Skype
Taip, Kaip Viską Matai Tu - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Taip, Kaip Viską Matai Tu

Užeinu šiandien į kažkada mėgtą kavinę, kuri su laiku virto landyne, pilna suskretusių hipių/hipsterių/pedalų (bbs žino kaip ten tie žydriai languotom kelnėm save vadina), ir stoviu apakęs- ant stalų nei vieno kompo su prakąstais obuoliais ir visi hipiai kažkur dingę. Tik keli normalūs dielavarai kampe kavą siurbčioja ir intelektualiai kažkokias varkes aptarinėja. Vaizdas tai kaip būtų kas su armūchos sunkvežimiu užlėkęs ir visus tuos moteriškai madingus provincialus staigei supakavęs ir į armūchos poligoną tėvynės gynt išvežę. Arba atvirkščiai- apie tą varkę su privaloma tarnyba išgirdę dabar pas mamas į gimtasias gyvenvietes išsilakstė. Nuotaikos jaučiu kaip pas žydus karo metais rūsiuose slepiamus. Neberėkauja niekas Vilno naše!. Kai paėjo korta kareiviško bato spyrio į šikną paragaut tai ir Vilno nebe naše, o vaše pasidarė 😀 Nu suprantu, palei hipių languotom kelnėm paniatkes- mirt už tėvynę yra žiaurus neprikolas, nes kas tada tėvynę mylės? O jei ir mirt tai tik už mamą-lenkiją 😀 Nu nieko, sako ar tai tris štukes laimingųjų šiais metais tėvynė pro rūrą pamylės. Keista kaip čia ryanair’as dar kokios akcijos bilietam į „Londę” nepavarė su gera nuolaida visiem šauktinio amžiaus languotiesiem. Jei čia viskas dėl šito naujo zakono, tai katik čia šiandien pasidarė lengviau kvėpuot ir su džigitais kariaut dėl sėdimos vietos nebereik- džigitai dabar turi rimtesnių problemų. Ir karų keliuose tuo pačiu gal apmažės. O tai paskutiniu laiku ant tiek atsilupę narsuoliai, kad privažiuoja sankryžoj su supuvusiu dyzeliniu bemwe ir issivaizduoja, kad jau dabar kai trauks pro šoną V12’ai, tai neliks nieko kito kaip pasiklyst kontrabandinio dyzelio dūmuose. Tiksliai, ubagai palai paniatkes dar katalizus ir kietųjų dalelių filtrus išsipjauna. Kad geriau valintų. Bet vistiek nevalina. Žalia užsidega ir matau kaip gezas greitai tolsta… galiniam mano veidrodėlį. Dar spėju per veidroduką pamatyt kaip hipis kažką aiškina gretimais sėdinčiai čiosikei iš pažinčių portalo, tipo gal kad šaibos permest nespėjo, ar tai sukubimas xujovokas… Nu kur ten bus tas sukibimas nexujovas, kai su slikais dragini. Slikai, palei greitų ir įsiutusių paniatkes tai čia turbūt kai padangas iki vielų suvažinėji, keist nėr už ką, tada pisi protą visiem aplinkui, kad čia tipo dėl sporto lygų protektorių susidėjęs. O dar tas 1.9tdi… sako geriausias variklis pasauly. Ubagams. Nu bet faktas lieka faktu- baisus pazoras prieš čiosikę ir jau vakare pasirūrint nenusimato. O ir šiaip ar taip nenusimato. Ir išvis- tokiem gyvenime nieko nenusimato. Languotos kelnės ir lizinginis appl’o kompas prie nemokamo waifajaus. O dabar dar ir šūdini armijos kerzai eis kaip nemokamas priedas. Koki jūs vargšai. Ir silpni. Ir kvaili. Ir negražūs. O šalia to dar ir dalbajobai 😀 Sorry, nesusilaikiau 😀 Nu bet pamirštam. Būna visiems. O dažniau tai visokių. Ypač lenkų. Arba lenkų languotom kelnėm 😀
Atvarau į woką. Tą, kur prie Gedo. Tradicija tokia- baigias mėnesis, susirenki iš klientų fanierą ir aplaistai pasėmęs kokio sveiko maisto su daug vitamino E. Sako jei maiste daug E vitamino tai sveika. Ypač E621 sako labai goot. Stovi geriau ir viską ten. Nu bet kas ne px- atvaro pas makaronų kepėją čiosikė. Jei gerai rišau tai gal kokia kursiokė. Pacukas iš tos laimės ir makaronų su nuolaida iškepa ir bando viliot čiosikę pasakom kaip iš tėvų mašiną pasėmęs supiso ir dabar 200 E kainuos remontas. Dar po to priduria kad čia trešdalis algos. Tipo suprask- norėjo užstumt kiek daug uždirba, bet čiosikė apykvailė pasitaikė ir nesukontapliavo kiek čia bus tas 3 x 200 ir juo labiau, kad kaip makaronų kepėjui tai būtų koki 3 etatai. Nu bet px, kaip ten sako- kuo kvailesnis, tuo laimingesnis ir tuo mažiau reikia ir čiosikė apsimeta kad jai ten labai įdomus tas šūdas apie pusašius ir smagračius. Betrenkiant į šiūkšlių baką nedavalgytus makarus, „3x200e” berniukas dar speja riktelt- „gal supakuot išsinešt?”. -„Gali pabaigt jei nori.”. Susmunku tačkėj ir dar patyrinėju „partnioro pa biznisu” padovanotos butelkos etiketę. 400 jievrų… Kaip koki 2 x 200 e 😀 Už kažkokį romo butelį. Kaunas kaikada ir stebina ir liūdina. Šįkart stebina. Pasuku vienai iš čiosikių, užkalbintai akropolį. Pikta iš po vakar, neuzsirekomendavau tinkamai, bet kas ne px, nx nepasiunte kai paprašiau sijoną užsidėt, reiškia vakaras baigsis gerai. Ir baigiasi.
Ryte pavežu čiosikę namo ir kaiptik draugelis paskambina. Ta prasme aš tai jam gal ir draugelis, man tai jis nelabai. Minkštų į ratelį neimam. Neapsieina be paverkšlenimų kaip viskas blogai ir kaip gyvenimas čiulpia. Nu kur nečiulps kai galvoj paniatkės tokios- save visada kaip auką matyt. Kur tai nuveda- prie šūdino darbo, supuvusių senų kibirų, 3 x 200 pasakų ir mergų trumpom kojom ir plačiom šiknom (šeškės tos vadinamos). Koki jūs visdėlto nelaimingi. Visą gyvenimą kažko laukiat- žiemą vasaros, vasarą žiemos, iki kažko jiem visad likę koki pora metų ir po to jau kažkas pasikeis, bet kaip nesikeičia taip nesikeičia. Užsipisau klausytis apie tuos nenusisekusius biznius, nerealius ateities planus ir kaip viskas Lietuvoj xujovai. Mažai jūs dar matę to xujovumo. Ir kuo mažiau jo matę, tuo labiau pyksta kai į akis pasakai. Yra gyvenime toki zakonai, kurių nesilaikant tiesiais bėgiais nesiseka važiuot.
Daxują kas šneka kaip darys biznį, darys tą ir aną ir kaip viskas bus ir taip realiai nieko ir nedaro. Ne nuo kavinės pavadinimo sugalvojimo varkė prasideda. Ir jūs dar norit, kad ant jūsų desiatkės pasirašytų? Niuxaj šliapu. Tik ne su tokiu negatyvu, kurio esat pini, ir kuo mažiau pasiekę, tuo labiau jo pilnesni. Kam jūs toki reikalingi. Net tam pačiam armijos gaidyne užsilenksit per pratybas. Nes jėga ne raumeny. Tikro mužiko jėga tarp ausų. Taip ir liksit jūs tik mėsa patrankom jei požiūrio nekeisit. O būkim atviri- jūs jo nekeisit. Nes per silpni.
Na o man kaip visada viskas gerai, visko užtenka, žalio supratimo neturiu kiek kainuoja litras degalų ar pieno pakelis parduotuvėj- px man ant tokių dalykų, kad ir kaip viskas bus blogai, vistiek gyvensiu su šypsena, kurią negatyvūs dvasios ir kūno ubagai per silpni atimt. Pozityvumas, tinkamos paniatkės, valia ir disciplina, kurios jūs neragavę, yra receptas, tinkantis siekiant pasirinkto rezultato- čia jei taip trumpai visas tas „kaip būti sėkmingu” knygas apibendrinant.
Dabar eikit pažiūrėt kokių motyvacinių video, kurie dabar labai ant bangos ir be kurių hipsterių rateliai neapsieina ir dar kokį feisbuką pasitikrinkit- nesvarbu, kad niekas jum neparašė, niekas jūsų nepasigedo ir esat svarbūs tik sau patiems. Tai tik dar kartą įrodo koki jūs niekam tikę. Palikčiau jum virvės pasikart, tik vargu ar kilpą susirišt mokėsit 😀

Normalūs pažvengs ir nereaguos, dalbajobai įsižeis ir apsiputos. Jei trumpai- reikia išmokt žaist su tom kortom, kurias gyvenimas padalina. Vsio. Būkit.

BLOGIS

Straipsniai

2 komentarai

  1. Puikus sakinys pa2ioje pabaigoje: „reikia išmokt žaist su tom kortom, kurias gyvenimas padalina” – taip, reikia dirbti su savo talentais. Kiekvienas čia esame numesti ant žemės su tam tikrais sugebėjimais, įgūdžiais, kurių kiti neturi. Juos reikia išvystyti. Ir kaip Blogis rašė, nereikia dejuoti jeigu pas tave nėra čirvų tūzo, užtat turi du karalius. Žodžių manau mintį pagavot :).

  2. tomka:

    rymto kiento paniatkes

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį