Skype
Tu esi prizas! - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Tu esi prizas!

Kabinant merginas, svarbu suvokti jog ne mergina yra prizas, kurio turi siekti.. Prizas esi tu! Tu joms suteiki galimybę su tavimi susipažinti ir galbūt, jei kuri nors tau patiks, užmegzti santykius. Jos turi siekti tavo dėmesio!

Kad ir kaip keistai tau tai skambėtų – tai yra tiesa.. ir tai yra velniškai veiksminga mastysena, daranti tavę patrauklesniu. Žinoma, neužtenka to tiesiog suprasti. Tau reikia elgtis kaip prizui.. būti tuo, kurio dėmesio siektų merginos ir tikėtųsi tave suvilioti.

Ankščiau, kuomet dar merginų kabinime buvau žalias, aš irgi galvojau, jog tai yra nesamonė.. Nemaniau, jog tokia mastysena galėtų pagerinti mano santykius su merginomis. Tačiau laikui bėgant suvokiau, jog aš galiu susipažinti su daugybe merginų.. galiu sudominti daugybę merginų iš kurių galiu išsirinkti keletą man labiausiai patinkančių ir su jomis užmegzti santykius. Supratau, jog aš esu tas, kuris renkasi.. aš esu prizas, kurio dėmesio turi nusipelnyti merginos.

Taigi, palaipsniui pradėjau elgtis kaip prizas. Duodavau merginoms suprasti, jog joms reiks pasistengti, kad gautų mano dėmesio. Žinoma, nevisuomet pavyksta išlikti prizu.. sena mastysena sunkiai užleidžia vietą prizo mastysenai. Tačiau vos tik pademonstruoju jog esu prizas.. BOOM!!!.. merginos pradeda manęs siekti.. stengiasi manę suvilioti.

Šiuolaikinėje visuomenėje taip susiklostė, jog santykiuose prizas yra mergina. Jos dėmesio turi siekti vaikinai.. ją turi puoselėti.. žodžiu – turi šikną laižyti, kad tik pelnytų jos palankumą. Ir tai yra velniškai nenatūralu! Merginos jaučiasi nervingos, matydamos įkyriai keliaklupsčiaujančius vaikinus.. o vaikinai lieka nieko nepešę, nes toks elgesys stipriai sumenkina jų patrauklumą.

Lengvai suviliojami vakinai merginoms neįdomūs.. tokie vaikinai atrodo desperatiški, nuobodūs, turintys žemą savivertę. Merginos nori žaisti.. jos nori pajusti tą azartą, kuomet reikia stengtis, kad suviliotų vaikiną. Ar nepastebėjote, jog labiausiai merginoms patinka sunkiai pasiekiami vaikinai? Tai vaikinai, kurie demonstruoja aukštą savivertę.. tie, dėl kurių reikia pasistengti.. jie yra prizai!

Būk tuo, kuris turi aukštą savivertę.. nustok būti kilimėliu po merginų kojomis. Būk tuo, kuris joms atrodytų kaip iššūkis.. tuo, dėl kurio dėmesio jos turėtų pasistengti. Tu gali susipažinti su benkuria mergina.. Tu gali sudominti tą merginą, kurios nori.. Tu esi tas, kuris renkasi. Tu esi prizas!

iš PUALifestyles dienoraščio

Patrauklumas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį