Skype
Tikras vyras niekada nesuabejoja savo vyriškumu - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Tikras vyras niekada nesuabejoja savo vyriškumu

Šis įvykis buvo vėl užglaistytas humoru. Dažnai mano, Alfa Kompanione, atsidursi situacijose, kur „gaidžiai“ bandys eiti su tavimi į konfliktą. Alfa Vyras niekada nežiūri į vyrus, kaip į konkurentus. Šiam vyrui visi kiti – bendradarbiavimo šalininkai. Tą vakarą vienas „gaidys“ nenorėjo bendradarbiauti su manimi.

Tualetas. Vienas Vilniaus naktinių klubų. Man sunkiai sekasi „numyžti“ prie pisuaro. Jaučiu psichologinį spaudimą ir mano vožtuvas uždaro kelią tekėti šlapimui. Įeina į tualetą aukštas, savimi pasitikintis vyras, švarką vilkintis. Na nuo tokio vyro jaučiasi pasitikėjimas. Bulius man sako:

–         „Ką tu čia stovi, tai negali numyžti prie pisuaro, stovėsi čia visą naktį?“- susierzinusiu žvilgsniu tarė vyras.

–         „Baaaik TU seeeeeeniiii!!, žinok man prie pisuaro yra sunku labai „numyšti“ kai kiti žiūri. Aš nesu toks vyriškas kaip tu, ir tavo marškiniai daug geriau atrodo nei mano. Blemba seni, tu tikras vyras, tokį švarką nešioji“ – patapšnojau draugiškai per petį su šypsena.

Spėk kokia buvo jo reakcija? Ar jis to tikėjosi? NE. Jis pasimetė, o aš savimi nesuabejojau. Jeigu aš būčiau atsakęs:

–         „Kas tau nepatinka?“ –  šiurkščiu balso tonu. Aš būčiau ėjęs į konfliktą.  Paversdamas situacija komiška, aš nesusimušiau su juo, išvengiau nemalonumų ir vertės savo nenumušiau. Vyras iššėjo iš tualeto ir viskas buvo užglaistyta.

Kieno vertė tokioje situacijoje yra aukštesnė:

a)      Vyro, kuris nori peštis ir įrodyti „koks jis kietas?“

b)     Vyro, kuris jaučiasi saugus savo kailyje ir į visas situacijas žiuri su humoru?

B variantas. Alfa Vyras niekada nesuabejoja savimi ir nepasimeta. Kam skaldytis galvas, važiuoti į ligonines, rinkti šukes iš pilvo, traukti siūles iš galvos, važinėti po policiją, gainiotis po teismus, mokėti baudas, slėpti savo fanarus, jei galima konfliktus užglaistyti štai taip? Moteris iš šono vertina daug labiau tą vyrą, kuris niekuomet nepraranda kontrolės ir sugeba bendradarbiauti, bet nesipešti su vyrais.

Šokėjas

Pasitikėjimas savimi

16 komentarų

 1. O jei butum pataikes, ant tokio, kuris atsakytu:
  – Tu blet, gal pydaras? Nachui čia mane lieti su apmyžtom rankom?

  Tada jau vsio, rodyk muaythai deadly skillus, su jo galva i kriauklę. 😀

  • Suprantu kad tu čia prikolini su apmyžtom rankom :D, bet jeigu jau taip, tai: „eina sauuu sennnni, nejaugi aš tave taip jaudina mano prisilietimai :DD, einam is cia, vyramms trukdom, juk jie irgi nori sysiuku kaip ir tu..” – esmė greičiau už jį galvoti ir elgtis bei nepamiršti šypsenos veide :D. Tuomet jis nebespėja ir situacijos nesuvaldo. Šypsena neleidžia eiti į konfliktą, o greitis konfliktą greitai užmuša ir priverčia jį pasimesti.

   • Mantas:

    Nu jo, psichologija stipriausias ginklas šitam dalyke. 😀 Bet taip čia visiem to nepritaikysi, turi būt pasiruošęs viskam.

 2. Lankytojas:

  Bet Beta vyrai šypsosi, norėdami parodyti savo draugiškumą, neagresyvumą stipresniems vyrams. Beta vyrai šypsosi parodydami, jog jie negrąsina. „Deja, Alfa vyrai šypsosi, jeigu yra apie ką šypsotis“. Ir jie gali būti grąsinantys.

  • Vaikeli, tu lenktyniauji su savo ego ;). Nenori šypsotis, nes jausiesi prastesis už jį, nusileidžiantis. Čia tik save apgaudinėji :). Pažiūrėk kaip tu atrodai iš šono rimtuoli, surūgusiu ir pasimetusiu žvilgsniu 😀

 3. Lankytojas:

  Vaikeli :D, tai kad cia tavo paties zodziai is straipsnio..

 4. Aloyzas:

  Man atrodo, Šokėjas nėra buvęs Kaune kokiame Vilijampolės rajone vakarop 🙂

 5. Ronaldas:

  Straipsnio esmė,kad visada reikia mokėt valdyt aplinkybes sau palankia linkme, o jūs čia sukonkretinant ir imat apie kažkokius rajonus šnekėt. Ne tie laikai, kad iš vilijampolės neišeisi sveikas vakare. Galiausiai visur visokių pilna – netik vilijampolėj. Jei jum protas betkokioje situacijoje diktuoja,kad reikia iškart griebtis kumsčių, tai tik dėlto,kad jaučiatės nesaugiai, nejaukiai savo kailyje ir dėlto įžvelgiat visur potencialią grėsmę

  • Aloyzas:

   Žmogau, tu net nespėsi sugalvoti kaip suvaldyti aplinkybes, nes jau būsi patiestas ant menčių 🙂 Kartais tikrai be kumščių neapsieinama.
   Aš nesakau nieko apie naktinius klubus, ten galima apsieiti be skerdynių, nes susirenka ne toks „degradavęs” koloritas. Bet yra vietų kur tavo šypsena tik tau pačiam pakenks, tad geriau pirmam duot į snukį.

 6. Agnius:

  Sveikas „Sokejau”. Noriu pasiteirauti tavo nuomones. Siais laikais labai sunku suprasti ko nori moterys: Ar tikro vyro, ar to kuris atrodo vos ne kaip mergina, jei supranti apie ka as… Taigi kaip su manai ko moterims labiau reikia vyrisko vyro ar, kaip sakant moterisko „vyro”.

 7. Mantas:

  Aišku, kad moteriško, kaip kitaip dar gali būti…

 8. hm:

  sitas puslapis atsiduoda kaimietiskumu. tos visos situacijos, ta gatves buduliu kalba. kodel negali but rimtas saitas su normaliais textais?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį