Skype
Tikėk savo jėgomis! - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Tikėk savo jėgomis!

Alfa Vyras turi išmokti kontroliuoti savo mąstymą. Ir tai, kas sustiprina bei leidžia kontoliuoti savo mąstymą, yra tikėjimas. Jeigu savimi tiki, save kontroliuoji, tuo pačiu ir tavo elgesys daug greičiau keičiasi. Tu sparčiau pasieki savo rezultatus. Tu nori būti alfa ir kabinti gražias merginas, bet šalia jų nesijauti (netiki savimi, jog):

 • Pasitikintis savimi
 • Gerai savo kailyje
 • Nebijantis jos atstūmimo
 • Seksualus
 • Dominuojantis
 • Jog ji nori pažinties su tavimi

Tai tau, seni, rezultatai ateis labai negreit, arba iš viso neateis. Be to, patirsi moralinę, visiško pasitikėjimo savimi praradimo ir susidorojimo su moters atstūmimu duobę. Viskas prasideda nuo tavęs ir tavo tikėjimo.

Kaip tikėjimas veikia žmones?

Niekas pasaulyje iki 1954 metų nebuvo nubėgęs mylią per 4 minutes. Niekam iki tada nebuvo pavykę to padaryti  ir niekas netikėjo, kad tai įmanoma. Tačiau vienas žmogelis tikėjo savyje, jog įmanoma mylią nubėgti per 4 minutes. Jis sunkiai dirbo, ruošėsi ir 1954 metais, gegužės 6 dieną triumfavo. Vieną mylią jis nubėgo per 3:59.4 minutės. Po to praėjus keliems metams, daugelis žmonių tą pačią mylią nubėgo per 4 minutes.

Ką padarė šie žmonės? Jie savo galvoje perlipo psichologinį barjerą, kuris trukdė nubėgti mylią per 4 minutes. Jiems tik reikėjo pamatyti vieną žmogų ir įsitikinti, jog jis tai padarė. Jeigu jam tai pavyko, vadinasi, gali pavykti ir man.. Taip pradėjo mąstyti šie žmonės.

Alfa Vyro ypatingas bruožas yra padaryti tai, apie ką kiti net negalvojo, nesvajojo. Ir jis tai gali padaryti, nes tvirtai tiki savimi ir kad tikslas yra jo rankose, o situaciją kontroliuoja tik vienas žmogus – jis pats. Tyrimai parodė, kad kuo žmogus labiau tiki, jog jis kontroliuoja situaciją, ją valdo, tuo įvykiai labiau klostosi jo norima linkme.

Kaip tu išmokai važiuoti dviračiu? Matydamas kitus šimtus vaikų tai darančius, tu suvokei, jog ir pats gali to išmokti. Tu patikėjai.

Gyvenime yra toks dalykas:

Norint kažką pasiekti, tau reikia bent vieną žmogų pamatyti, kuris tai padarė ir patikėti, jog tai galima padaryti.

Bet jeigu tu tiki savimi, jog viskas tavo rankose, giliai iš savęs užtikrintai tiki, tai tau nereikia niekeno, kas parodytų, jog tai galima padaryti. Tu visuomet gali būti pirmas.


Pasitikėjimas savimi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį