Skype
Trijų rūšių vyrai. Kuo Alfa vyras taip išsiskiria nuo kitų vyrų? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Trijų rūšių vyrai. Kuo Alfa vyras taip išsiskiria nuo kitų vyrų?

Sveikas, noriu Tave pasveikinti jog domiesi asmeniniu tobulėjimo ir skaitai šį strapsnį vietoje to, jog gulėtum išsidrėbęs ant lovos ir mauktum alaus butelius. Stengsiuosi tau kąžką duoti. Gero skaitymo.

Šis puslapis yra apie Alfą Vyrą. O kuo Alfa vyras išsiskiria iš kitų vyrų? Kuo jis toks ypatingas? Kokie vyrai sudaro didžiąją mūsų Lietuvos visuomenės dalį?

Šiuo savo straipsniu jums noriu atverti akis. Mūsų visuomenėje ir visame pasaulyje yra trys rūšys vyrų. Pirmoji, tai Beta( geri berniukai), antroji –  Jerk`ai (niekšai) ir trečioji –  Alfa vyrai. Ar girdėjote apie šias vyrų rūšis?

Pačioje bedugnėje, kuri sudaro didžiąją dalį mūsų visuomenės vyrų, yra  Beta vaikinai. Šie vyrai  yra linkę daryti viską vardan merginos. Jie nuolatos stengiasi merginai būti geri. Jie dovanoja merginoms gėles, daiktus, vedasi jas į restoranus, sumoka už sąskaitas, taip stengdamiesi pavergti jos širdį.

Negali sakyti, kad dovanoti merginai dovanas – yra negražus poelgis. Gražu, tačiau, kai tai daroma vardant papirkti merginą arba jai įtikti, tai jau netinkamas poelgis. Beta vaikinai pamatę ir pajutę, jog bendraujant su mergina potraukis jos jam nedidėja, jie tada stengiasi pirkti dovanas ar kažkaip kitaip stebinti merginas.

Didžiausia jų klaida, ir faktorius, kuris juos žlugdo, t.y tai jog, jie bendrauja su moterimis logiškais dalykais. Jie pasakoja arba giriasi, kokie yra protingi kažkurioje inžinerinėje srityje. Jie pasakoja merginai, kaip veikia mašinos variklis arba kaip pakeisti mašinos ratą. Esmė kalba apie logiškus dalykus, visiškai nesuteikdami merginai emocijų.

Taip logiškai kalbėdami jie yra nuobodūs moterims. Tai juos sužlugdo. Tai nužudo moters potraukį jam. Beta vaikinai pabūgsta flirtuoti, pabūgsta pasakyti moteriai, už ką ji jam taip patinka, bijo paimti ją ir suspausti tvirtai, pasakyti“ man tavo lūpos taip patinka!, aš noriu tave pabučiuoti!“ .

Jūs galite kokioje nors vietoje pamatyti porelę, tarkime Vinco kudirkos aikštėje. Mergina išsitraukusi telefoną kažką ten daro,  vaikinas stovi kaip medis ir nežino ką daryti. Tokia situacija yra dėl to, tas vaikinas yra „nice guy“. Jis nėra žaismingas, negali flirtuoti su ja. Merginai su juo nuobodu ir ši išsitraukia savo telefoną. Deja, šių vaikinų rūšis užima didžiąją mūsų visuomenės dalį.

Ši problema kyla iš blogos mąstysenos gerų berniukų. Bet problemą padaro vaikino atitinkamas auklėjimas vaikystėje.  Pažiūrėkite augdamas jis praeina kelis etapus. Darželis. Ten gerosios auklės sako: „tu vaikeli klausyk taip ir taip ir būsi labai geras“. Dar tarkime šeimoje auga be tėvo arba tas tėvas visiškai nemoko vyriškumo ir štai šis klausydamas auklės daržely, mokytojos mokykloje, mamos šeimoje papranta būti geru ir daryti tai ką sako.

Papratęs elgtis taip kaip jam sako, jis lygiai taip pat elgiasi su merginomis. Realiai – Beta vaikinai yra praradę dominuojančio lyderio vaidmenį. Jie yra pasyvūs. Kai pvz. jis merginai sako: „eikime ten ir ten, mergina atsako, „ne, aš noriu ten“, tada šis,“nu gerai, eikime ten“. Nors vaikinas visiškai nenori ten eiti, bet jis daro tai dėl merginos. Atrodytų nu kas čia blogo. Deja šis vyras yra bestuburis. Moteriai reikia šalia vyro, kuris turėtų tvirtus savo rėmus ir kryptį, bei kryptį suteiktų moteriai.  Dėl šių dalykų neturėjimo, Beta vaikinai praranda lyderio vaidmenį.

Beje, Beta berniukai yra seksualiai pasyvūs. Jie klausia merginos: „kada mes pasimylėsime?“, ši atsako: „ne dabar“ ir šis „na gerai“. Žodžiu esmė tame, jog mergina santykiuose dominuoja, lyderiauja ir turi valdžią.

Šitaip atsitinka todėl, kad šie jaučiasi patys nesaugūs, nepasitiki savimi ir svarbiausia bijo prarasti merginą, nes jaučia, jog jiems labai bus sunku surasti kitą. Jie neturi pasirinkimo tarp moterų.

Moteris tai pajutus, pradeda juo manipuliuoti. Ir tu moterie, skaitai šį mano straipsnį ir pati manipuliuoji šiais vyrais, kurie tau tik gero nori. Netiesa? Moterys jais manipuliuoja, kadangi jaučiasi, jog ji yra svarbiausia jo gyvenime, nors šio dalyko visiškai dar nėra nusipelniusi.

Beta berniukams, arba kitaip geriesiems vyrams, ilgalaikius darnius santykius sukurti  yra problema.

Gera naujiena ta, jog yra kita vaikinų grupė, esanti aukščiau už Beta vaikinus ir sudaranti apie 15-20 procentų Lietuvos ir pasaulio vyrų.

Šie vyrai yra vadinami – „Jerk“ išvertus iš anglų kalbos, t. y.  niekšai. Aš dar juos pavadinčiau „badboy`ais“ – blogiukais. Šie, skirtingai, nei geri berniukai, ne daro visko, kaip nori ar liepia  mergina. Dažnai šie niekšai situacijose pasielgia savaip, nors ir neteisingai, tačiau visa ši elgsena kuria moteriai patrauklumą.

Skirtingai, nei geriečiai šie su moterimis nekalba logiškais dalykais, jie kuria moteriai emocijas. Jie yra linkę stipriai flirtuoti. Su jais moterims yra smagu ir nenuobodu būti.

Moteris žino, jog ji neliks nepastebėta, neliks nepastebėti jos plaukai, nagai ar auskarai. Blogi berniukai, puikiai flirtuoja. Jų gyvenimo credo – linksmumas, nutrūkgalviškumas ir laukinis seksas.

Šie vyrai, skirtingai nei geriečiai turi savo stuburą. Tačiau jų didžiausias trūkumas yra  tas, jog jie niekada nesukurs teigiamų emocijų merginai. Teigiamos emocijos, t.y pastovumo, saugumo jausmas merginos širdyje. Kaip moteris gali pasitikėti tokiu vyru, kurio neįmanoma nuspėti.

Šie blogiukai dažniausiai pasižymi tokiomis savybėmis:

Drąsus, linkęs rizikuoti: Blogas berniukas daro pavojingus dalykus, rizikuoja. Pavojingi dalykai – važiavimas motociklu dideliu greičiu, čiuožinėjimas snieglente, šokinėjimas nuo tiltų ir t.t. Esmė, kad jis stipriai rizikuoja ir pila į save adrenaliną, nes kitaip gyvenimas taptų jam nuobodus.

Per daug pasitikintis savimi: Blogam berniukui nėra problemos pasakyti, tai kas jo galvoje, kitam žmogi. Visiškai nebijo, jog kitas žmogus nesutiks su juo arba įsižeis.

Pats sau įdomus: Blogas berniukas yra pats sau įdomus, kas padaro jį moterims įššūkiu. Jam yra įdomus jo gyvenimas, jis turi pats savo hobius ir aistras (moters intuicija sako, jog dėl šių dalykų jis turėtų būti geras lovoje)

Juokautojas: Blogas berniukas turi išlavintą humoro jausmą. Jis supranta ir žino, kaip padaryti, jog šalia esanti moteris juoktųsi. Ir labai svarbus dalykas, jog blogas berniukas niekada nepriims dalykus rimtai.

Nepriklausomas, savarankiškas.

Linksmas: jis visada linksmas, niekada nėra nuobodus, nes visada stengiasi išbandyti kažką naujo, atrasti kažkokias naujas įdomias vietas.

Nenuspėjamas: Moterys myli blogus berniukus, todėl jog jų niekada neina nuspėti. Viena minutę jis jai skambina ir juokaudamas sako, jog galvoja apie pasimatymą su kita moterimi, kitą minutę jis jau pas ją namuosę ir mylisi su ja ant virtuvės stalo.

Negerbia moterų: Dėl šio dalyko ne visos su juo „pasirašo“.

Keletas būdų, kaip pastebėti, jog jis blogas berniukas:

 • Jo šaldytuve alus, kiniečių maistas nuo praeitos savaitės
 • Jo namų sienos išklijuotos merginų su bikinio kostiumėliais nuotraukomis
 • Jo CD grotuvas visada pilnas Pink Floyd`o , Eminem`o, Led Zappelin`o muzikos.
 • Jo vonioje mėtosi prezervatyvai, odekolonas, aspirino tabletės
 • Dažniausiai turi tetuiruotes
 • Turi tikros odos striukę
 • Daug keikiasi, ypač naudoja žodžius „pisti“
 • Žino mažiausiai 10 gerų juokelių, aštriomis temomis, kaip seksas
 • Jis prenumeruoja „Playboy“ arba kitus vyrų žurnalus
 • Jis turi žiebtuvėlį, net jeigu ir nerūko
 • Vieną minutę jis kalba apie važinėjimą motociklu ant kiniečių sienos, kitą minutę jis jau kalba, kaip pardavinėjo viagrą kitame mieste.

Garsūs blogi berniukai: Deniss`as Rodman`as (krepšinio žvaigždė), Colin Farrell`as (aktorius), Sean Penn`as (amerikiečių aktorius)

Taigi turime dvi vyrų rūšis. Geriečiai ir blogiukai. Tačiau nei vienas iš jų nėra moteriai idelas. Laimei yra trečioji vyrų rūšis.

Trečioji vyrų rūšis – aukštos savigarbos, socialinės vertės vyrai, tai Alfa Vyrai, kurie savyje turi ir blogiuko ir tuo pačiu geriečio. Šie vyrai kuria teigiamas emocijas moteriai, t.y pastovumas, kryptis, užtikrintumas.

Alfa Vyrai, neturi kompleksų baimių, jie taip pat, kaip blogiukai yra drąsūs. Alfa vyrai pasiima iš gyvenimo tai ko nori. Esmė tame, jog  jie dažnai turi daugelį išvardintų blogiuko savybių, kas kuria milžinišką potraukį moterims, tačiau be to, jie dar turi savo rimtąją pusę.

Rimtoji pusė – aiškiai nustatyta gyvenimo kryptis, siekiai, tikslai, pastovumas, ramumas ir užtikrintumas. Pastovumo nerasi pas blogiukus. Moterims būti su Alfa vyrais yra saugu ir pastovu bei nenuobodu.

Aš duodu 100 procentų, jog moteriai Alfa Vyras yra svajonių vyras. Ir jis mąsto taip: „aš duodu merginai šancą susipažinti“, „tai tau reikia džiaugtis, jog tu esi su manimi“. Šis vyras su kiekviena diena auga ir tobulėja, skirtingai nei blogiukas didina panaudotų prezervatyvų kolekciją.

Ką labai noriu pabrėžti, jog Alfa Vyrai turi savo tvirtus rėmus. Rėmai tai yra tavo taisyklės, vertybės, kuriomis tu vadovaujiesi. Mano asmeniškai, viena iš taisyklių, merginos nelaukti 10 min vėluojančios, dėl nepaaiškinamų priežasčių. Jeigu aš jai skambinu ir matau, jog ši „mala šūda“ neatsako normaliai, nekelia ragelio, aš nelaukiu ir nueinu.

Ši ateina į mūsų susitikimo vietą ir manęs neranda. Tada ji suvokia, jog laužyti mano taisykles negalima. Kitą kartą ji ateina 5 minutėm anksčiau.

Alfa Vyrui nereikia kitų žmonių pritarimo ir pripažinimo. Dar vienas iš mano rėmų yra, tai jog nesvarbu kokia aš veikla užsiiminėju, kaip ji atrodo iš šono, tačiau aš giliai savyje žinau, kad aš duodu pasauliui gerą ir naudą kitiems. Tokia mąstysena ir požiūri savaime nereikia kitų pripažinimo.

Yra nesvarbu,  kad tu pasakysi Alfa Vyrui „ tu neteisus, tu čia nesąmones darai, tu idiotas“, tačiau jis tvirtai žino, kad toks jis nėra ir  elgiasi teisingai. Realiai, ką noriu pasakyti Alfa Vyras kreipia dėmesį tik į tuos žmones, kurie savo nuomonę grindžia tvirtais faktais ir gyvenimiška praktika.

Kitais žodžiais tariant – Alfa Vyro nuomonę yra sunku pakeisti. Antrosioms pusėms, būtent žmonoms ar kitiems vyrams, kurie yra nusipelnę Alfa Vyro pagarbą, tai dažniausiai pavyksta, bet tik prieš tai tai įrodžius, kodėl jis yra neteisus tam tikroje situacijoje.

Kontraste, Beta vyrai yra nervingi, neužtikrinti savimi, o Alfa ramūs ir užtikrinti tuom ką daro. Alfa vyrai nebijo prarasti moters su kuria yra susipažinę neseniai. Jis  turi pasirinkimą tarp moterų. Jis yra vertingas žmogus.

Aš galiu pasakyti kitais žodžiais. Alfa Vyras turi gyvenimo pilnatvę, kuria nori pasidalinti su moterimi. Jis nori suteikti moteriai kryptį, prisiimti atsakomybę ir būti kelrodis jų abiejų gyvenimo tikslais.

Taip pat labai stipriai noriu akcentuoti vieną ypatingai svarbų dalyką, kas būdinga Alfa Vyrams. Mano manymu t.y vienas svarbiausių. Alfa Vyras – sukuria situacijas. Jis nėra priklausomas nuo kitų žmonių. Jis aplamai, lanksčiai reaguoja į situacijoje iškilusias kliūtis ir geba priimti teisingą sprendimą. Jis visada stengiasi į situaciją pažiūrėti iš skirtingų pusių.

Jeigu mes būsime kokioje socialinėje situacijoje ir pamatysime, kaip ką tik atėjęs nepažįstamas vyras puikiai jaučiasi socialinei aplinkoje ir protingai  reaguoja į kliūtis, prieš mumis žmogus spinduliuojantis Alfa bruožus. Esmė tame, jog Beta vaikinai socialinėse situacijose jaučiasi nervingi ir negali lanksčiai į jas reaguoti.

Taigi, Alfa Vyras yra aukštos savigarbos. Ypatingai gerbia savo laiką. Socialinėje aplinkoje ir situacijose jie yra lyderiai. Žmonės į juos lygiuojasi. Alfa vyras yra  pasitikintis savimi, socialiai galingas, išeinantis iš namų, lyderis, jaučiasi saugus, turi aukštą savigarbą, galintis juokauti būdamas apsuptas moterų.

Pabaigdamas noriu pasakyti, jog patys matote, kad turėti visas šias savybes viename – neįmanoma. Nei vienas iš mūsų vyrų jų visų neturi. Vieni turi vienas, bet neturi kitų, kiti turi kitas. Vienu sakiniu pasakysiu, Alfa Vyras yra tas, kuris su kiekviena diena auga ir lavina tas savybes, kurių jis neturi.

P.S: Noriu pabrėžti, kad Alfa vyrai nėra vienodi. Tarkime  2 Alfa vyrai gali skirtis kaip diena nuo nakties. Jų charakteriai gali būti visiškai priešingi. Bet jei jie situacijose elgsis vyriškai ir užtikrinti – štai prieš jus dvi priešingybės, tačiau abu spinduliuojantys šią nepaprastą charizmą. Esmė tame, Alfa būni tada, kai situacijoje elgiesi vyriškai. Dabar klausimas, kaip išmokti elgtis vyriškai ?

Sukūriau mokymų programą „Alfa Vyras”, siekdamas išmokinti šios vyriškos elgsenos.

Šokėjas

Gyvenimo būdas, Straipsniai

3 komentarai

 1. Atgalinis pranešimas: Išmok elgtis vyriškai, šunie

 2. Andrius:

  manau kad dabar yra lygiai tokia pat situacija,su mergina isiskyriau ir reikes bandyt tapti alfa vyru,kazkaip tavo istorija padrasina 😀 tik as nusprendziau keistis daug veliau negu tu,bet manau geriau veliau negu niekada

 3. Andrius:

  manau kad mano atvejis lygiai toks pats kaip tavo. per mergina praradau viska,galu gale ir ja.dabar laikas keistis.tavo istorija padrasina

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį