Skype
Susitikimas su buvusia klasioke - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Susitikimas su buvusia klasioke

Pouring tea, canon 1Ds mark IIISveiki, vyrai, šį kartą noriu papasakoti istoriją, kurią man papasakojo 50 metų vyras. Pažintis su juo atsitiko netikėtai vieną dieną. Jis man paskambino telefonu, prisitatė ir įsigijo devintąjį Alfa Vyras mokymų DVD. Tame dvd aš pateikiau žinias apie seksą, geresnį seksaulinį gyvenimą, kaip mylėtis ir ką reikia žinoti, norint jog moteris grįžtų atgal pas tave. Kaip duoti moteriai pasikartojančio tipo orgazmą, kurį moteri gali patirti pasikartojančiai vieną po kito. Mintis tokia: jeigu moteris ras kažkur geresnį seksą nei pas tave – ji negrįš pas tave. Su šia problema susiduria daugybę vyrų – neišskiria savęs iš kitų vyrų. Trūkumas žinių apie seksą, moterų lytinį gyvenimą. Ji eis ten kur jaus stipriausią ryšį ir emociją. Eis ten kur jos poreikiai bus labiausiai patenkinti. Kiekvieno vyro aš paklausiu: kuo tu esi kitoks nei kiti vyrai? Ir ką tu duodi geriau moteriai nei kiti vyrai? Kodėl ji būtent pas tave turėtų grįžti, o ne pas kitą?

Vyras peržiūrėjo DVD ir paskambino man. Papasakojo man tikrai vertą čia įrašyti ir įamžinti istoriją. Pasakosiu pirmuojuo asmeniu – taip yra lengviau išreikšti emociją. Pasakosiu šią istorija, tarsi būdamas tas vyras, kuris man paskambino ir pasakojo šią istoriją telefonu. Jo pasakojimas prasidėjo štaip taip:

-„Tuo metu dar studijavau. Man siuntinį tėvai buvo įdėję per buvusę klasiokę. Ji važiavo iš mūsų gimtojo miesto į Vilnių. Nuskubėjau į autobusų stotį ir laukiau jos. Mano staigmenai, ji išlipo ne viena. Išlipo su draugu. Tačiau tarp jų jaučiau ir mačiau jog nieko seksualaus ir intymaus nebuvo. Jie nei apsikabino vienas kitą, nei bučiavo, nei lietė.

Visi keliavome link jų buto. Pasirodo jie kartu nuomuojasi butą, yra kambariokai. Mano buvusi klasiokė man pasiūlė užeiti arbatos atsigerti. Ji buvo seksuali, moteriška, mokykloje traukė vyrų dėmesį. Tačiau dabar aš ją buvau užmiršęs. Pagalvojau, jeigu mandagiai siūlo arbatos, tai nemalonu atsisakyti.

Užėjome į jų butą. Sėdėjome tryse viename kamabarį. Gėrėme arbatą, šnekučiavomės apie studijas. Tvyrojo puiki atmosfera. Po kurio laiko, kambariokas Julijus atsiprašė ir išėjo į savo kambarį ruoštis rytojaus egzaminui. Užsidarė duris ir paliko mus du.

Sėdėjome dviese kaip draugai. Žiūrėjome vienas kitam į akis. Fone grojo chilli muzika, garavo juodoji arbata, tačiau nieko seksualaus tarp mūsų nebuvo. Aš net neturėjau jokios minties tam. Šnekučiavomės apie mokyklos prisiminimus, dabartines studijas. Jautėsi puiki atmosfera pripildyta šypsenų ir juoko.

Išgėriau paskutinį arbatos gurkšnį, padėjau puodelį ant stalo, atsistojau ir pasakiau, jog vyksiu namo. Tuo metu pajutau keistą ir tarsi nenorintį atsisveikinti jos žvilgnį. Pamaniau, teisybė, pokalbis buvo įdomus, visgi buvę klasiokai. Mokyklos prisiminimai ir t.t. Tačiau atšiauriai nusukau žvilgnį ir pradėjau eiti link koridoriaus.

Nuėjau į koridorių , apsirengiau paltą, apsiaviau batus, atsistojau priešais ją, o ji tuo metu pažiūrėjo man į akis, stabtelėjo sekundę… ir… paėmė man už klyno… Eina sau kaip susijaudinau. Ji taip stipriai ir vulgariai čiupo man už mano penio. Apėmė jį, suspaudė ir žvilgsniu tarė: „neišeik, aš tavęs noriu“. Nežinau kas tuo metu man suveikė, bet viskas kas buvo draugiška tuo metu sugriuvo ir jeigu ji taip elgiasi su manimi, man reikia kažką irgi daryti.

Paėmiau ją už rankos, nusivedžiau į kambarį, paguldžiau ant lovos, uždariau kambario duris. Gaila jos buvo nerakinamos. Mintyse buvo jos kambariokas, kuris mus matė tik kaip buvusius klasiokus. Tačiau apimtas geidulio ir aistros puoliau atgal pas ją, apverčiau jos užpakalį, pradėjau jį liestį. Bučiavau jos kaklą, liečiau plaukus, atsegiau liemenėlę. Priešais mane išvirto jos krūtis. Tryniau stipriai jas. Malonumas buvo nepakartojamas. Buvusi mokyklos princesė dabar priešais mane pusnuogė ir atsidavusi man.

Greitai pasijutome vienas priešais kitą nuogi, tačiau ji neikaip manęs neįsileido pas save į vidų. Viską leidžiasi daryti – glamonėti, bučiuoti, liesti, tačiau įeiti į ją draudžia. Laiko sukryžiavus ir užspaudus kojas. Nieko negaliu padaryti. Negalėjau taip įeiti dar gal kokia 15 minučių. Galvojau išeisiu iš kantrybės. Guliu atsisegęs marškinius, numautomis kelnėmis, ištrauktu peniu priešais ją ir nieko negaliu padaryti. Matau jos mėlynas akis, kuriose dega aistra, noras mylėtis, tačiau kažkoks barjeras tai neleidžia jai daryti.

Galų gale ji jas praskėtė, įsileido mane ir tuo metu kai įėjau į ją, jos akių obuoliai išvirto į viršų. Aš pajaučiau jos makšties karštį ir drėgnį. Tai buvo susiliejęs Afrikos karštis su Amazonės lietumi. Paverčiau ją ant pilvo, suėmiau jos užpakalį ir įėjau į ją iš galo. Mušiau ir trankiau ją keleta pozų. Mano nugara, kakta žliaugė prakaitas ir aš niekaip negalėjau baigti.

Nežinau kas man darės, bet vos tik artėdavau prie orgazmo – kažkas užspausdavo. Gerai nesupratau. Mintyse – galbūt aš jaudinuosi, juk nauja panelė. Bet blemba… atrodo jau nori išlieti spermą ir kažkas užlaiko. Taip ir negalėjau bagti. Susirinkau savo visas šmutkes, numestas kojines kitam kambario gale ir išėjau iš jos.

Po kurio laiko vėliau sužinojau, jog ji man buvo užtepusi tepalo ant penio, kuris pradeda veikti po gerų 5-10 minučių. Kurio funkcija yra neleisti vyrui baigti. Tuo momentu, kai jau artėji prie orgazmo ir atrodo kad baigsi, tas tepalas kažkokiu magišku būdu užspaudžia tavo galvutę ir neleidžia bagti. Pasirodo klasiokė to skysčio gaudavo iš Klaipėdos jūreivių. Štai dėl ko ji neleido man iš pradžių į ją įeiti. Ji laukė, kol jis pradės veikti.

Išvaikščiojau ne vieną sex-shopą ieškodamas to skysčio, bet niekur neradau. Klausiau pardavėjų, gal žinote iš kur galėčiau gauti – nei viena apie tai net nenutuokė. Visos gūščiojo pečiais. Įdomu kokį šalutinį poveikį toks tepalas turi vyrui?

Taigi, tuom ir baigėsi mano ši istorija. Dabar praėjo, gal 26 metai, kai nemačiau tos klasiokės. Daugiau mes niekada nesusitikome, nebendravome. Nežinau nei kur ji dabar yra, nei ką veikia. Esu paskendęs šiame prisiminime.

Rimas (vardas pakeistas)

Sėkmės

Gyvenimo būdas

2 komentarai

 1. J s:

  Kas juokingiausia aš žinau kas tai per skystis :).

 2. Kzks:

  Be ryšio šita pasaka. Nei moralo nei minties kažkokios. Gal čia užslėpta to tepalo reklama? 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį