Skype
Vyresnės moterys žino, kaip pasirūpinti vyrais - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Vyresnės moterys žino, kaip pasirūpinti vyrais

Ne iš piršto laužiu šį pasakymą, o tai gryna gryna teisybė. Ji už mane vyresnė 8 metais. Ji sportiška, jaunatviška, nuostabiai sugeba pasirūpinti vyru (puikiai pamaitina, daro nuostabų masažą, puikiai mylisi). Atrodo viskas viename :). Klausimas: ar tiek užtenka Alfa vyrą patenkinti? Juokauju :))..

Vieną ketvirtadienį ji man pasiūlė du variantus: atvažiuoti pas ją ir ramiai praleisti vakarą arba išvykti kartu pašokti. Pasirinkau antrą variantą, nes šokiai mano aistra. Nors ji už mane gerokai žemesnė, jos ūgis tik 1.6 metro, bet man nebuvo svarbu, jos savybės, charakteris atpirko tą menką trūkumėlį :).

Atvykau pas ją į namus, o ji jau buvo paruošusi valgyti. Kaip yra nuostabu, kai tavimi rūpinasi moteris ir dar taip skaniai gamina valgyti. Kairėje štai nuotrauka, kurią padarė ji.

Jau seniai taip skaniai nevalgiau. Kadangi namo į Jurbarką grįžtu retokai, mamos maisto pasiilgstu, o pačio gaminamas maistas jau pabodęs.

Įsivaizduojate, pavalgiau ir aptingau. Atsiguliau ant lovos, išsidrėbiau ir sakau juokų forma: „Nevažiuosime niekur, dabar nušėrei mane :)“. Ji apsirengė seksualią suknelę ir aš užsimaniau ją „patikrinti“. Pakėliau jos suknelę ir ten buvo užpakaliukas, kurį dengė juodi, seksualūs stringai. Paplekšnojau stipriai per užpakaliuką, paglamonėjau stipriai ją, neužilgo įėjau į ją ir mes padarėme greituką, kuris truko gal 3 minutes. Abu buvome po lengvu prakaitu. Tai buvo fantastiška prieš kelionę į klubą.

Sėdome į jos automobilį. Žaviuosi ja, ji pasitiki savimi, pati save išsilaiko. Gyvena nuomojamame bute, kur per mėnesį pakloja 1200Lt. Įdomi moteris, su didžiule patirtimi – 8 metų svetimoje šalyje, bendro gyvenimo su vyru. Tokia patirtis pasako, jog aš žinau kas yra vyrai ir kaip jais reikia pasirūpinti. Moteris man pasakė: „pietūs ir vakarienė turėdavo būti, kai vyras grįždavo namo“. Dalykas, kuris juos išskyrė – vyro priklausomybė nuo rūkymo, neleidimas jai jaustis visiškai laisvai (kontroliavimas kur eina, ką daro, liepimas atsiklausti, kai norėdavo išeiti kur nors su draugėmis).

O dabar linksmiau J. Nurūkome į klubą. O kaip mes šokome. Vyrai, šokdami priglauskite moterį prie savęs. Ji dievino mano kvepalus, stilių. Aš ją priglausdavau prie savęs ir žaisdavau su plaukais. Klubus judindavau „aštunke“. Taip, neužtenka judinti tik į šonus, bet reikia ir į priekį ir į galą. Tam geriausiai tinka aštuonetas. Jūs neįsivaizduojate kaip tai veža moteris.

Mano pastabos būtų tokios:

 1. Nešok kaip koks asilas prieš moterį (taškymasis dar nė vienam vyrui nepridėjo žavesio). Tu atėjai ją prajuokinti? Ar gerai pašokdinti, kad ji patirtų orgazmą?
 2. Imk už rankos ir vesk stipriai. Naudok dvi vedimo zonas – pečių liniją ir klubus. Vyrai daro klaidą, jog moterį bando vesti, imdami jai už vidurio nugaros. Ne. Moterį reikia vesti iš jos menties arba klubų.
 3. Viliok ją šokyje, tai priglausk prie savęs, tai atstumk, žaisk. Daryk tai, ko ji galėtų nesitikėti. Tai jas turbina, o su tavimi niekada nebus nuobodu šokti.
 4. Ir pats svarbiausias, šok pagal muzikos ritmą. Atmink, jog ji irgi jį girdi. Ir tavo klubų judesiai turi būti pritaikyti prie muzikos ritmo. Jeigu savo šokių judesius sugebėsi priederinti prie muzikos ritmo, šokio kokybė išaus į viršų, kaip raketos.
 5. Naudok šokiui kuo daugiau erdvės. Pavedžiok ją, tik prižiūrėk jos rankinę, kad kas nepavogtų daigtų. Aš jos rankinę uždengdavau savo švarku, kad nekristų nedorėliams vagims į akis. Judėk įvairiai, bet saugiai.
 6. O geriausias dalykas, ateik pas mane į šokius ir aš tave išmokinsiu šio vyriško viliojimo šokyje.

Pusę trijų palikome klubą. Iš moters išgirdau: „tu mane nustebinai..Airinai, ką tu užvalgei ten?..“ Vyrai, veskite moterį stipriai, duokite tai ko jos trokšta, viliokite jas. Joms to neduoda kiti vyrai, jos pasiilgsta ir trokšta vyriško užtikrintumo, agresijos truputį ir dominavimo. Šokite ir švelniai ir agresyviai. Šokimas vien agresyviai gali ją išgąsdinti, bet kartais įmaišytas, kaip prieskonis, jis jūsų sriubos skonį gali pakeisti totaliai.

Sėdome į automobilį. Jai nekaip sekėsi jį išvairuoti iš automobilio stovėjimo aikštelės. Vyrai, pasisiūlykite padėti neprašyti. Veneroje, iš kur moterys kilo, pasisiūlymas pagalbos buvo vertybė. Marse, iš kur mes esame kilę, siūlymas pagalbos vyrui, kai jis to neprašo, dažnai reiškia pažeminimą, kad jis pats negali sugebėti to (pavyzdžiui, tau reikėtų išsigręžti skylę namuose ir aš sakyčiau: „aš tau galiu išgręžti..“). Galvotum, kas aš esu debilas, jog nesuprantu, jog tu pats ją gali išsigręžti. Su moterimis yra kitaip. Atminkite, jos yra kitokios nei mes.

Grįžome pas ją į namus, atsidarėme martinio ir ilsėjomės. Buvo nuostabu, kojos buvo pavargusios, prakaitas jau buvo praktiškai nugaravęs nuo mūsų ir virtęs lipnumu. Žinote, kai būna kai grįžti po klubo. Begerdami martinį pradėjau liesti jos kojas ir sakiau: „Pavargo tavo kojos, reikia jas ištiesti, pamasažuoti“. Tai buvo puiku, nuo šio veiksmo elemento prasidėjo visas žaidimas link sekso.

Vyrai, vyriškas ir tvirtas patarimas: kai mylitės su ja, duokite labai stipriai per užpakalį joms, temkite už plaukų, spauskite jos galvą į pagalvę. Čia pamirškite jums pasakose, filmuose, draugų apkalbose ir merginų nuomonėse sakytus žodžius: „su moterimi reikia elgtis švelniai ir mandagiai“. Tai neturbina jų, neveža, nejaudina. Alfa Vyras niekada lovoje nesielgs švelniai su ja.

Duokite jai to, ko neduoda kiti vyrai, nes nežino ir nedrįsta tai daryti. Veskite ją iš proto. Taip jūsų moteris, patirs orgazmą, o sekso kokybė bus n kartų geresnė.

Daugiau mano istorijų skaityk knygoje: „Moters Svajonė – Alfa Vyras“ ir „Kaip Suvilioti Moterį – Teisingas Vyro Mąstymas“.

Šokėjas

Pasimatymas

4 komentarai

 1. vitaz:

  Vyresnes moterys tikisi ilgesniu santykiu ar ir taip jos supranta, kad nieko rimto nebus ?

 2. Moteris:

  Tikrai ne, vyresnes dažnai kaip tik nenori JOKIŲ įsipareigojimų. Jos nori jaunu berniukų-zaisliuku;) vyresnes labiau mėgaujasi seksu nei jaunutes, o jaunesnis vyras turi ta istverme kuri patenkina vyresniu moterų poreikius;)

 3. as:

  Slykstus tu man..

 4. oi velniukstis…………

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį