Skype
Vainius - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Vainius

Apie Vainių:

Vainius atvažiavo pas mane iš kito miesto. Iš tikrųjų, kai pamačiau jį, pirma mintis – nu jo, su biču teks padirbėti nemažai. Vyras nėra apdovanotas pačia gražiausia išvaizda, plius kūno kalba yra susikausčiusi. Patiko tai, jog laiko tiesią laikyseną ir išlaiko akių kontaktą. Tai iš ties žavu iš jo pusės 🙂

Dar žaviau buvo, tai jog kai atvyko, mane nuvežė į štanginę, o pats važiavo į miestą susipažinti su merginomis. Iš pradžių davęs užduotį, abejojau, jog išdrįs vienas užkalbinti panelę, tačiau Vainius priėjo prie 5 merginų!

Grįžęs paimti mane iš štanginės, jis jau buvo įgavęs savimi pasitikėjimo ir pajutęs kaip veikia mano sugalvoti užkalbinimo būdai. Buvau labai laimingas, jog Vainius išdrįso tai padaryti 🙂

Įsėdę į mašiną važiavome pas mane namo, kur jam pravedžiau asmeninį seminarą: kaip susipažinti su mergina, nejaučiant didelės baimės. Po šio seminaro, 12 valandą nakties Vainius pakilo ir išvažiavo atgal į savo gimtąjį miestą.

Praėjus savaitei, Vainius vėl atvažiavo pas mane, tačiau šį kart jis jau buvo savo gimtajame mieste priėjęs ir užkalbinęs merginas. Tai iš ties super! Vyras nori išmokti susipažinti su mergina gatvėje ir laisviau bendrauti su žmonėmis. Tai mačiau iš jo akių.

Dabar mūsų laukė užduotis pakeistį jo stilių ir jau kartu, man matant išvykti į medžioklę.

Šokėjas

Keletas žodžių Šokėjui

Ačiū Tau, kad buvau kantrus su manimi ir padėjai man pasikeisti :). Praėjus 2 mėnesiams po mokymų, iš Utenos persikėliau į Vilnių gyventi. Susiradau darbą, įsikūriau naujame mieste, naujame bute ir susipažinau su man patinkančia moterimi. Esu laimingas :)!

Mokiniai

5 komentarai

 1. Aleksas:

  Mldc Vainiau. Kad būt sėkmingam su merginom reik turėt drąsos ir tu jos turi! Sveikinu pasikeitus

 2. Mindaugas:

  Va cia tai motyvacijos idejo :))) super tokiii video matyti Lietuviska :). Respects

 3. aaa:

  kam tuos komentarus trint nesuprantu?

 4. Marius:

  Šiaip tai galėtų daugiau video būti įdėta šioje svetainėje, nes kai matai vizualiai, visiškai kitoks efektas yra..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį