Skype
Vyrų provokacijos man - Patrauklusvyras.ltPatrauklusvyras.lt

Vyrų provokacijos man

Vyrų provokacijosPastaruoju metu susidūriau su labai įdomiais reiškiniais – vyrų provokacijomis. To priežastis – mano sukurti video ir vyrų pavydas, bandymas pažeminti mane. Tai tikrai juokinga ir linksma. Atsitikimas Vilniaus Disco Buddha klube. Pro mane slenka labai apgirtęs vyrukas ir tiesia kumštį. Iš draugiškumo ir atsipalaidavimo ištiesiau ir aš jam kumštį. Po  gal kelių sekundžių jis man pabaksnojo, pasiėmė apgirtusią ir gerai užsikabinusią ant jo moterį ir pradėjo prie manęs laižytis. Jo tikslas buvo – svarbiausia kad aš tai matyčiau. Jam buvo įdomi mano reakcija.

Stovėjau ramiai, o mintyse sukosi tokie žodžiai: „bet jeigu tau reikia mano pripažinimo, tai nieko gero iš tavęs. Bet ačiū tau už dėmesį man ir bandymą gauti pripažinimą iš manęs.” Tai tikrai linksma. Pasaulis įdomus, pateikia vis naujovių. Myliu gyvenimą. Aišku buvo kaip visada klube vyrukų, tą vakarą gal septyni, kurie priėjo vyriškai ir paspaudė ranką, pasakydami: „maladiec esi, už tai ką darai.  Darai gerą dalyką“. Labiausiai motyvaciją ir nuotaiką pakelia tai kad kažkas tave įvertina, atpažįsta, paspaudžia ranką. Visi tobulėjame, visi norime tapti geriausiais pasirinkimais moterims – na bent jau tie vyrai, kurie supranta, kaip šis pasaulis tobulėja, ir kaip negalima sustoti. Nes tu mirsi. Arba kyli arba miršti.

Dar viena provokacija. Sėdžiu autobuso gale apsikabinęs savo merginą. Iš priekio ateina vyras, stambokas, su akinukais, kažkur matytas labai. Prieina ir sako mano merginai: „labas, noriu aš dabar tave nukabinsiu per keletą minučių. Aš užsiiminėju pick-up“. Jis tuos žodžius sakė mano merginai, besišypsodamas ir flirtuodamas su ja. Žinau kaip reikia elgtis tokiose situacijose ir todėl būtent visiškai šalinau iš gyvenimo alkoholį. Nes tu turi reaguoti iš karto. Tu turi iš karto suprasti kas dedasi aplink tave. Kiekvienas bokalas tau atima reakcijos laiko. Taip, čia vieša vieta – retas kuris išgėręs, bet kalbant apie klubus, – neišgėręs vyras klube reaguos greičiausiai, sutvarkys situacijas protingiausiai.

Perėmiau pokalbį, nuvairavau į save, pasisveikinau su juo: „Sveikas. Tu drąsus. Priėjai užkalbinai, paplokime jam..“ – pasakiau draugei. Uždaviau sekantį klausimą: „kiek laiko užsiiminėji pickup`u?“. Pamačiau iš jo nustebusį žvilgsnį į mane. Jis nesitikėjo kad aš taip reaguosiu. Jis vylėsi, jog aš pasimesiu. Atsakė, jog vos tik trečia diena.

Vėliau pradėjau pasakoti, kaip pats tuo pradėjau užsiiminėti. Pasakiau, jog dabar turiu savo ilgai ieškotą moterį. Apsikabinau ją. Tuomet jis: „aa tai jūs draugaujate, pora esate?“, aš: „taip“. Pamačiau jo akyse, jog jam išblėso visa motyvacija ką daryti, nes moteris yra pasirinkusi akivaizdžiai mane. Viduje aš degiau, žinojau kad laukia geras moralo atskaitymas savo merginai.

Ėmiau toliau dominavimą pokalbio. Nes jei žiūrėsi ir lauksi kas atsitiks, tu būsi įsiurbtas į kitų žmonių realybę ir rėmus. Daug geriau juos paimti į tavo rėmą. Vienas po kito klausimai, mano istorijos, abu jie atsisuko į mane, aš centre. Uždominavau pokalbį, vyrui neliko nieko kito kaip trauktis. Jis paliko mus.

Šokių salėje savo draugei piktu tonu daviau moralo: „kaip tavo manymu elgtųsi moteris, kuri viską padarytų vardan santykių ir savo vyro, kai ateitų kažkoks kitas vyras? Ji tiesiog jį nuspirtų.. Nušveistų jį lauk.. ir neleistų jam gadinti jų tarpusavio ryšio ir draugystės.  Dėl ko jis atėjo? Kažko mūsų paklausti? Ne, jis po velnių atėjo tavęs kabinti, o tu kaip maža mergaitė gavus kelis gražius žodelius kirksėjai jam akutėmis. Ar jis gerbė mane, taip elgdamasis?Ne. O ar tu mane gerbei taip elgdamasi? Ne. O tu šypsojaisi ir kalbėjai su juo. Jis akivaidžiai tave kabino prie manęs ir bandė mane išvesti iš kantrybės, o tu jam padėjai. Ar taip turi elgtis moteris, kuri gerbia savo vyrą? Kita moteris ateitų manęs kalbinti, kai tu sėdėtum šalia, bandytų su manimi flirtuoti, aš ją nušveiščiau lauk, už plaukų gerai paimčiau ir galvą jos į sieną įmūryčiau.. Žmonės nori kąsti, o tu jiems šypsaisi.

Ji sutiko su tuo, ką aš pasakiau. Pasakė, jog teisus ir daugiau niekada taip nesielgs. Žiūrėjo nusikaltusios mergaitės akimis. Tai aš vadinu savo moters auklėjimu. Pykčio rodymas yra sveikas dalykas. Vyras yra agresijos, pykčio šaltinis. Tai yra jo prigimtis. Jeigu nestatysi žmonėms taisyklių, kaip galima elgtis su tavimi, jie elgsis taip, kaip norės. Daviau jei vieną kartą, jeigu antrą kartą taip pasielgs, ji bus pakeista kita moterimi. Ji aiškiai tai suprato.

Grįžtant prie to vyro, kuris priėjo mano panelę užkalbint.. Tai aukštos klasės kabinimo meistras visų prima absorbuoja – pastebi gerai padėtį. Bent jau aš savo mokinius visus apšviečiu šiais dalykais. Jeigu moteris sėdi su vyru, jis sau užsiduoda klausimus: „ar kas nors tarp jūsų yra seksualaus? Jie apsikabinę? Bučiuojasi?“ (Aš ją važiuodamas ir buvau pabučiavęs ir visuomet važiavau ją apsikabinęs. Klausimas tau skaitytojau, ar draugai būna artimai vienas kitą apsikabinę? Žiūri vienas kitam seksualiai į akis? Bučiuojasi?“. Tas vyras nėrė akla galva, neįvertinęs situacijos. Pradinuko klaidos. Bet kaip aš sakau, turbūt jo tikrosios intencijos buvo mane išvesti iš kantrybės.

Šiaip labai noriu padėkoti tokioms situacijoms ir jeigu galbūt skaito šis vyras, kuris priėjo – „ačiū tau“. Mane tik stiprina tokios situacijos. Gyvenime buvo atsitikę visko ir vien dėl šios veiklos. Dėl to myliu PatrauklusVyras.lt.

Kas mus nenužudo, padaro nemirtingais

Sėkmės

Patrauklus Vyras

Gyvenimo būdas

4 komentarai

 1. Vyras mūras:

  Labas. Kaip tavo ziniomis turetu elgtis vyras, kai moteris šalia jo flirtuoja su kitais ir rodo dėmesi jiems. Sakytum, kad duot vieninteli ispejima, tačiau tarkim situacija skiriasi nuo taviskes tuo, kad si moteris tėra dėl sekso ir kartais smagiai praleisto laiko, na pavadinkim meilužė:) Ar būtina parodyt kazkiek pavydo ar imt kontrole i savo rankas, kad kiti patinai pasisalintu, o gal tiesiog det skersa ir net nereguot? Kuri varianta pasirinkt, kad moters akyse mano verte ne tik kad nesumazetu, bet dar ir pakiltu?:)

 2. Alfa Patins:

  Kaip tu nesupranti? Gi Airinas viskas aiškiai paraše! Turi parodyt jai kas yra čia šeimininkas – TU. Nesvarbu ar ji tavo meiluže ar žmona, jeigu ji su tavim, ji turi TAVE gerbti, nes tu esi ALFA PATINAS. Turi jai parodyt kur jos vieta ir pasakyt, kaip ji turi elgtis!

  Visada buk ALFA.

 3. saunu Airinai, kad puslapis gyvuo, nauji straipsniai! mldc 🙂

 4. nesaugus:

  1. Man tas vengimas gerti alkoholio pasirodė lyg jautiesi nesaugus, budrus, pasiruošęs bet kada gintis. Gi 100% saugiam pofik, daro ką nori.
  2. Moralo didumas tai ką žinau. Iš šalies atrodo vėl neitin pasitikėjimą.

  Aišku tikriausiai šiuo straipsniu norėjai parodyti kaip alfa turi elgtis, bet man bijojimas išgerti neskaniai suėjo. Piece

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 • Krepšelis

 • PRENUMERUOK Tiesiogines Transliacijas

 • >
  Registruokis seminarui!
 • Kaip Pasitikėti Savimi – Turėti Milijardierių Klientų ir Svajonių Moterį