Skype
Vienas balas iš dešimties - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Vienas balas iš dešimties

Dažnai tau gyvenime, kaip ir man, „iškris“ pasiūlymų iš draugų susitikti. Tą trečiadienio šiltą pavasario vakarą mano vienas bičiulis pasiūlė atvažiuoti vakare išgerti alaus po bokalą. Draugas taip pat pridūrė, jog bus trys merginos. Hmm.. pagalvojau, visai šaunu. Jis vyresnis už mane, kartu lankome norvegų kursus, įdomus ir suprantantis mane ir mano veiklą. Pamaniau, ko gi ne? Atsakiau vyrui, jog turėčiau pasirodyti, jeigu niekas nepasikeis. Pridūriau, jog po šokių skimbtelsiu jam į jo „išmanųjį aparačiuką“.

Baigiau vesti šokių pamokas ir gerklė jau džiūvo, norėjosi kažkuo atsivėsinti. Skambutis marsiečiui ir klausimas: „ką gersi?, aš alaus pasiimsiu.. tau irgi paimti?“ Tos pačios planetos atstovas paprašė, jog jam paimčiau, netgi pridūrė, jog norėtų „Švyturio stiprausiausio“. Anot jo, karčiu skoniu ši vyrų puošmena pasižymi.

Alus paruoštas, metas judėti pas draugą. Na, man jau galvoje dėliojasi humoras su tomis merginomis. Dievinu flirtą ir kompanijos šmaikščius pokalbius. Netrukus „teleportuojuosi“ prie bičiulio durų ir šis mane įsileidžia. Vaizdas viduje labai nuliūdino, kadangi ko aš tikėjausi, visiškai to nebuvo. Kambarys, kuriame turėjome išgerti, buvo panašus į po revizinį patikrinimą. Matėsi, jog seniai kas buvo tvarkyta. Kampuose mėtėsi vieni daiktai, kituose kiti. Betvarkė.

Čia nebuvo susėdę žmonės kompanijoje ir laukiantys kažko prisijungiant. Viena iš veneriečių lakavosi nagus, antra piešė ir karpė, lyg ruoštųsi rytojaus architektūros egzaminui, trečia žaidė žaidimus planšetiniame kompiuteryje lyg 12 metų mergaitė. Tiesa, ant jų stalo buvo matyti vyno pėdsakai: „butelis ir kelios moteriškosios palaimos taurės“.  Hmm.. „Ką jūs čia veikiate??..“ – tariau.. Matyt, jos susierzino iš mano nemandagumo..

Beje, aš su jomis jau buvau susitikęs prieš metus laiko, lygiai pas tą patį bičiulį, tame pačiame ofise. Tik tuomet jie visi sėdėjo kartu ir „diskutavo“.  Bandžiau truputį pastumti ant jų, bet nieko nepavyko:

–          „Arnai, matai, viena palaidais plaukais, kita kasą susipynusi, o trečia kuodą susirišusi. Moters plaukų surišimas daug ką pasako apie jos dabartinę nuotaiką. Viena iš jų yra atsipalaidavusi, mėgaujasi šiuo vakaru ir už viską labiau norėtų būti priremta prie sienos. Kita yra susirūpinusi dėl netolimoje ateityje įvyksiančio įvykio. Silpnosios lyties atstovė šį vakarą yra formali ir įsitempusi. Ji taip pat yra pasiryžusi trenkti per snukį tam, kas sutrukdys jai „ruoštis“.. Trečioji iš jų domisi labiau kompiuteriniais žaidimais ir žada savo gyvenimą perkelti į „Worcraft ir L2“ pasaulį..

Na, po šio pasakymo susilaukiau labai stipraus puolimo iš kačių, interpretavimo bei pajutau, jog jos nėra linkusios šiandien į flirtą ir pokalbį. Nebesinorėjo kažką su jomis toliau daryti, nes namuose laukė kita mergina.

Su marsiečiu atsisėdome už stalo ir gerdami alų žaidėme šachmatus. Tik patariu jums nedaryti šios nesamonės, nes alkoholiniai gėrimai + šachmatai tikrai netinka. Kolega žaidimo metu manęs paklausė, sako: „ aš tiek seniai negavau atstūmimų, kiek tu šiandien.. Kiek savo šiandienos pasisekimą vertini 10 balėje sistemoje?“

„1 balas iš dešimties. 7 balais vertinčiau smagų ir šmaištų pokalbį su merginomis, pilną atsipalaidavimo ir interpretavimo. 9-10 vertinčiau vienos iš jų izoliavimą, išsivedimą iš šio kambario į kitą aplinką ir visišką situacijos kontroliavimą.“ – atsakiau mano „korespondentui”…

„O tu ar žinai, kur klaidas padarei?“ paklausė „žurnalistas“. „Pirmas dalykas, nemandagus pasisveikinimas ir kreipimasis į merginas tu tu tu tu, neatsiminimas jų vardų, kvailas, tai situacijai nelabai tinkantis šmaikštumas. Neįvertinimas pakankamai situacijos, nekontroliavimas ir nereagavimas lanksčiai į ją“ . Pamoka išmokta.

Mano kolega „žurnalistas“ labai nustebo, jog aš atsakiau, kur suklydau. Tuomet kolegai aš pridūriau. „O žinai, kur buvo tavo klaida?“, „ Hmm.. ne“ – susimąstė jis.

„Kitą kartą kviesdamas bet kokį draugą į kažkokią aplinką, tusą, vakarėlį, giminių suvažiavimą ar laidotuves stenkis jam kuo detaliau nubrėžti, kur jis žada įkelti koją. Parduotuvėje pirkdamas alų ir kalbėdamasis su tavimi supratau ir tikėjausi, jog atvažiavęs rasiu tave ir tris merginas besišnekučiuojančius, bet ne revizinį suvažiavimą. Atmink, jog tas žmogus, kuris pas tave važiuoja, praranda galimybę kitur kažką daryti. Laikas – brangiausias turtas ir vieną dalyką pasirinkdamas daryti, tu prarandi galimybę veikti kažką kitą. Aš suprantu, jog paminėdamas merginas tu norėjai labiau mane paskatinti atvažiuoti, bet ar negi savimi nepasitiki, kad man gali būti įdomu pašnekėti ir su tavimi vienu?“ – paklausiau įjungęs kvailo susidomėjusio vyro mimiką.

Toliau skaityk mano naujoje knygoje „Moterų Svajonė – Alfa Vyras“

Šokėjas

Gyvenimo būdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį