Skype
Trumpiausias kelias kaip pakabinti merginą - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Trumpiausias kelias kaip pakabinti merginą

Merginos kabinimas – aktuali tema kiekvienam vyrui. Vyro pasitikėjimas savimi priklauso nuo santykių su antrąja puse. Turbūt pastebėjai, kad labiausiai nepasitiki tie vyrai, kuriems blogai sekasi su merginomis. Nežinau, kaip yra su tavimi..

Nepasitikintys vyrai kompleksuoja dėl žemo ūgio, „alaus pilvo“, baimės prieiti prie merginos  ir nežinojimo ką pasakyti priėjus.

Tam, kad pakabinti merginą, nereikia būti gražuoliuku, turėti 8 kaladžių akmens kietumo presą ir 2 metrų ūgį. Tam, kad pakabinti merginą reikia turėti teisingą mąstymą ir suvokimą kas iš tikrųjų traukia moteris. Girdėjai tokį posakį „merginoms patinka drąsūs vaikinai“ ?

Taip, merginoms už nieką labiau patinka drąsūs ir ryžtingi. Kai paklausiau savo vienos draugės, kurį vaikiną ji rinktųsi, ši atsakė – drąsų, nors nesvarbu, kad jis storas ir žemas. Vyro drąsa kuria milžinišką potraukį.

Taigi, ko aš čia taip tą drąsą sieju su merginos kabinimu? Ogi merginų kabinime reikia turėti drąsos. Trumpiausias kelias pakabinti merginą – drąsiai prieiti gatvėje prie patinkančios merginos ir susipažinti.

Prieš keturis metus aš, kaip 95 procentai Lietuvos vaikinų buvau užsiregistravęs pažinčių portaluose ir siuntinėdavau žinutes „labas“.  Gaišdavau savo brangų laiką, o nuėjęs į pasimatymą nusivildavau pamatęs ją kitokią, nei ji buvo nuotraukose..

Ar tau neteko atsidurti tokioje situacijoje, kaip man: susipažinau su mergina internete. Nuotraukose mano kvapą gniauždavo jos ilgi juodi plaukai, dalios putlios lūpos ir tos akys, nuo kurių man viduje šiurpuliukai nubėgdavo. Atrodė, jei žiūrėdamas nuotraukas taip jaučiuosi, tai kas bus kai gyvai ją pamatysiu?

Situacija apsivertė aukštyn kojomis, kai priešais mane atėjo mergina, kuri iš tolo nebuvo panaši į tą merginą nuotraukose. Pirmoji mintis – „ar čia tikrai ji?“, antroji – „o dieve, į ką ji panaši..“

Dviem, trimis dydžiais didesni drabužiai, pro kuriuos matosi, kad mergina mėgsta „pavalgyti“ ir eisena – kuri visiškai nepanaši į moters. Trauka akimirksniu dingo. Norėjau pabėgti iš šio „pasimatymo“.

Na keletas daugiau tokių susitikimų ir supratau, kad reikia kažkaip įveikti baimę prieiti gatvėje prie tos patinkančios merginos. Achh! kaip užsikirsdavo liežuvis pradžiai, kai prieidavau. Baimės būdavo pilnos kelnės. Jokio šilto pasitikimo iš merginos nesulaukdavau. Dauguma jų mane atstumdavo, pagalvojusios kas čia per asilas priėjo.

Pradėjau gilinti žinias, iš kur tie atstūmimai atsiranda. O tada ir atradau – aukso gabalėlį ir reaktyvinį kurą, kaip pagreitinti kabinimą. Tai kūno kalba. Alfa vyro kūno kalba. Tam tikri vyriški kūno judesiai – elgsena, dėl ko moterys eina iš proto.

Po truputį, pradėjau tvarkyti savo laikyseną, eiseną, gestikuliaciją, veido mimiką. Visą tai sudėjau į flirtą, į sprogstamą užtaisą. Tai nebuvo lengva, nes reikėjo senus įpročius keisti naujais. Darbas milžiniškas – rezultatai stulbinantys. Tikrai nuoširdžiai sakau.

Na ir tada, kai prieidavau gatvėje su Alfa vyro kūno kalba, tai nesvarbu ką pasakydavau, merginoms vistiek būdavo smalsu sužinoti ar turiu draugę. Netgi pabandžiau tokį bandymą. Atsistojau Vilniuje prie katedros apsivilkęs juodą paltą. Atsirėmiau prie bortelio, rankas atrėmęs į žolę, galvą pakėlęs žvelgiau pro savo juodus akinius, kaip kiekviena einanti mergina atkreipia bent 3 sekundžių dėmesį į mane.

Dauguma jų net žvilgsniu pakviesdavo prieiti ir susipažinti. Buvau apstulbęs, kaip veikia alfa vyro kūno kalba. Buvau apstulbęs, kaip man nereikia šių internetinių pažinčių portalų, kaip gatvėje galima susipažinti su mergina.

Norint rasti greičiausią kelią, kaip pakabinti merginą – reikia savyje įdiegti alfa vyro kūno kalbą ir elgesį. Alfa vyras yra drąsus ir ryžtingas. Alfas vyras nekausto savo judesių, niekada nebūna susikūprinęs.

Kaip supratau, svarbiausia reikia  drąsiai prieiti prie merginos ir pamiršti egzistuojančią baimę. Todėl, kad merginas labiausiai atbaido tie vyrai, kuriems priėjus, jaučiasi, kad jie jaučia baimę. Merginoms nepatinka tie vyrai, kurie yra neryžtingi pirmi imtis veiksmų.

Kai prieisi prie 100 – 200 merginų, situacija pasitaisys. Čia reikia praktikos. Taip pat svarbu yra turėti bent mini kabinimo planą (ką priėjęs sakysi, kaip vystysi pokalbį). Tau galiu padėti šiuo klausimu. Ateik pas mane į konsultaciją arba mokymus.

Kai šį dalyką įvaldysi, stenkis savyje kuo greičiau diegti Alfa vyro kūno kalbą. Taip rezultatai pasieks viršūnę.

Jeigu labai nori šio dalyko išmokti, aš tau galiu padėti, ateik pas mane į „Alfa Vyras” mokymus ir įdiegsime visą tai į tave.

Šokėjas

Kūno kalba, Straipsniai

2 komentarai

  1. Nemoku bendraut su mergina

  2. arnas:

    Vienintelis patarimas ieskant vieninteles – nieko nedarykite:) sutikote – susiziurejote – ir viskas:) nieko nedarykite:) patikekite taip bus daug pigiau ir daug daugiau laisves turesite gyvenime:) Ir specialiai nieko nedarykite kad suzaveti – darykite tai ka norite ir ka sugebate, ir nepersistenkite? nes galite likti kvailiais:) Be to juk turite rankytes, todel lyg problemu ir nera:) svarbiausia nesukti galvos, nes galbut rytoj sutiksite dar geresne:) o jau kaip suprasti kad cia taa vienintele, taai jau aukstasis mokslas – kad butum ramus ir uztikrintas:) svarbiaausia neuzplaukti ant seklumos:))))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį