Skype
Vežiau 30 metų moterį pas save mašinoj namo - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Vežiau 30 metų moterį pas save mašinoj namo

Vežiau 30 metų moterį pas save mašinoj2Tai sveikas Patrauklus Vyras . Katik gryžau iš tavo alfa vyras mokymu namo. Aišku, kad namo važiavau ne vienas o pasiemiau vieną moteri. Jai buvo berots 30 metu buvo apsirengus klasikiniu stiliumi gana tamsiai atrode tvargingai prisižiurinti mergina.

Aš ja pasitikau su tvirta kūno kalba ir šypsena veidi paspaudžiau jai ranka ir paklausiau jos vardo ji su sypsena veide ji atsakė poto nuėjome iki mano automobilio ir keliavom namo. Kelione su ja tikrai neprailgo nor is pradžių ji buvo siektiek susikausčiusi, bet aš papasakojau savo istorijų pralinksminau truputi ją taip ir ji atsivėrė papasakojo savų istoriju ji atsipalaidavo pradėjo labiau gestikuliuoti rankomis.

Papasakojau ką veikiau Vilniuje jog pasiemiau šokiu mokymus ir pasiuliau kartu su manimi kuri nors savaitgali sudalyvaut mokymose ji sake pagalvosenti, bet atrodė nuo širdžiai susidomėjusi taip pat ir pati sake padės jai kokios nors bėdos ar neaiškumai ištiks Vilniuje taippat susilaukiau komplimentu jog pagal savo amžių esu subrendes ir dar su kostiumuku.

Sveikas,

Noriu tave pagirti visų pirmą, kad ryžaisi ir atvykai į Alfa Vyras mokymus. Kaip aš sakau: „vyrai, norite skėmės bendravime su moteirmis ir su kitais aplinkiniais? Anksčiau ar vėliau vis tiek reikės kainą sumokėti. Nėra ko laukti“ – tu nelaukei, paėmei ir atvažiavia. Po naujų metų visos mano kainos pavirs į EURUS. Jeigu tu sumokėjai už pirmąjį alfa vyras mokymų etapą 2500LT, tai po naujų jis kainuos 2500EURų. Sveikinu tave priėmus teisingą sprendimą. Na ir jau turime pirmus tavo rezultatus.

Vežiau 30 metų moterį pas save mašinoj

Pakeitėme tavo aprangos stilių, atrodai dabar nepriekaištingai, nes pati moteris tave pagyrė. Tai reiškia kad tave perka. Mokymuose suviliojai merginą, kuri ėjo su savo mama. Tu esi pavyzdys kiekvienam vyrui, kaip reikia eiti į priekį ir nematyti jokių kliūčių. Sveikinimai.

pakabino pana kuri ejo su mama

Mokymuose taip pat matei mano pavyzdį, kaip suvysčiau moterį, kad ši buvo apstulbusi ir norėjo iš karto sekančią dieną su manimi susitikti. Tai tau buvo realus pavyzdys kaip reikia vilioti iki galo moteris.

Airinas pakabino pana

Sekančią savaitę tu laikysi egzaminą. Ruoškis. Lauksiu tavęs. Atmink, neišlaiko tie, kurie sąžiningai nedirba namuose.

Mokinių dienoraščiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį