Skype
Užkalbinau merginą kuri ėjo susitikti su draugu ir apsikeičiau kontaktais - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Užkalbinau merginą kuri ėjo susitikti su draugu ir apsikeičiau kontaktais

Sveikas, Šokėjau,

Vakaro metas mieste (19:00) Sutikau Marija vakar vaikščiodamas mieste (Klaipėda). Kaip visada vakare einu pasivaikščioti į miestą ir susitvarkyti tam tikrų reikalų jeigu esu užsiėmęs. Šį kartą sedėjau ant suoliuko ir tiesiog nebuvau pačios geriausios nuotaikos arba nusiteikimo, bet vistiek kilau ėjau ir stengiausi tiesiog gerai praleisti laiką. Mergina buvo tamsiais plaukais; vilkėjo tamsius, permatomus drabužius ir kvepėjo skaniais kvepalais.

Pamačiau ją einančia du kartus; pirmą kartą ne visai gerai mačiau jos veidą, todėl praleidau galimybę, bet po to sedėdamas ant suoliuko pamačiau, jog ji sugrįžta. Šituo atveju jau labai aiškiai mačiau jos veidą ir prisiminęs PV frazę ” you must dominate” priėjau prie jos. Mergina atsidarė gan lengvai, bet atrodė šiek tiek pasimetusi, nes sprendžiant iš garso įrašo, nėra turėjusi tokių patirčių, todėl įvertindamas situaciją ją sustabdžiau ir stengiausi naudoti lėtą balso toną; lėtus judesius, taip įtraukdamas ją į savo rėmus ir sukurdamas atmosferą , jog esu senas jos pažįstamas.

Jos vyzdžiai buvo įšsiplėtę, todėl labai greit pajaučiau, jog ji yra suinteresuota ir pokalbis vystysis labai gerai. O galbūt dėl to, jog visai neblogai sutapo mūsų energijos. Pasirinkau tinkamą vietą, ir per daug negalvojau ką sakyti; nes jaučiau, jog pradedant pokalbiui pokalbis vystysis natūraliai arba išvis nesivystys. Todėl dažniausiai savo kalbinimus skirstau į tris grupes – geltona (reiškia, jog ji yra šiek tiek susidomėjusi ir laukia kaip aš ją galėčiau nustebinti ir/arba padaryti gerą įspūdį, žalia (mergina susidomėjusi ir jai yra malonu su manim būti), arba raudona ( ačiū už komplimentą, bet aš užimta ;turiu vaikiną; manęs pažintys nedomina etc etc)

Na ka gi, judam toliau.. naudodamas Iš PV išmoktas technikas pradėjau vystytį pokalbį apie jos asmenybę ir po to beliko tik sekti pokalbį iš paskos ir jausti savame kailyje kaip pokalbis vystosi natūraliai. Atidariau labai įdomią temą apie horoskopus ir tiesiog plaukėm pasroviui pokalbiui besivystant. Merginos kūno kalba laikui bėgant jautėsi labiau atsipalaidavusi ir mačiau , jog viskas klostosi gerai. Atradom gerą temą, pagal kurią vystėm pokalbį labai lengvai, todėl nesistengdamas klausinėti nuobodžių klausimų apie jos darbą arba studijas tęsiau pokalbį ta linkme ir per daug nesijaudinau.

Palaikiau gerą akių kontaktą ir stengiausi nebūti labai intensyvūs ir pajautes, jog ji yra „su manimi” atsipalaidavau. Priėjau prie jos arčiau ir jaučiau, jog ji yra atsipalaidavusi ir nieko nebijo. Kuo arčiau prieidamas eskalavau situaciją

Mergina turėjo logistinę problemą ,kurią turėjau išspręsti, nes ji turėjo labai greitai susitikti su vaikinu/draugu ( per daug nesidomėjau apie tai) bet nusprendžiau ,kad geriausiais variantas būtų pasiimti jos kontaktus ir sudėlioti pasimatymą tokia kryptimi, jog galėsim kitą kartą susitikti vietoje, kur galėčiau susikurti geresnes galimybes. Mergina turėjo užduotį šį vakarą susitikti su savo draugu, todėl suprasdamas jos situaciją „uždariau sandorį” ( ang. close the deal); pasiėmiau jos kontaktus ir keliavau užbaigti vakaro maudynėmis ir maisto ruošimu.

Iki kito karto

Branco R

Sveikas, Branco R, perklausiau Tavo atsiųstą audio įrašą, kaip Tu užkalbini visiškai nepažįstamą merginą. Tavo stiprioji savybė yra Tavo seksualus, gerai skambantis balso tonas. Tokia išvadą darau dėl to kaip reaguoja ir atsiklausęs PV trijų asistenčių (amžius 19, 25, 22 metai). Visos pripažino vienbalsiai, kad balso tonas gražus. Tu gerai išvystei pokalbį apie horoskopus, ir tuo metu kai jos buvo pakilęs balso tonas ir Tu išreiškei norą išeiti iš priėjimo – galima buvo paimti telefono numerį. Kaip supratome instagramo, kuris padidintų Tavo vertę ir labiau sugundytų merginą susitikti su Tavimi Tu neturi, taigi šiuo atveju apsikeisk visuomet telefono numeriais.

Knygose ieškok skirsnių apie kaip liesti merginą ir kaip komentuoti jos išvaizdą, sakyti komplimentus, pridedant kaip Tu jautiesi, kad jai po truputėlį pradėtų drėkti makštis. Užkėlęs trauką PV technikomis, pirmas nutrauk pokalbį, išeik iš jo, paimk jos numerį ir palik nežinioje ją: neaišku kada parašysi – paskambinsi.

Vienoje temoje neužsibūk ilgiau nei pora minučių, jeigu tai neveda link to, jog ji susijaudintų (sudrėktų makštis) – labiau pasitikėtų Tavimi, norėtų susitikti sekantį kartą. Šiuo atveju 1,5 minutės užsibuvai per ilgai horoskopų temoje.

Nematėme Jūsų iš šono, bet rodos su panele stovėjote vietoje. Peržiūrėk knygas ir įsigilink į skirsnius merginos vedimas iš vienos vietos į kitą. Kodėl tai reikia daryti ir kur ją vesti būtent tokioje situacijoje, kai netrukus ji susitiks su draugu parke, o Jūs esate netoli parko.

Stenkis minimaliai būti temose apie mokslus, egzaminus, tam kad mergina nepalaikytų Tave tiesiog draugu, su kuriuo nenori turėti lytinių santykių.

Šokėjas

https://www.patrauklusvyras.lt/

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį