Skype
Tu VERGAS ar MOTERŲ VALDYMO MEISTRAS? - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Tu VERGAS ar MOTERŲ VALDYMO MEISTRAS?

kaip vesti mergina is protoJeigu šioje planetoje vyras gyvena 15 metų, jis jau bus paveiktas visuomenės ir suprogramuotas būti nesėkmingu su moterimis. Jeigu jis jau lankė mokyklą, universitetą, neturėjo jokio vyriško pavyzdžio šalia – garantuotai jis bus geras berniukas, nemokantis valdyti moterų.

Ar tu žinojai, kad praktiškai dabar tavo vaikas gims valstybės skoloje. O kai jis eis į darželį, mokyklą, jam bus skiepijamas požiūris į moteris visiškai neadekvatus realybėj. Pavyzdžiui: nuo pat mažens berniukams diegiama: „joks tu vyras jeigu neturi automobilio ir dar nemoki jo taisyti”, „joks tu vyras, jeigu nepripūti merginai nuleistos dviračio padangos”, „joks tu vyras, jeigu nepadedi merginai panešti pirkinių”, „joks tu vyras, jeigu nesakai komplimentų merginai”, „joks tu vyras, jeigu nedovanoji merginai gėlių”

Ir tie vyrai pradeda nebe-suprasti. Vieną sako visuomenė, bet pačioms merginoms nepatinka. Atrodo, kad jos nemėgsta sekso. Vyrams su merginomis pradeda nesisekti, kaip prie pietų stalo ir jie tada palinksta į sporto salę, darbą arba verslą. Pučia savo raumenis, bando atrodyti dideli, aria kaip negrai darbe arba būna įkalinti savo verslo.Galva pilna problemų apie verslą. O dar ir su moterimis ne taip sekasi, kaip norėtų.

Jeigu pažiūrėsite į save gerai pamatysite: stengėtės nusimokinti gerai mokykloje, įstoti į gerą universitetą, gauti gerai apmokamą darbą. Vieni įkūrėt verslą ir paskendot problemose. Kiti bankrutavote. Jūsų visas laikas surytas darbo ar verslo. Po darbo jūs neturite niekam daugiau jėgų. Tai koks čia gyvenimas? Čia NE GYVENIMAS – O VERGYSTĖ.

Kas dieną naują rytą pabudę, sakote, šiandien jau bus geriau. Vakare prieš eidami miegoti sakote: „jau bus rytoj geriau”. Ir taip šioje pasakoje gyvenate jau 20 metų. Vieną dieną aš sau pasakiau STOP. Nedirbsiu. Gyvensiu be problemų. Aš problemų neturėsiu. Aš mylėsiuosi su gražiausiomis merginomis. Rauksiu tų verslininkų žmonas, jiems nežinant, apkeliausiu pasaulį ir ten taip pat prarau*siu vietines gražiausias merginas. Mano gyvenimas bus kupinas nuotykių, įdomumo. O jūs visi kiti supūkit šitoje rutinoje ir sušiktoje pasaulio VERGŲ SCHEMOJE (čia tiems kas laimę mato daiktuose ir vergo darbe)

Šitas pasaulis yra sukurtas tam, kad įvyktų sueitis tarp vyro ir moteris ir jie taptų laimingi. O visuomenė įkišdama jums darbą, daiktus tą sueitį bando pašalinti. Tam kad vyras būtų laimingas, jam reikia būti laisvu ir patirti tas sueitis. KIEK JŪS ESATE LAISVI? Ar jūs galite va rytoj susikrauti daiktus ir išvažiuoti? Ar tai jums leidžia jūsų veikla/darbas/verslas/santykiai ? JEI NE, JŪS ESATE VERGAS.

Aš nenoriu savo vaiko atvesti į šią Lietuvos ar mažo miestelio realybę, kur jam darbdaviai mokės centus už jo vergišką darbą, mokykloje iš jo išsip*sinės, padarys ištižėlį, skystablauzdį, o ne Alfa Vyrą. Ne ačiū. Aš turiu kitą planą dėl vaikų ir tai kur kas protingesnis variantas, nei sielą atvesti į LT. Jūs prieš darydami vaikus, tai nepagalvojate, kad tam vaikui tai reiks eiti šitas dalbajobiškas mokyklas, universitetus, po to galvoti iš kur bapkių gauti, nesuprasti kodėl nesiseka su moterimis, valgyti užnuodytą maistą??? Šito tai jūs nepagalvojate…

Gal užteks šitų nesąmonių? Ir pats laikas sustoti. Apsidairyti. Kaip tu gyveni. Pažiūrėk į save. Jeigu taip toliau gyvensi, tai ir MIRSI TAIP IR NEIŠMOKĘS VALDYTI MOTERŲ. Koks tada tikslas yra statytis tą namą, pirkti naujausią Mercedes ar Lexus, rūpintis pastoviai tais savo daiktais: ar neįbrėžei mašinos durelių, ar garsas iš motoro nepasikeitė, ar namo siena nepradėjo pelyti. KAM TŲ PROBLEMŲ???  IR TAIP VISĄ GYVENIMĄ RŪPINSIESI TAIS SAVO DAIKTAIS??? jeigu moterims tu kaip žaisliukas. Jeigu sveikatos pas tave nėra.. Jeigu tu  nemoki valdyti merginų… Jeigu jos tave iš-dūrinėja..

Visas šitas karjeros siekimas, bandymas pripūsti raumenis, užsikabinti kuo storesnę ciepą man atrodo labai juokingas, kai bedarbis, išmokęs iš PatrauklusVyras.lt DVD valdyti moterį, p*s to vergo žmoną jam to nežinant. Pažiūrėk šį video, sustok, pasakyk sau STOP IR PRADĖK KEISTIS. NES TU SENSTI!!!!! IR GREITAI GULSIES Į DUOBĘ!!!

MANIPULIACIJŲ DVD UŽSISAKYK ČIA. JOKIO KITO DALYKO GERIAU NENUPIRKSI ŠIOJE PLANETOJE!!!!
https://www.patrauklusvyras.lt/product/kaip-manipuliuoti-valdyti-moteris-dvd

 

Pasitikėjimas savimi

7 komentarai

 1. Aa:

  Geras straipsnis tikrai, tik ten kur parašyta nenoriu vaiko išleist į LT, jam ten reiks eit dalbajobiškas mokyklas ir univerus, tai, kad kitose šalyse irgi reikia eit į mokyklą ir ten irgi manau programuoja visuomenė, čia jau visam pasaulį manau šitos nesamonės yra, nu, bet kaikur šis tas geriau yra 😀

 2. Vitalijus:

  Gerai, vergovė. O kaip pragyventi, jei turėsiu verslą tai irgi vergovė, valstybė irgi ims dali pinigų iš manes, kad nesčiau pilna jiems, juk pinigų sistema čia, nieko veltui negausi, be pinigų negausi nieko, tai kaip gaut visa tai ko nori jei pinigų neturi?

 3. Pasidalinkite šiuo straipsniu su draugu, kuriam būtina tai perskaityti!

 4. Tomas:

  Sutinku su autoriaus nuomone, jog mokyklos programuoja vyrus, kurie vergišką gyvenimą priims kaip normalų. Taipogi didžiają pedagogų dalį sudaro moterys – vyro protas programuojamas būt paklusnus moters autoritetui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį