Skype
Visa tiesa apie Lietuvos vyrus - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Visa tiesa apie Lietuvos vyrus

Taip jau susiklostė, kad vieni vyrai iš semkų pakelio gliaudo cielas semkas, o kiti maitinasi trupiniais. O kiek tų vyrų, kurie atsikanda patį skaniausią grobį? Labai labai nedaug, rodos 3 procentai Lietuvoje. Tik tiek?

Deja taip, dėl tų 3 procentų moterys eina iš proto, kiti likę ne tokie patrauklūs… Na pabandysiu tau paaiškinti. Jeigu prisimintum mokyklos laikus, berniukus buvo galima taip pat suskirstyti. Tie kurie mokėsi pavyzdingai, pagarbiai ir draugiškai elgdavosi su merginomis ir kitais berniukais, buvo dauguma, apie 80 procentų. Jeigu savęs paklaustum, ar šie bendraudami su merginomis jas liesdavo? Trenkdavo joms per užpakalį? Ar įžūliau patempdavo už sijono? Atsakytum ne. Ne, jie taip nesielgdavo, dėl jiems auklėjimo laikotarpiu sustatyto patrauklumo nekuriančiu elgesiu. Tokie berniukai paprastai mokykloje buvo nedrąsus.

Jeigu vykdavo mokykloje kažkoks konfliktas, kuris kvepėdavo muštynėmis, geras berniukas tokio konflikto stengdavosi išvengti. Jis bijojo muštis arba pastovėti už save. Dėl šios priežasties jie mokykloje ar kitose vietose jausdavosi nesaugiai.

Kiti 17 procentų berniukų dažniausiai sėdėdavo galiniuose suoluose mokykloje. Nors būdavo žemi, tačiau grūsdavosi į galą. Iš jų dauguma rūkydavo. Jiems už viską labiau, kam nors įspirti į užpakalį, ką nors pastumti ir dažnai nepagarbiai pasielgti su mokyklos merginomis. Jie dažnai prastai mokinasi, nepasižymi gerais rezultatais ir mažai sėdi prie namų darbų. Berniukai dažnai valkiojasi tamsiu paros metu gatvėmis ir ieško prie ko prikibti. Jie auga aplinkoje, kurioje aplink juos vien peštukai. Šie įžūlūs berniokai, skirtingai nei gerieji berniukai pasižymi drąsa. Tai elgesys kuriantis merginoms potraukį. Tačiau ne visos su jais „pasirašo“, kadangi jų didžiausias elgesio minusas yra negerbti merginų, kas daugumai merginų nėra toleruotina.

Skirtingai nei geriems berniukams, šiems blogiukams su merginomis sekasi kur kas geriau. Ne vienas klasėje gerietis pagalvoja, kaip ji gali su „tokiu“ draugauti?  Kaip jis elgiasi su ja? Tampo už plaukų, kartais ranka suduoda per veidą.. Deja, jei tu paklaustum, o ar šis berniukas atrodo šalia jos vyru? Atsakytum taip. Ko nepasakytum apie gerą berniuką, kuris šalia merginos visada atrodo geru jos bičiuliu ir niekada bendraudamas arba kabindamas merginų neliečia seksualiai fiziškai.

Didžiausias faktorius, kuris skiria šias dvi rūšis berniukų – iniciatyva. Jeigu paklaustum savęs, kuris iš jų, geras ar blogas berniukas yra iniciatyvesnis elgtis su merginomis ir aplinkiniais? Prisimink ir pagalvok apie scenas, kai tu matai kaip merginą vedasi blogietis ir elgiasi su ja.. Visur viską daro pirmas. Tuo tarpu gerietis klausinėja, o ką tu norėtum nuveikti? Kur norėtum nueiti? Niekada pirmas nesiima iniciatyvos.. Merginos tokį berniuką laiko tiesiog nuobodžiu ir nepatraukliu. Šie aplamai nebūna atsipalaidavę. Blogiečiai mokykloje jaučiasi kaip namuose, mėto šiukšles į mokytojus ir numauna kelnes kitiems berniukams.

Likusi grietinėlė – 3 procentai jaunuolių, klasės merginų svajonė. Drąsūs, protingi ir stiprūs berniukai – turintys alfa bruožus. Jeigu kada pamatysi mokykloje blogiuką lendantį prie kito berniuko ir bandantį jį pažeminti, tačiau antrajam berniukui pastovėjus už save ir apginus save bei nesileidus būti pažemintam – prieš tave alfa bruožą turintis berniukas. Jis neleidžia save žeminti ir pastovi už save, ko nepadaro geri berniukai. Tai savigarbą turintis berniukas – alfa patinas.

Jie dažnai net gerai mokinasi, arba mažai skiria dėmesio pamokoms, bet jiems kažkaip pasiseka. Sakome, jis turi galvą. Beje sporte jie apdeda tiek geriečius, tiek blogiečius. Apie juos kalbama, jog jie maksimalistai. Dažnai būna be žalingų įpročių, kaip rūkymas ar alkoholis. Daugelis nori į juos lygiuotis.

Mokyklose dažnai dalyvauja užklasinėse veiklose ir turi nemažai pažinčių. Su merginomis elgiasi drąsiai ir liečia jas fiziškai seksualiai, taip parodydami, jog nenori tapti jų bičiuliais. Atitinkamas jų auklėjimas šeimoje suformavo jiems teisingą pasaulėžiūrą. Skirtingai nei blogi berniukai, šie merginas gerbia, bet ir nelaiko jas aukščiau savęs. Jie yra magetai moterims. Jie merginoms drąsiai parodo ko nori iš jų.

Sportiški, vaikšto išsitiesę, „neieško ant žemės pinigų“ ir nebijo laikyti akių kontaktą su aplinkiniais. Aplinkoje jie jaučiasi saugiai. Šie berniukai dažniausiai auga šeimose, kuriose yra vyriškas tėvas – šeimos galva arba dar dažnai būna, jog jų tėvas yra miręs ir visus vyriškus darbus ūkyje perima šis berniukas. Šiame berniuke formuojasi alfa patinas, kuris universiteto studijų laiku ir likusiam gyvenime bus stiprus magnetas moterims, gaus dėmesio tiek kiek jis norės ir pasiims iš gyvenimo tai ko jis nori.

Dėl šios priežasties, Lietuvos moterys guodžiasi, jog Lietuvoje gerų vyrų „ant piršto gali suskaičiuoti“. O ar kas paaiškino vyrams, koks yra geras ir patrauklus moterims vyras? Ir kaip juo tapti? Jeigu esi pasiryžęs pasikeisti, Tau gali padėti, mano mokymai arba jei dar neatrandi drąsos atvykti į mokymus, Tau gali padėti mano knyga arba DVD

Šokėjas

Pasitikėjimas savimi

1 komentaras

 1. iston:

  Tikra tiesa, dauguma moterų nevertina to kai bandai derinti su jom ką veikt ar kur nuėjėt arba kur praleisti atostogas, reikia imti iniciatyva i savo rankas ir viska spręsti pačiam, nes kitaip tampi neidomus ir atrodai silpnas ir negalintis priimti sprendimą. Deja aš pats esu iš tokiu ir bandau ši broža savija pakeisti. Kai nudegiau su pirma drauge tai galvojau kad ne visos tokios kad ji tokia ir kad kitoms mieliau kada su jom derinami uzsejimimai, pasisėdėjimas kavinėse ir keliones bet deja su antra drauge buvo ta pati situacija. Aš pamaniau kad tai tiesiog atsitiktinumas bet atsitikus tai pačiai istorijai trečia karta aš supratau kad taip jau yra ir kad dauguma moterų būtent tokiu ir jei nori būti laimingas nesitaikyk prie jų, o daryk taip kaip nori, netgi išrinkdamas ne tik vieta ir užsiėmimą bet ir laika, o jei tas laikas jai netiks ji stengsis prisiderinti arba pasakys jai tinkanti laika. Taip besielgdamas nušausi kelėta „zuikiu“: pasirodysi stiprus ir pasitikintis savimi ir leisi laika ten kur nori tu o ne ji 
  Sėkmes Jums vyrai, valdykite situacija ir nepasiduokite moteriškom manipuliacijom. Aš dabar bandau gyvent būtent taip, nors man ir 34.
  P.S. Nesu stipris rašytojas, tai kad atleiskite už primityvu minčių išdestima ir gramatines klaidas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį