Skype
Visa tiesa apie moteris, jų gyvenimą ir tai ko labiausiai jos bijo - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Visa tiesa apie moteris, jų gyvenimą ir tai ko labiausiai jos bijo

Dauguma vyrų, nuo nesėkmių su moterimis, sau nepripažindami jog jie yra kalti, kodėl taip sekasi su moterimis, kaltina jas:

  • Moteris yra perdaug sunku suprasti. Tai komplikuota
  • Moterys yra per daug reiklios
  • Čia tik mes vyrai norime sekso. Moterys jo nenori
  • Moterims tik rūpi mano pinigai..

Aš tai girdėjau daugybę kartų iš vyrų. Ir tai yra visiškai netiesa. Moteris yra nesunku suprasti, tik reikia turėti žinių ir neklausyti Medios (filmų, pasakų, žurnalų ir t.t. Tai iškreipia vyrams mąstymą ir suvokimą).

Tu net neįsivaizduoju kiek pati moteris turi baimių. Ji atsikelia ryte, eina nuoga prie veidrodžio, pasižiūri į visą savo figūrą, pažiūri ar jos krūtys nepamažėjo, ar pati nesustorėjo. Tuomet paliečia savo plaukus, jų galiukus, įsitikina jog jie nenušiuro. Tuomet keliauja į vonią plautį galvą. Vėliau dažosi, keliauja į drabužių spintą ir jaudinasi ar vis dar telpa į senuosius rūbus.

Ir kuo metai bėga tolyn, tuo moterį vis labiau apima panika, kai ji pradeda save matyti vystančią. Kopiant link 30 metų moteris – senmerges dažnai apima depresijos. Jų viduje uraganai, audros, nes vyrai jau į jas taip nebežiūri, kai jos buvo dvidešimt dviejų. Moterys visą gyvenimą yra nubaustos būti gražiomis, vyrai – turėti kuo aukštesnį socialinį statusą ir uždirbti pinigus.

Moteris labiau už viską gyvenime jaudinasi, jog ją supančioje aplinkoje „nepasklistų“ kalbos jog ji yra šliundra ar kekšė. Šie žodžiai yra labiausiai žeminantys moterį ir moterys daug labiau „ima į galvą“, kaip kiti iš šono į jas žiūri ir ką galvoja apie jas. Čia turiu omeny „savą daržą“.

Dažnai šokant su merginomis klube, jos vengia jog liestum jos užpakalį ar graibytum krūtinę. Taip pat vengia per daug intymaus šokio, dėl to jog, bijo tame klube esančių kitų merginų požiūrio į ją. Mergina nenori užsiklijuoti sau etiketės su žodžiu – šliundra.

Skirtingai nei moterims, vyrams – poligamiškas elgesys prieš patinus reiškia pripažinimą. Kuo daugiau paukštyčių turi, tuo kietesnis. Alfa turi pasirinkimą, bet niekada to nerodo moterims, jos tai jaučia. Ir atsiminkime tą dalyką, jog moteris renkasi iš to kas ją „kabina“, ir jeigu kabina Beta, ji jį atstumia, ir lieka be nieko, jeigu niekas jos nekabina ji taip pat lieka be nieko. O įsivaizduok kas darosi kai jai virš 30? Kiek ją vyrų kabina?

Lietuvoje vyro gyvenimo trukmė 65 metai. Moters – 75 metai. Vyro gyvenimo trukmė yra trumpesnė, dėl dirbamų rizikengesnių darbų, užsimušimo autoavarijose, nemokėjimo susitvarkyti su stresu, prisiimama atsakomybe – uždirbti visus pinigus, pastatyti namą, plėsti ir palaikyti verslus. Lietuvoje pensija nuo 60 metų.

Ir tai reiškia, jog vyrui bendroje sumoje jam senstant didėja moterų pasirinkimas. Vienam vyrui tenka apie 2.6 moters. Įsivaizduoji?

Tai reiškia, jog moteriai būnant 45 metų surasti vyrą tampa rimtu iššūkiu. O kas svarbiausia tu Vyre, būdamas 20 metų gali padaryti, jog turėtum didžiulį pasirinkimą tarp moterų ir būtum su ta moterimi su kokia norėtum būti!. Tam reikia skleisti Alfa Savybes. Norint jas įdiegti, Tau riekia ateiti į Alfa Vyras mokymus.

Šokėjas

Patrauklumas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Krepšelis

  • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

  • >
    Registruokis seminarui!
  • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį