Skype
Sunaikinimas vyro klube ir suviliojimas dviejų merginų - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Sunaikinimas vyro klube ir suviliojimas dviejų merginų

Na ką gi atėjo praktikos diena…

Šokiai išmokti, aprangos stilius super, nuotaika gera, planas paruoštas,laikas į klubą.

Susėdome su patrauklusvyras.lt į mašiną ir nuvažiavome. Abiejų nuotaika gera,abu nusiteikę tik pozityviai. Atvykom į klubą gana anksti,kad pirmieji apžiūrėtume
merginas,jau esančias klube bei sutiktume atvykstančias. Iš kūno kalbos buvo galima
matyti,kad merginos, esančios klube atėjo tik pašokti. Su patrauklusvyras.lt nusprendėme
palaukti merginų,kurios ateitų ne tik pašokti. Žmonių skaičius klube vis didėjo,bet merginų vertų mūsų dėmesio ne..

Praėjus šiek tiek laikui pastebėjome dvi simpatiškas merginas. Susižvalgėme su patrauklusvyras.lt ir iš žvilgsnio supratome,kad jos mums abiem patiko. Nuėjome prie jų,užtikrintai paėmėme ir dominuodami pašokdinome. Nereikėjo jokių žodžių. Veiksmai kalbėjo patys už save. Matėsi ir jautėsi,kad tokie veiksmai joms patiko. Pašokdinome, nusivedė į šonus pasikalbėti,bet… Atsitiko toks dalykas..

Su jomis buvo trečia draugė,kuri nebuvo patraukli 🙂 tačiau mes nusprendėme jas nusivežti jas kai kur kitur. Tada ir prasidėjo įdomumas 🙂 dvi lengvai įkalbėjome ir liko kompanijos lyderė, kuri viską sprendžia už visas. Įdomiausia, kad lyderė buvo viena iš mums patikusių (dažniausiai viską sprendžia labiausiai nepatraukli, juk patys suprantat 🙂 ) mums patikusios nuėjo į šoną ir pradėjo diskutuot apie mūsų pasiūlymą – kelionę į kitą vietą.

Kol jos diskutavo mes su patrauklusvyras.lt nusprendėme kaip padaryti,kad su mumis vyktų tik gražios panelės. Kol jos diskutavo pamačiau, kad prie man patinkančios merginos priėjo kitas vaikinas ir pradėjo ją kalbinti. Tada aš nieko nelaukęs priėjau greitai ir užtikrintai prisitraukiau prie savęs ir liepiau greičiau apsispręst. Šalia stovėjęs bičas taip ir nesuprato kas ką tik atsitiko. Jam liko tik stebėtis kaip iš jo buvo pavogta simpatiška mergina.

Tačiau grupės lyderė bandė nepasiduot ir nenorėjo niekur eit. Todėl aš man patinkančią merginą priverčiau įkalbėti grupės lyderę persigalvoti ir eiti kitur. Prie lyderės buvo vaikinas,kuris kalbino ją,tačiau jis taip pat buvo paliktas ,,ant ledo”, nes patrauklusvyras.lt priėjo prie jos ir tiesiog ją pasiėmė. Galiausiai jos buvo mūsų, o vaikinai bandę jas kalbint liko  ,,ant ledo”. Buvo smagu žiūrėti į jų nieko nesupratusius ir piktus veidus 🙂 išėjus iš klubo parvežėme nepatrauklią merginą namo,o su mums patinkančiomis merginomis nuvažiavome ten kur apie čia negaliu rašyti. Sėkmės :-).

Štai taip buvo panaudotos žinios, kurias išmokino patrauklusvyras.lt

Anonimas

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį