Skype
Ukrainietė nusišypsojo o mes tuo pasinaudojome - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Ukrainietė nusišypsojo o mes tuo pasinaudojome

Šiandien susiruošėmė važiuoti į salę sportuoti. Einame gatve ir matome priešais ateina mergina dėvinti mėlyną suknelę. Buvome tikrai gerai susiruošę, susitvarkę plaukus, pasikvėpinę. Ir praeinant pro ją ji į mus pažiūrėjo ir nusišypsojo.

Mes taip pat jai nusišypsojome. Tada praėjome pro ją, stabtelėjome ir pagalvojome reikia eiti ją užkalbinti. Pasivijome, ji jau buvo nutoluisi bent 100 metrų ir ji paėjo prie parduotuvės, atsisuko atgal į mus ir veidai mūsų susitiko. Pasirodo ji iš Ukrainos. Nekalbėjo nei lietuviškai nei angliškai. Teko rusiškai kalbėti.

Po keletos frazių užvedančių ją seksui ji jau buvo pasiruošusi judėti su mumis į kitą vietą, tačiau mes jai pasiūlėme vakare susitikti, po sporto. Ji išsitraukė telefoną, kurio nugarėleje buvo įdėta sim kortelės dėklas, kuriame yra telefono numeris. Ji neseniai ir buvo nusipirkusi telefono sim kortelę, nes nežinojo dar mintinai savo telefono numerio.

Taigi nuvykome į salę sportuoti, grįžome atgal, susitikome su ja vakare ir pasimylėjome. Turime vaizdo įrašus iš kurių tu išmoksi daug, – kaip užkalbinti, kaip ją užvesti seksui, kaip mylėtis su ja, kad jį grįžtu ir įsimylėtų tave. Labai vertingas vaizdo įrašas. Jeigu domina, kontaktuok su mumis.

Nuotraukoje apačioje gali pamatyti kaip ji visa kūnu į mus veržiasi. Mokymuose pamokinsime ir padėsime susikurti gerą patrauklų įvaizdį.

Patrauklusvyras.lt

Kaip susirasti mergina 18 metu, Kaip susipažinti su mergina, Kaip susirasti mergina 19 metu, Pažinčių svetainės lietuvoje, Geriausia pazinciu portalas, Nemokamos pažinčių svetainės, Populiariausios pazinciu svetaines, Nemokamos pazinciu programeles, ukrainietes, ukrainiete

Kūno kalba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį