sokiu pamokos seke mano pasirodymas. Izengiau i sale apsirenges kario uniforma.Pradzia buvo linksma, nes sokau pagal gangnam style muzika.Jai pasibaigus lanksciais ir seksualiais judesiais apsildziau mergvakario jaunaja,pakeliau ja nuo kedes ir issivedziau i sales viduri pasokti salsos.Sie sokiai labiausiai sukelia aistra manyje,duoda be galo daug teigiamu emociju moterims.Sukuria tarpusavio risi.Pasirodymas tampa ne vien tik striptizas,tai kurkas daugiau…

Toliau sokau viliotini,letai nusirengdamas drabuzius,seksualiu zvilgsniu ziuredamas jai i akis, leidau jai liesti savo idegusi,raumeninga,karsta kuna.Jutau jos svelnias tarytum silkas rankas.

Pasigirsta mergvakaryje esanciu merginu klyksmas ir plojimai,kas mane dar labiau uzkaitina….

Savo uzduoti ivykdziau ir padariau mergvakario jaunaja pacia laimingiausia.

Toliau seke ispudingas,viliojantis Patrauklus Vyras  ir sexydoktor sou 🙂

Mergvakaris praejo nuostabiai,visi buvo patenkinti ir laimingi. Man patinka sios praktikos. Nesvarbu kokius mokymus lankytum, svarbiausia reali praktika. Pries praktika jaudiniesi, visokiu minciu lenda I galva, bet kai tau pasiseka, tavo pasitikejimas savimi skina virsunes. Dabar jus mane glaite isvesti pries 100 moteru, as susoksiu. As nieko nebijau.

striptizo sokejo darbas 2

striptizo pamokos vyrams striptizo sokejas vilnius striptizo šokėjo darbas

Nuo Patrauklus Vyras :

Sveikas, esu labai tavimi patenkintas ir laimingas. Kadangi bemokinant mačiau kad tu turi gražų kūną, tau puikiai sekasi šokti su moterimi, o svarbiausia tau tai patinka tai pasiūliau tapti mano partneriu. Dabar mes partneriai ir aš esu labai laimingas.

Pats matai, kad jeigu turi kokių kompleksų su moterimis, kaip kad praktiškai kiekvienas lietuvis, nes jei jis jų neturėtų, mes matytume kiekvieną vyrą kalbinant moteris gatvėje, laisvai, atsipalaidavusiai jaučiantįsi prie moterų, pasitikintį savimi, o kokius mes vyrus dabar matome Lietuvos gatvėse? Nukabinusius nosis ir nepasitikinčius savimi.

Aš žinojau ir tikėjau, kad stirptizo praktika yra griaunanti jėga mano mokiniams išvalyti ir sutriuškinti visus kompleksus. Kai pašoki n kartų prie išgėrusių 15 moterų, kai išeini į sceną ir tau reikia šokti, negauni pripažinimo, tada visos programos įsijungia. O tu sakai STOP. ?Ir kaip Gintaras Lunskis tampi savo kūno ir proto šeimininko ir eini kiaurai. O kas būna ,kai tu išeini moterų aplodismentams ir šaukimais išlydint iš salės. Tu įgauni kažką savyje, kas tau kelia stiprų pasitikėjimą savimi ir to niekas jau neatims iš tavęs.

Tu esi geras šokėjas, vyriškas, gražus vyras, vienas geriausių tavo sprendimų gyvenime buvo atvykti į šiuos mokymus. Džiaugiuosi, kad mes ne tik mokymų reikalais, bet ir partneriai tapome.

Moterims Užsisakyti vyrų striptizą – Spauskite Čia

Mokinių dienoraščiai

1 komentaras

 1. Rita:

  Sveiki. Mes nezinome kur geriau butu sokti. Surasysime programa kur busime, gal padesite apsispresti mums?
  Tema – Mergvakaris. Mūsų bus 7 merginos iki 35 metų + nuotaka. Norėtume minimaliai prisilietimų prie jaunosios. Kad tai būtų įdomus, linksmas, gundantis šokis. Norime 1 šokėjo.
  Vilnius.
  Kur planuojame būti?
  * Plauksime 1h laivu adresu : (Žvejų g. Prie Mindaugo tilto)
  * Važinesime su Limuzinu 1h
  * Būsime mieste apie 1h
  * Eisime į kavinę/barą porai valandų.
  Dėl laiko, manau užtektų iki 30minučių šokio.
  Data Birželio 10 diena.
  Laukiu atsakymo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį