Skype
Užkalbinau ją Panevėžy ir kartu su draugeliu geiminom namuose - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Užkalbinau ją Panevėžy ir kartu su draugeliu geiminom namuose

Penktadienis. Graži diena, saulėta, nusprendžiau ryte išeiti prisirinkti numerių, o jeigu nepavyks tada lėkti į naktinį žaidimą. Bet kokiu atveju kažką išgauti naudingo. Jei ne dienos žaidime tai naktiniame. Nepraleisti gražaus penktadienio veltui. Plius viduje tokio tingulio nebuvo didelio kaip būna kitas dienas. Per visa laiką nuo mokymosi pradžios supratau viena esminį dalyką, jog bet kurios kalbinti man neina, kalbinu tik tas kurios man gražios , patrauklios ir man patinka. Kitaip manes netraukia ir kalba nesivysto. Žinoma čia taip yra pas mane būtent, gal pas yra kita kitaip. Ne visi esame vienodi, bet aš save su laiku atradau.

Dar ka sužinojau, jog taikant netiesioginį kalbinimą irgi yra gerai, nes ne karta esu pakliuvęs i situacija jog klausia manęs tai čia kartais ne alfa vyras esi? Aš jus žinau čia iš YouTube. Ir viskas priėjimas būna baigtas. Šansai sumažėja iš karto. Praktiškai gaišti laiką tęsdamas pokalbi, nes ji jau pasąmonėje susidariusi vaizdą yra apie tave kuri pakeisti jau yra sunku.

Veiksmas (Panevėžys) Taigi išeinu i gatves, 20 minučių nieko priėjimai trumpi, keletas numeriu, bet nereikšmingi priėjimai. Jau per praktika žinau kada mergina davė numeri norint jog tu  greičiau dingtum nuo jos arba davė kad tik duoti nenorint tavęs visiškai atstumti. Bet tikrai susitikti neis, arba atrašys jog negali. Tokiu priėjimu net nėra ko pasakoti. Jų turime visi ir visada. Iš kitos pusės aišku gerai, daeiti iki numerio. Kažkada gauti kontaktus buvo wow. Pradžiamoksliams žinoma įdomu.

Taigi tęsiant toliau: keli numeriai, keli atstūmimai, ir jau berods 6-7 kalbinta mergina buvo įdomesnis variantas, iš toliau matau labai tvirtu tokiu pasitikinčiu žingsniu einančia blondine ilgais plaukais, blizgančiomis juodomis kelnėmis ir kailiukais apsirenganti, būtent taip kaip man patinka, prieinu (tiksliau pribėgau) užkalbinu, dedu tiesiogini kodėl priėjau ir jog ji žavi be galo man pasirodė, tiesiai šviesiai viską sakiau neviniojau i vata nei žodžio, viskas buvo tvirta su didžiuliu pasitikėjimu, ji pasirodo žingsiuoja į turgu, na ką bekalbant atsiduriame kaip nekeista abu tame turguje, (dar nesu po turgų vaikščiojęs su mergina 😀 )

Bet ji buvo tokia, kuri manęs klausinėja ir domisi manimi
Ji matuojasi tokį megztuką ( kuris beje man nebuvo gražus bet gyriau jog labai tinka) davė man savo taše palaikyti ji, kol matavosi, ji pasakoja apie save matuojasi ir tuo pačiu skuba, bekalbant sužinojau jog yra iki parduotuvės vedėja, išeinam iš to turgaus, (pagaliau)

Sakau ėjom kur tu vedei dabar eisim kur aš vesiu, vistiek pavargai, na gerai sako, sutiko valio. Einam i tokia kavinuke kuria aš puikiai žinau, tai vienas iš pliusu (sako ir kartais ir savos sienos padeda 😀 ) kavinėje bandau pasakyti jog rengiu karaokes vakarus, kadangi turguje ji minėjo jog mokosi groti gitara, (elektrine) tai muzika jei kaip ir butu aktuolu supratau, tai ir taikau i ta takta, ji iš pradžių nežinau nežinau…. Matosi truksta tokio spyrio, sakau patykėk bus linksma nenusivilsi, atsinešk savo ta gitara ir pasiimk drauge,  sutiko galu gale iš ilgai trukusiu itikinėjimu, ( jau buvau beveik nuleides rankas žinok) gerai sutinka tą pačią diena viskas ok sutariame ir laika. Tvarka. Tik kažkokia paliko nebetokia greita toje kavinėje ji kaip kad buvo turguje. Sulėtejo kažko… ( Čia vėl gi neaišku kodėl…. )

Aš tuo tarpu buvau pas drauga bute kuris išvykes i užsieni, o man dave kuriam laikui pabūti nes aš laikiausi Panevėžyje teises elektrokaro. Kad nereiktų važinėti kasdiena bunu čia vietoje. ( Nes pasvalyje mano mieste nėra) žodžių pasuku vienam pažįstamam, užimtas jis, kitas užimtas, vienas gali bet atvyks iš Pasvalio,( pasakiau jog vakaras su merginomis 😀 buk ready ir atvyk ) sutiko.

19:00 valanda Jos pas mane bute jau, draugas tai po gi.

Ten tas dainavimas toks nelabai vykęs buvo, (net juokas ėmė patiems iš saves) pradėjau šokti striptizą, ( net pagyrė abi jos) nebuvo taip prastai kaip pats maniau blemba 😀 pagyriau ja už gražu grojima gitara,

Atsiduriame jau su ja lovoje, draugas kažkaip sugebėjo ja isivesti drauge jos irgi i kita kambary, bet kažka rodė per laptopa girdėjau lyg ir filmas ėjo ar dokumentila

O šitai lovoje( pasakiau jog moku atpalaiduoti tave ne tiks pats šokti) viska atlieku ką esu mates iš video mokymų sukimai aštuonetu, na visi pratimai, bet aš mačiau jog jei jau sudrėko greičiau, jau nuvomus kelnaites trynė užpakali i mane, na ka ateik čia mažute 😀 netenkinau aš šy karta jos, labai jau pats norėjau,

( Žinau reikia patenkinti kad kita kartą grįžtu, bet mano atveju man amerika nebeužkalnu pagalvojau kada gi mes čia daugiau besusitiksim 😀 ) ryte geriausia. Sako tai čia to ir tik norėjai didysis šokėjau???

Gana anksti išsiskirstė realiai. Ai galvoju pizdink.

Rapmix

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį